Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų filmai ir serialai (X Tema)

QUOTE(Visgi @ 2012 08 24, 21:17)
O filmo siužetas apie tuos vaikus visąlaik vyksta tik apie vaikus to amžiaus ar vėliau jau rodo jų gyvenimus jiems jau suaugus? T.y. palaipsniui jiems suaugant?

Ne,čia rodoma kokie 2 (kažin ar bus daugiau,nors galiu ir klysti) metai. Pilnametė vyriausioji sesuo,šik tiek jaunesnis brolis,na ir dar 2 broliukai,vienas kokių gal 10-ies,o kitas dar filme gimsta
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 08 24, 22:26)
Ne,čia rodoma kokie 2 (kažin ar bus daugiau,nors galiu ir klysti) metai. Pilnametė vyriausioji sesuo,šik tiek jaunesnis brolis,na ir dar 2 broliukai,vienas kokių gal 10-ies,o kitas dar filme gimsta

Vaje, jei bus graudus filmas (kaip aš jau įsivaizduoju) tai eina sau...man labai sunku tokius filmus žiūrėti, ypač kai tai liečia vaikus... Nes ''Ярик'' /2007/ taip ir neišdrįsau lig šiol pažiūrėti, per graudus verysad.gif
Ačiū, kad "apšvietėt" mane dėl Громовы 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 24 rugpjūčio 2012 - 21:43
Sveikos as su klausimeliu ,uzluzo U,torentai ,nebegaliu nieko siustis neatsidaro doh.gif sakykit kokiomis jus siuntimo programomis naudojates blush2.gif
Atsakyti
''Отстегните ремни'' /2012/
perziurejau visa bigsmile.gif super, man tokie laaaaaaabai laaaaabai.Todel is savo puses dedu dideli + ir rekomenduoju rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2012 08 24, 23:54)
''Отстегните ремни'' /2012/
perziurejau visa  bigsmile.gif  super, man tokie laaaaaaabai laaaaabai.Todel is savo puses dedu dideli + ir rekomenduoju rolleyes.gif

Jetau bigsmile.gif Jamu tuomet ir aš jį į pirmumo sąrašą, thanks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 08 24, 22:34)
Vaje, jei bus graudus filmas (kaip aš jau įsivaizduoju) tai eina sau...man labai sunku tokius filmus žiūrėti, ypač kai tai liečia vaikus... Nes ''Ярик'' /2007/ taip ir neišdrįsau lig šiol pažiūrėti, per graudus verysad.gif
Ačiū, kad "apšvietėt" mane dėl Громовы 4u.gif

na taip-aš pažliumbiau ne kartą... Reik eit pasiieškot tada ir man to 'Ярик'

QUOTE(iowa @ 2012 08 24, 23:18)
Sveikos as su klausimeliu ,uzluzo U,torentai ,nebegaliu nieko siustis neatsidaro  doh.gif  sakykit kokiomis jus siuntimo programomis naudojates  blush2.gif

Gal dar atstrigs g.gif Yra kažkokių dar programų,paklauskTRVŽ-rašė merginos,bet mum kai sukvailiojus buvo,Simona ištrynė ir iš naujo instaliavo

QUOTE(svelni @ 2012 08 24, 23:54)
''Отстегните ремни'' /2012/
perziurejau visa  bigsmile.gif  super, man tokie laaaaaaabai laaaaabai.Todel is savo puses dedu dideli + ir rekomenduoju rolleyes.gif

pas mane jis jau laukia savo eilės,bet po šitokios rekomendacijos ko gero ilgai nelauks-baigiu antrą dalį Moskva.Tri vokzala ir į tarpą pažiūrėsiu smile.gif
Ir ne į temą:
kas tuose Teletabiuose vaikus taip žavi g.gif Mano metinukas prost euforijoj va jau antrą seriją man ant kelių žiūri,kol kavinuosi .Aš jau prie kompo kitaip prisėst negaliu,kaip ekraną dalyt į dvi dalis ir vienoj teletabiai,kitoj mamka jau gali naršyt tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julsita: 25 rugpjūčio 2012 - 06:58
Seniai komedijos nebuvo smile.gif ''Афроiдиты'' /2012/
http://kinozal.tv/de...s.php?id=999345
Афроидиты

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2012 08 25, 09:10)
Seniai komedijos nebuvo smile.gif ''Афроiдиты'' /2012/


Ačiū 4u.gif
O man rekomenduokit kas komediją-serialą.Kažką kaip Voroninai,Svetofor,ar Auklė. Voroninai į pabaigą jau,tai reik pasirūpint ką veizėt miegamajam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 08 25, 10:39)
Ačiū  4u.gif
O man rekomenduokit kas komediją-serialą.Kažką kaip Voroninai,Svetofor,ar Auklė. Voroninai į pabaigą jau,tai reik pasirūpint ką veizėt miegamajam  g.gif

Pamiršau,kad Maša ir Medved tuiu parsisiuntus tongue.gif bet vis tiek rekomenduokit,jei kas žinot kokį gerą smile.gif
Atsakyti
Jetau merginos jei dar nepatiks jums tai bus man biggrin.gif
Dar vakar ziurejau
КРАСАВЧИК (2012)
Тoks nuotaikingas smagus filmas, vietomis labai smagiai pasijuokiau biggrin.gif
Krasavcik onile
Atsakyti
QUOTE(Julsita @ 2012 08 25, 10:39)
Ačiū  4u.gif
O man rekomenduokit kas komediją-serialą.Kažką kaip Voroninai,Svetofor,ar Auklė. Voroninai į pabaigą jau,tai reik pasirūpint ką veizėt miegamajam  g.gif

susigundziau ir pagaliau siunciu "svetofor" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 08 25, 18:00)
susigundziau ir pagaliau siunciu "svetofor" g.gif

Nieko nieko-pasijuokt tikrai skaniai galima,bet man Voroninai dar fainesnis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(svelni @ 2012 08 25, 15:22)
Jetau  merginos jei dar nepatiks jums tai bus man biggrin.gif


Oi,nu kas jau čia bus-blogiau,nei ištrinta,neperžiūrėjus,nebus smile.gif
Atsakyti