Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Patrija, labai džiugu, kad taip manai, deja, esi idealistė smile.gif Iš tiesų yra nemažai narių, kas stoja iš idėjos - tikrai nenoriu jų įžeisti, bet didžioji dauguma vistik tik dėl nuolaidų.
Pasvarstysim valdyboj, o paskui pabandysim su jumis visomis narėmis pasitarti. Labai nesinori tapti kažkokiu biurokratiniu mechanizmu.
Atsakyti
QUOTE(tikiu @ 2006 05 01, 12:44)
Taip jeigu įstosi į vaisingumo asociaciją gausi 15 % nuolaidą. O kokios pas tave problemos, kad reikia IVF ?

Patologiniai kiausintakiu pakitimai, vienas nepratekamas, kitas sunkiai, nevyksta ovuliacija verysad.gif
Papildyta:
Mergaites nesibarkit.Kai yra skaiciuojamas kiekvienas litas, o tokiu kaip as tikrai ne viena, tai ir ieskoma optimaliausiu sprendimu. Jeigu negalima stoti,kad butu nuolaida gauti, tai taip ir parasykit.
Atsakyti
Užėjau tik pasisveikint ir pasipasakot 4u.gif Svajukė bus pribūrus man 4u.gif biggrin.gif

Vakar 29 c.d buvo, padariau 2 testus ir net ne su rytiniu, abu praėjus pusei minutės ėmė rodyt II, o po poros minučių abi juostelės buvo beveik beveik vienodai ryškios! bigsmile.gif thumbup.gif bigsmile.gif

Šįryt pridaviau kraują, apie 14 val. žinosiu Hcg, bet dar toookių ryškių II kaip vakar nebuvau mačius bigsmile.gif Ir kad ryškėtų jau po 20 sek bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolančiukė: 02 gegužės 2006 - 09:17
QUOTE(Jolančiukė @ 2006 05 02, 10:16)
Užėjau tik pasisveikint ir pasipasakot 4u.gif Svajukė bus pribūrus man  4u.gif  biggrin.gif

Vakar 29 c.d buvo, padariau 2 testus ir net ne su rytiniu, abu praėjus pusei minutės ėmė rodyt II, o po poros minučių abi juostelės buvo beveik beveik vienodai ryškios! bigsmile.gif  thumbup.gif  bigsmile.gif

Šįryt pridaviau kraują, apie 14 val. žinosiu Hcg, bet dar toookių ryškių II kaip vakar nebuvau mačius bigsmile.gif Ir kad ryškėtų jau po 20 sek bigsmile.gif


Super thumbup.gif
na jei jau juostelės ryškios taip greitai, tai ir HCG bent 50-100 tikrai turėtų būti wub.gif
laukiam dar geresnių naujienų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šiandieną kažin ar galėsiu pranešt koks HCG, namie internetas užlūžęs..
Su džiaugsmu paraleliai eina ir baimės jausmas blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Sėkmės tau, Jolančiuke 4u.gif

Aš savo sutaupytus 15 procentų Paidukei pervedžiau. Su vyru buvom nutarę, kad mums nuolaidų nereikia. Bet kad pinigėliai klinikai neliktų, pasinaudojom nuolaida mirksiukas.gif . Aišku, į VA stojau ne dėl to smile.gif .
Papildyta:
Leta7, kaip laikaisi?
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2006 05 02, 10:46)
Sėkmės tau, Jolančiuke  4u.gif

Aš savo sutaupytus 15 procentų Paidukei pervedžiau. Su vyru buvom nutarę, kad mums nuolaidų nereikia. Bet kad pinigėliai klinikai neliktų, pasinaudojom nuolaida  mirksiukas.gif . Aišku, į VA stojau ne dėl to  smile.gif .
Papildyta:
Leta7, kaip laikaisi?


Kol Lietuvoje bus tokia socialine - ekonomine padetis ir nekompensuojamas nevaisingumas, tikrai bus daug zmoniu skaiciuojanciu kiekviena kapeikele ir pasinaudos tokia galimybe - stoti i asociacija del nuolaidos.

Is kitos puses, yra zmoniu, kuriems nebutina stot i asocijacija, ar kazkaip kitaip burtis i bendruomenes kad daryti gerus darbus. As pati nestoju todel, kad del savo uzimtumo, buciau tuo paciu statistiniu vienetu - kaip ir dabar. O pati sau jauciu didziuli isipareigojima sviesti aplinka nevaisingumo tema. Ka ir stengiuosi daryti.

Zaviuosi visais, minanciais kelius ir del istatymo, ir del lengvatu nevaisingoms poroms, ir svietejiska veikla. Jus atliekat dyyydziuli darba. Bet ne visi tai sugeba, ne visiems vienodai duota buti tokiems stipriems 4u.gif
Atsakyti
Jolančiuke, vat tai naujienos biggrin.gif Labai laukiu gero hcg smile.gif

Leta, ko tyli? g.gif
Atsakyti
Naujienos pas mane ir geros ir blogos.
Geros, nes 9dpo HCG buvo 17,58 o šiandien 12dpo jau 56. Nėštumas yra, bet neaišku ar ilgam, nes yra dideli mmm skausmai ir kruvinas Crinonas. Šviežio kraujo dar nėra, bet kruvinas Crinonas jau trys dienos. Taigi laukimas toliau ar išsilaikys nėštumas.
Kol kas tiek.

Jolančiuke didžiuliai linkėjimai ir sveikinimai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Leta7 @ 2006 05 02, 11:20)
Naujienos pas mane ir geros ir blogos.
Geros, nes 9dpo HCG buvo 17,58 o šiandien 12dpo jau 56. Nėštumas yra, bet neaišku ar ilgam, nes yra dideli mmm skausmai ir kruvinas Crinonas. Šviežio kraujo dar nėra, bet kruvinas Crinonas jau trys dienos. Taigi laukimas toliau ar išsilaikys nėštumas.
Kol kas tiek.



laikykis mažute verysad.gif pasimelsiu, kad tavo žirniukas pas tave pasiliktų wub.gif
Juk pasitaiko tų tepliojimų ir kraujavimų - man irgi mmm skausmai žiaurūs buvo (ir dideniai daliai nėštukių pačioje nėštumo pradžioje) ir net šviežio kraujo buvo pasirodę - bet viskas buvo gerai blush2.gif
labai linkiu ir tau to paties wub.gif
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2006 05 02, 11:26)
laikykis mažute verysad.gif  pasimelsiu, kad tavo žirniukas pas tave pasiliktų wub.gif
Juk pasitaiko tų tepliojimų ir kraujavimų - man irgi mmm skausmai žiaurūs buvo (ir dideniai daliai nėštukių pačioje nėštumo pradžioje) ir net šviežio kraujo buvo pasirodę - bet viskas buvo gerai blush2.gif
labai linkiu ir tau to paties wub.gif


O kada pasibaigė? Nes skausmai tai tokie geručiai, sienom lipti norisi. O blogiausia, kad visai nesitiki, kad esi nėščia ir tuoj tuoj neprasidės mmm doh.gif
Atsakyti
Leta, nu visai neblogai pas tave viskas atrodo g.gif 12-ą dieną - 56 labai netgi neblogas hcg, toks statistinis vidurkis. Dėl kruvino Crynono - tai greičiausiai jis kruvinas dėl gleivinės suerzinimo. Mmm skausmai, kaip jau rašiau, dar ilgai bus. Labai labai stipriai laikom visus kumštukus, nu taip jau noriu, kad pasisektų - labai labai ax.gif wub.gif
Atsakyti