Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(Leta7 @ 2006 05 02, 11:31)
O kada pasibaigė? Nes skausmai tai tokie geručiai, sienom lipti norisi. O blogiausia, kad visai nesitiki, kad esi nėščia ir tuoj tuoj neprasidės mmm doh.gif


Žinok tą dieną, kai buvo pasirodę kraujo, irgi kaukiau susirietusi verysad.gif Ir jau apraudojau savo žirniuką cray.gif Buvo šeštadienis, pirma pasirodė rudos išskyros, po to šviežias kraujas... o pirmadienį turėjau eiti pas gydytoją ieškoti puslytės - tai man buvo neįsivaizduojama laimė, kai per vizitą sužinojau, kad viskas gerai, net gimdos tonusas nepadidėjęs, o iš kur kraujavo - nežinia g.gif
O skausmai mane lydėjo nuo kokios 12 dpo iki kokios 6 savaitės nėštumo - tik tiek, kad iš pradžių aš į juos taip atsainiai žiūrėjau, žinojau, kad labai dažnai toks jausmas būna - atrodo tuoj tuoj pasirodys mmm mirksiukas.gif
O skausmai vat praeitą savaitę vėl užėjo unsure.gif Ir daugeliui šiuo laikotarpiu prasideda tarsi visų pojūčių (vėmimo, pilvo apačios maudimo) antras etapas tongue.gif
dar kart linku neprarast vilties ir tikėtis geriausio wub.gif
Atsakyti
Keletą dienų nebuvau prie interneto, trumpam užėjau į interneto svetainę paskaityti kaip Jums sekasi, o sekasi kaip matau nuostabiai, Leta7 ir Jolančiuke Jūs nestuke.gif nestuke.gif nu super wub.gif džiaugiuosi labai, labai Jūsų sėkme, gal dar kuri nestuke.gif
Atsakyti
Leta7, Jolanciuke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Merginos, norejau pasiklausti, kaip jus (tos kurios patyre nesekmes) jautetes po nesekmingo IVF? man jau antros mmm arteja (veluoja viena diena). Visa si menesi jauciausi prastai, skausmai, papykinimai. Ar tai normalu? Ar dar kuriai nors taip buvo? g.gif ir kaip ilgai tokia savijauta gali testis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darviena: 02 gegužės 2006 - 11:15
Jolančiuke, žinok labai norėjau, kad tau užkibtų būtent po Egipto. nežinau, ar čia nuojauta mano tokia buvo, bet po tavo grįžimo vis laukiau žinių ir sulaukiau superinių thumbup.gif 4u.gif wub.gif tai dabar labai labai stipriai laikau kumštukus, kad viskas šį kartą būtų gerai. na super thumbup.gif

Leta, ir už tave laikau visas galūnes. kad kruopelytė užsikabintų ir tvirtai laikytųsi tiek, kiek priklauso. 4u.gif o tai tas kraujas tikras kaip per mmm ar visgi tas Crinone skaisčiai ružavas iškrenta? g.gif

Darviena, aš po paskutinio IVF'o pirmąjį mėnesį labai blogai fiziškai jaučiausi ir net gėriau vaistus nuo skausmo. po to praėjo ir dabar jaučiuosi labai gerai. thumbup.gif
Atsakyti
Darviena, aš po paskutinio IVF'o pirmąjį mėnesį labai blogai fiziškai jaučiausi ir net gėriau vaistus nuo skausmo. po to praėjo ir dabar jaučiuosi labai gerai. thumbup.gif
[/quote]

tai vat as irgi - fiziskai blogai jauciuosi verysad.gif vaistu nuo skausmo dar neteko gert, bet siaip prastai..
Atsakyti
Darviena, pabandyk pagerti nakvišų aliejaus su vitaminu E. turėtų pastiprinti reprodukcinę sistemą tai ir savijauta turėtų pagerėti. 4u.gif
Atsakyti
Merginos 4u.gif Mano Hcg 386 bigsmile.gif Net suabejojau ar tai normalu, nes tik 30 c.d ax.gif Bet gydytoja sakė normalu smile.gif

Dieve, Dieva, koks stebuklas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jolančiuke, koks didelis hcg - sveikinu 4u.gif Ar tik nebus pas tave irgi ne vienas gyventojas g.gif Kažin kiek dienų po ovuliacijos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2006 05 02, 12:42)
Merginos 4u.gif  Mano Hcg 386 bigsmile.gif  Net suabejojau ar tai normalu, nes tik 30 c.d ax.gif Bet gydytoja sakė normalu smile.gif

Dieve, Dieva, koks stebuklas  wub.gif  thumbup.gif


jaučiu, kad kaip minimum garantuoti dvynukai thumbup.gif
Atsakyti
Jolančiuke, sveikinu labai labai labai. wub.gif thumbup.gif thumbup.gif kažkaip labai džiaugiuosi. blush2.gif gal tikrai ne viena kruopelė užsikabino?... g.gif lotuliukas.gif

ech, kai tokie mieli stebuklai vyksta, tai ir man vilties daugiau atsiranda savojo stebuklo sulaukti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 02, 11:44)
Jolančiuke, koks didelis hcg - sveikinu 4u.gif Ar tik nebus pas tave irgi ne vienas gyventojas g.gif Kažin kiek dienų po ovuliacijos g.gif


Ot, nežinau kiek dienų, nes išvykom į Egiptą, kai buvo 8 c.d ir ten būdama ten visai atsiribojau nuo minčių apie nėštumą blush2.gif Net bromokriptiną(vaistus dėl PRL)pastoviai pamiršdavau išgert blush2.gif Bet aš irgi pagalvojau, ar tik nebus ne vienas, kad toks aukštas HCG g.gif

Gyd. liepė Crinone vartot. O aš norėčiau kojas užverst ir gulėt, deja, neišeina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolančiukė: 02 gegužės 2006 - 11:50
Jolančiuke, man tavo stebuklas didžiausias turbūt forume kiek esu - lepink save pagal galimybes kiek tik galėsi wub.gif
Atsakyti