Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Jolančiuke, Leta, fantastiškos naujienos thumbup.gif Būna dar žemėje stebuklų wub.gif
Atsakyti
atkreipiau demesi i svajukes liniuote...ir pagalvojau..na....dabar startuoja geguzhes menesio merginos 4u.gif ufffffffffffffffff..... smile.gif

[quote=darviena,2006 05 02, 13:43]
atkreipkite demesi, merginos, i svajukes liniuote. Sekmingu atveju laipsniskai auga, o tai labai malonus vaizdelis akiai ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū visoms už sveikinimus smile.gif

Aš dar truputi bijau ir nelabai gaunasi džiaugtis, bet tikiu, kad Svajukė burtininkė ir mano žirniuką užburs ir jis liks pas mane.

Visoms gegužį startuojančioms didžiausios sėkmės ir stiprybės laukiant wub.gif
Atsakyti
na, aš ne burtininkė... blush2.gif bet buriu, Leta, kad tik viskas būtų gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2006 05 02, 12:27)
Leta, ir už tave laikau visas galūnes. kad kruopelytė užsikabintų ir tvirtai laikytųsi tiek, kiek priklauso.  4u.gif o tai tas kraujas tikras kaip per mmm ar visgi tas Crinone skaisčiai ružavas iškrenta?  g.gif


Crinonas žinok toks purvinai raudonas, beveik rudas. Krauju kaip ir netepa, tik baisu kad pastoviai krenta purvinas Crinonas ir skausmas kažkaip smarkus. Aš kažkaip įsivaizdavau, kad maus tą pilvą temps, bet čia jau net nelabai ką ir veikti gali iš skausmo, o tik namie gulėti.

Bet aš nenusimenu ir tikrai tikiu, kad viskas bus gerai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(svajukė @ 2006 05 02, 17:27)
na, aš ne burtininkė...  blush2.gif bet buriu, Leta, kad tik viskas būtų gerai.  4u.gif


Na Jolančiukei tai jau tikrai pribūrei mirksiukas.gif Kitaip ir nepavadinsi tongue.gif
Atsakyti
Leta, laikykis ir saugok save.
Atsakyti
QUOTE(bazinė T @ 2006 05 02, 12:54)
norejau tik pasakyti man 29 ciklo diena HCG buvo 354 . Ir pas mane gime dvynukai Jolanciuke.


Niu geras bigsmile.gif Ar tik nebus ir man taip? ax.gif smile.gif Vyras vis sakė: nėra nėra, bet kai bus, tai bus 2" biggrin.gif Aš dvynukų tik po IVF laukiau, na, bet būna ir ne po IVF smile.gif
Papildyta:
Leta7 laikykis, sėkmės tau 4u.gif
Atsakyti
Jolančiuke, tiesiog po stimuliacijos ivf-ui dar iki pusmečio gali būti keletas folikulų (pas mane po pirmo ivf stabiliai po tris būdavo).
Atsakyti

Jolančiuke, Leta - nuostabis naujienos, labai džiaugiuosi dėl jūsų 4u.gif
Stiprybės jums ir sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Nalabai jau geros naujienos čia pas jus thumbup.gif Sveikinu Jolančiuke ir Leta wub.gif Laikykites ir savo žirniukus laikykit wub.gif
Atsakyti
Priburkit ir man kas nors leliuką. lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Justa, kaip tu? ar jau nusprendei dėl starto laiko? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2006 05 02, 17:21)
Jolančiuke, tiesiog po stimuliacijos ivf-ui dar iki pusmečio gali būti keletas folikulų (pas mane po pirmo ivf stabiliai po tris būdavo).


Daivut, bet aš su šaldytais kai dariau sausį, tik Estrofemą gėriau gleivinei paaugint, daugiau nieko. O iš praeitų metų liepos stimuliacijų jau tikrai nebebūtų poveikio g.gif

Bet aš po savo logotipu nuo pradžių pasirašius:gal bus iš karto du, ir logotipai mano su dvynukais, net ant kompiuterio ekrano dvynukai uždėti...Gal nuojauta blush2.gif

Jau norėčiau ir juostelę užsidėt, bet gal palauksiu, po savaitės kartosiu HCG ir jei viskas gerai, užsidėsiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolančiukė: 02 gegužės 2006 - 17:34