Įkraunama...
Įkraunama...

Vynuogiukas

Nors dar tik pries 8 paras buvau nescia bet jau uzplusta laukimosi nostalgija manau nieko grazesnio moters gyvenime nera kaip nestumas
Atsakyti
prieš perskaitant, kaip tik pažiūrėjau savo rudeninio grybuko testą......vajei kaip buvo gera. ir laukimasis man buvo didžiulė šventė...linkiu kačiukams tų švenčių kuo daugiau auginant savajį grybuką rudeninį biggrin.gif
Atsakyti
Skaiciau ir stebejausi - rodes, kad tai mano pacios isgyvenimai aprasyti smile.gif . Aciu, kad atgaivinai tokias mielas akimirkas wub.gif
Atsakyti
wub.gif net kvapą užgniaužė... rolleyes.gif
Kaip džiugu, kai yra būsimų mamyčių gebančių džiaugtis ir vertinti tas nepakartojamas akimirkas. Man net papurtyt norisi tas niurzgas nėštukes, kad jos nelaimingos, storos, negražios, rūbų neranda ir t.t. Juk esmė tame stebuklėlyje, tose nepakartojamose akimirkose ir išgyvenimuose wub.gif Ir aš kaip ant sparnų skraidžiau po pirmų judesiukų ir visą nėštumą mėgavausi kiekviena diena su savuoju pilvuku. wub.gif
Linkim kuo lengvesnio gimdymo 4u.gif
Atsakyti
Kachiukas, labai panasiai apibudinciau savo savijau, nes siuo metu irgi laukiuosi, o vaikelio judesiai tokie malonus, o ypac kai stipresni buna, tada galvoji, kad kazka jis (greiciausiai berniukas) nori man pasakyti tongue.gif O kazkuri vakara nejutai stipriu judesiu, tai net emiau kalbeti ir pergyventi; ar viskas gerai, tai leliuko paprasiau, kad spirtu ,,mamkai", jog apsiramintu, ir ka manote?? po keliu akimirku kai dave i pilvuka, tai supratau, kad mane girdi, nors aisku nesupranta ka sakau, bet balso tembra mano jau pazista 4u.gif 4u.gif todel kiekviena diena kai tik pajuntu judesiu, stengiuosi jam padekoti, jog leidzia zinoti, kad jam viskas gerai thumbup.gif
Tai tas laukimas toks malonus ir taip malonu, kad butent mes-moterys galime tai pajusti, nes vyrai tokios malones neturi ir negali suprasti ka tai reiskia, kai tavyje juda maytis leliukas..... nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2006 04 29, 22:26)
Nebebus tokių jaudinančių akimirkų, galvojant, kas ten - jis ar ji? O gal net jie?



Tai kas gimė ar dar laukiat? bigsmile.gif
Atsakyti
as tai dar laukiu nestuke.gif nestuke.gif
bet greiciausiai berniukas pipiriukas wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mažiux @ 2006 09 28, 14:34)
as tai dar laukiu  nestuke.gif  nestuke.gif
bet greiciausiai berniukas pipiriukas  wub.gif  wub.gif


na, aš šiaip citavau Kačiukų (temos autorės) žodžius, tai jos ir klausiau, ar jau gimė bigsmile.gif
Atsakyti
Labai grazus laukimo pasakojimas! Apsiverkiau!
Dar karta prisiminiau, kad ir man laukimas buvo pats mieliausias dalykas!
Atsakyti
Didelės sėkmės tau. nestuke.gif



Aš pati žinau šį jausmą nes auginu 10 mėnesių mažylę, kurią labai dievinu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Busta @ 2006 09 27, 15:57)
Tai kas gimė ar dar laukiat?  bigsmile.gif

Gimė graži mergytė pas Kačiukus wub.gif
Atsakyti
Lasbai gražiai aprašyta wub.gif .
Atsakyti