Įkraunama...
Įkraunama...

Radviliškio mamytės renkasi čia...

Sveikutės:)

Aš irgi UŽ susitikimą. Praeitą kartą niekaip nepavyko, tai dabar labai stengsiuos:) Tik kad orai tai nelepina...sad.gif
Atsakyti
Dėl gyd.J.Vainauskienės atostogų...vakar bėgau pro šalį,tai užsukau pasiteirauti...atostogaus iki pat rugpjūčio 31d
Atsakyti
QUOTE(Ra Sa @ 2012 08 17, 08:34)
Dėl gyd.J.Vainauskienės atostogų...vakar bėgau pro šalį,tai užsukau pasiteirauti...atostogaus iki pat rugpjūčio 31d

nu tu jedrištvai rogės.... doh.gif doh.gif doh.gif teks eit pas svetimą ir klausytis moralų iš serijos kieno čia vaikas doh.gif
Atsakyti
O kažin kaip Libonienė? Neatostogauja?
Atsakyti
Sveikos, kad į šventę šiandien? g.gif
QUOTE(dangiuk @ 2012 08 17, 09:39)
nu tu jedrištvai rogės....  doh.gif  doh.gif  doh.gif teks eit pas svetimą ir klausytis moralų iš serijos kieno čia vaikas  doh.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif teks eiti pirmąją rugsėjo savaitę, kad patektumėt pas savo gydytoją
Atsakyti
QUOTE(kwakse* @ 2012 08 17, 10:46)
O kažin kaip Libonienė? Neatostogauja?


Bijau pameluoti, bet lyg atostogauja.. Paskambink i registratura, pasitikslinsi.
Atsakyti
Labukas, ar buvote šventėje? Kokie įspūdžiai? Man koncertas labai patiko ir labai gražūs fejerverkai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas, jungiamės sus puodu žaliosios arbatos..

Šventėje buvome, vakare atėjom tik apie 20.30. Parėjom apie 22 val. Koncertas tikrai geras. Kai pradėjo dainuoti Šiškauskas, Vilius pasiprašė, jog jį pakelčiau. Paėmiau, sakau Matai Šiškauską? Sako Čia ne tas Šiškauskas biggrin.gif O fejerverkai tai tikrai gražūs. sutinkant naujuosius tokių nebuvo.. Mes jau buvom namuose, tai atrodė, jog į mus tie šviesuliai.. Vaikai žiūrėjo akytes išpūtę, bet ir sakė Bijom smile.gif)

Labai pasisekė šventės organizatoriams, jog buvo oras neblogas. Tai šventė, manau, tikrai pavykusi. Tiesa, mugės metu nusipirkau bulvių skutuką. Laaabai geras, suvalkiečių darbo. Kainavo net 6 lt biggrin.gif o vaikai žaidė loterijose. Šįkart geresnių priziukų gavo nei kažkada - žodžiu, pasisekė smile.gif
Atsakyti
O aš turiu vieną priekaištą organizatoriams: jei kuri įsitaiga ėjo be muzikos, nepasirūpinta jokiu muzikiniu fonu, žiūrovai bijo patys savęs, eisenos dalyvių dauguma - irgi, vos ne laidotuvių procesija... o va kas ėjo su muzika - iškart kitaip... kelinta eisena, o grėblys vis tas pats. O visa kita - super, labai patiko drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dangiuk @ 2012 08 19, 09:38)
O aš turiu vieną priekaištą organizatoriams: jei kuri įsitaiga ėjo be muzikos, nepasirūpinta jokiu muzikiniu fonu,  žiūrovai bijo patys savęs, eisenos dalyvių dauguma - irgi, vos ne laidotuvių procesija... o va kas ėjo su muzika - iškart kitaip... kelinta eisena, o grėblys vis tas pats. O visa kita - super, labai patiko  drinks_cheers.gif


o va eisenos, deja, nemaciau sad.gif vaikai miegojo pietu miegelio...
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Mes abi dienas sventej buvom, penktadieni Adomaicio koncerte, man visai patinka jo dainos ax.gif O sestadieni muge dideliu greiciu pralekem, medaus su pikiu vaistam pirkom, ir skubejom namo is balkono parada stebet smile.gif Viskas grazu, sventiska, aisku, kai kurios grupeles tyliai, gana kukliai prazygiavo, kai kurios triuksmingai, muzikaliai, ai man patiko vistiek tas bendrumas, gera nuotaika, kazkaip nekasdieniska, tik vos neistizom balkone nuo karscio doh.gif Vakare tik fejerverku nuejom paziuret, nes Adomas pas drauge gimtadieny dalyvavo, tai po jo sukaupe paskutines jegas vistiek nutipenom ir tikrai laaabai grazu buvo...labai labai good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ta pati Sonecka: 19 rugpjūčio 2012 - 20:18
Sveikos. Ar yra radviliskyje koks LOR'as ar reik i siaulius su vaikais trenktis?
Atsakyti