Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Sveikos, mamytes. Kažkaip labai senus komentarus randu apie kainas. Man valytoja sutvarko apie 100 kv.m. namo ploto už 50 eurų. Kai reikėjo, langus išvalė, bet ir už eilinį apvalymą moku tiek pat. Čia daug ar mažai? Užuolaidos, spintų turinys, lyginimas nebuvo aptartas, to ir nedaro. Pasidalinkit kainomis ? Veiksmas Vilniuje.
4u.gif
Atsakyti
OHOOO...Manau tikrai brangiai mokat!As pati tvarkau keleta namu.Uz 100 kv.m nama Didziojoje Rieseje,as imu 30 euru.(siurbimas,dulkiu valymas,grindu plovimas,mikrobangines,saldytuvo valymas ir t.t.)
Atsakyti
sakyciau, kad ne vien nuo ploto priklauso, bet ir nuo to, kaip labai namai purvini, kiek laiko valymas uztrunka. Na, isivaizduokit, jei viena nama isvalyt pakaktu 4 val., o kitam visu 8 reiketu ir dar tiek pat moketu.....
Atsakyti
Kiek už langus atskirai mokat dabar? Orientacijai įdomu, nes langų daaaaaaug pas mus... (Vilnius)
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2015 09 30, 19:39)
Sveikos, mamytes. Kažkaip labai senus komentarus randu apie kainas. Man valytoja sutvarko apie 100 kv.m. namo ploto už 50 eurų. Kai reikėjo, langus išvalė, bet ir už eilinį apvalymą moku tiek pat. Čia daug ar mažai? Užuolaidos, spintų turinys, lyginimas nebuvo aptartas, to ir nedaro. Pasidalinkit kainomis ? Veiksmas Vilniuje.
4u.gif


Sakyčiau daugokai....na nebent Vln tokios kainos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2015 09 30, 18:39)
Sveikos, mamytes. Kažkaip labai senus komentarus randu apie kainas. Man valytoja sutvarko apie 100 kv.m. namo ploto už 50 eurų. Kai reikėjo, langus išvalė, bet ir už eilinį apvalymą moku tiek pat. Čia daug ar mažai? Užuolaidos, spintų turinys, lyginimas nebuvo aptartas, to ir nedaro. Pasidalinkit kainomis ? Veiksmas Vilniuje.
4u.gif


Manau normaliai, mes bute kai gyvenom (109kv) irgi 50€ mokėjom smile.gif Tik pas mus spintų turinio netvarko, bet lygina mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2015 10 02, 18:31)
sakyciau, kad ne vien nuo ploto priklauso, bet ir nuo to, kaip labai namai purvini, kiek laiko valymas uztrunka. Na, isivaizduokit, jei viena nama isvalyt pakaktu 4 val., o kitam visu 8 reiketu ir dar tiek pat moketu.....


O aš tarkim moku ne už valandas, o už atėjimą. Viena valys greičiau, kita lėčiau. Čia ne mano bėdos, tegul valo nors ir visą dieną - gaus tiek pat. O namai visada vienodo "purvinumo" plius minus.
Atsakyti
Sveikos keliu temute 4u.gif

Noriu pradet tvarkytis namucius ar butus.Gal galetumet siek tiek padeti ir atsakyti i keliata klausimu.aciu 4u.gif
1.Kiek kainuoja dabar(miestas mazesnis uz Panevezi)
2Ar nauojate savo priemones?(kur perkate)
3Perkate veslo liudijima?
4 Ar sunkiai radote darbo(Kiek namu,butu isvalote per savaite )

Lauksiu patarimu ir atsakymu aciu 4u.gif
Atsakyti
negi nebeliko namu tvarkytoju ?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
iskilo klausimas, kaip susirasti namu tvarkytoja??? Musu pagalbininke nestuke.gif , tenka ieskoti jai pamainos. Bandem per agentura, bet... pamacius valytoju veidelius norejosi begti ir rekti, jokios kalbos apie isejima is namu verysad.gif apie svara irgi kita kalba, kilimas isiurbtas, bet po juo nesivarginta net zvilgtelet ( nesu priekabi ir pirstais nebraukau per pavirsius, vos tik tvarkytoja is namu iseina)...
Kaip ir kokiu budu ieskoti namu tvarkytojos? Kokius klausimus uzduoti, kiek pinigeliu normalu moketi? (musu pagalbininke, ne tik tvarke namus, bet ir vaikus kartais priziuredavo, tad kaina kas kart derindavom). Veiksmas Vilniaus r.
Buciau dekinga uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2015 09 30, 20:39)
Sveikos, mamytes. Kažkaip labai senus komentarus randu apie kainas. Man valytoja sutvarko apie 100 kv.m. namo ploto už 50 eurų. Kai reikėjo, langus išvalė, bet ir už eilinį apvalymą moku tiek pat. Čia daug ar mažai? Užuolaidos, spintų turinys, lyginimas nebuvo aptartas, to ir nedaro. Pasidalinkit kainomis ? Veiksmas Vilniuje.
4u.gif



150 kv moku 30 eur kosmosa mokat ;)
Atsakyti
QUOTE(Meskute_as @ 2016 10 01, 15:06)
150 kv moku 30 eur kosmosa mokat ;)
Sakyčiau mažokai. Ar jūs ne Vilniuje gal gyvenat? Nes ne Vilniaus kainų aš nežinau...
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 11 12, 13:55)
Manau normaliai, mes bute kai gyvenom (109kv) irgi 50€ mokėjom  smile.gif Tik pas mus spintų turinio netvarko, bet lygina  mirksiukas.gif
Papildyta:
O aš tarkim moku ne už valandas, o už atėjimą. Viena valys greičiau, kita lėčiau. Čia ne mano bėdos, tegul valo nors ir visą dieną - gaus tiek pat. O namai visada vienodo "purvinumo" plius minus.

Tai per kiek laiko isvalo?
Atsakyti