Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie namų tvarkytojas

Sveikos,
kaip gaila, kad tema numirus verysad.gif
O gal visgi dar atsiras kuri nors ir parekomenduos gerą tvarkytoją? Žinau, kad praktiškai nerealu, NES - visos geros užimtos, bet gal visgi?...
4u.gif
Atsakyti

Sveikos,
kaip gaila, kad tema numirus verysad.gif
O gal visgi dar atsiras kuri nors ir parekomenduos gerą tvarkytoją? Žinau, kad praktiškai nerealu, NES - visos geros užimtos, bet gal visgi?...
4u.gif

Kokiame mieste ieškote namų tvarkytojos?

Atsakyti
QUOTE(office @ 2016 12 06, 16:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Teka" data-cid="71274754" data-time="1481029742"><div><p>Sveikos,
kaip gaila, kad tema numirus vartotojo įkelta nuotrauka
O gal visgi dar atsiras kuri nors ir parekomenduos gerą tvarkytoją? Žinau, kad praktiškai nerealu, NES - visos geros užimtos, bet gal visgi?...
vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Kokiame mieste ieškote namų tvarkytojos?</p>

Vilniuje
Atsakyti
Sveikos, galbut galetumete parekomenduoti namu tvarkytoja Vilniuje? Nesu tikra kuriam laikui jos reikes.
Atsakyti
Žinau tik Alytuje patikimą moterį, norinčią prisidurti prie pensijos. Dirbusi daug metų aukle, turi geras rekomendacijas smile.gif,kadandi su mažais vaikais jau nebegali dirbti, moteris dabar norėtų pereiti prie namų tvarkymo. Jeigu kam reikia, drąsiai galiu rekomenduoti. 4u.gif
Atsakyti

Labas merginos, kažkaip baigia numirti ši tema. Gal jau nebeaktuali pasidarė? Įdomu būtų sužinoti kuo gyvena tvarkytojos, kas naujo, ko pageidauja klientės. Žinau, kad ši paslauga vis dar populiari, tai jei kam reikia Vilniuje kokios nors patikimos ir vairuojančios moteriškės. Pararašykit, pabandysiu padėti. Ačiū visoms, kurios kreipėtės pagalbos. jei forume nėra neigiamų atsiliepimų, tikiuosi, kad viskas gerai, džiugu, kad padėjau.

Atsakyti

Sveikos, galbut galetumete parekomenduoti namu tvarkytoja Vilniuje? Nesu tikra kuriam laikui jos reikes.

Labas visoms, manu, kad atsakiau ir padėjau visoms, kurios prašė parekomenduoti patikimą namų trarkytoją. Noriu priminti, kad galiu padėti tik Vilniuje ir jo apylinkėse. Visos mano rekomenduotos moterys vairuoja, moka dirbti su profesionaliais valikliais ir juos turi kaip ir įrankius. Visos gali pateikti rekomendacijas iš tų šeimų kur jos dirba. 

šiuo metu nuo rytojaus lieka laisvos 2 dienos per sav. profesionaliai, tvarkingai, vairuojančiai 48m. namų tvarkytojai, nes jos šeima kurioje ji dirbo 2 kartus per sav. išsikėlė gyventi į Ispaniją. Taigi jei kam reiks pagalbos parašykite man į a.ž. duosiu jos kontaktus arba 862660359. Kadangi žinau, kad ji tvarkosi ir pas forumo mamas, tai su rekomendacijomis problemų nebus. Jums nereikės rūpintis nei valymo priemonėmis nei įrankiais. Jei ką, gyvūnus ji irgi mėgsta...

 Šiaip aš pati jau 15 metų dirbu valymo paslaugose. Šiuo metu vedu kursus moterims norinčioms tapti profesionaliomis namų tvarkytojomis. Ką tik grįžau iš Oslo ir Maskvos, kur yra netgi specialios mokyklos moterims, kurios nori teikti tokias paslaugas. Nes namų tvarkytoja nėra paprasta valytoja, tai žmogus, nuo kurio priklauso kaip ilgai nauju išliks jūsų kilimas, vonia, kranai ir vyryklė. Tai žmogus, kuris išlikdamas diskretiškas ir nepastebimas, dovanos jums grįžus iš darbo švarius ir jaukius namus. Labai norėtųsi sužinoti su kokiomis problemomis susiduria samdančios namų tvarkytojas Lietuvoje šeimininkės ir kuo gyvena dirbančios šį darbą tvarkytojos. Diskutuokime, dalinkimės įžvalgomis...

Atsakyti

Sveiki, esu namu tvarkytoja.Tvarkau butus, namus, kotedzus, po nuomininku, po remontu.Esu labai tvarkinga, kruopsti.Turiu patirties ir atsiliepimu.Tvarkymai Jums patogiu laiku pagal susitarima.Taip pat tvarkau su savo chemija ir dulkiu siurbliu- Jums nieko nereikes rupintys.Esu vairuojanti.Vilnius.Vilniaus raj.867454386

Atsakyti

Ieškome tvarkytojos Vilniuje, su patirtimi. Butas tik 48kv.m., kartą į savaitę.

868048950

Atsakyti
Reikalinga namu tvarkytoja, Kaunas, Zaliakalnis
Atsakyti

Sveiki, ieškau namų tvarkytojos darbo Vilniuje. Jei kam reikės pagalbos rašykite. Taip pat už papildomą kainą lyginu, skalbiu drabužius, bei indus sutvarkau. 

Inga 

Atsakyti

Sveiki, ieškau namų tvarkytojos darbo Vilniuje. Jei kam reikės pagalbos rašykite. Taip pat už papildomą kainą lyginu, skalbiu drabužius, bei indus sutvarkau. 

Inga 

Atsakyti