Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 22

QUOTE(rugiagele26 @ 2012 10 08, 12:51)
As pasidarau zele, ir gabaliukais ja susipjaustau, ir imaisau i krema..

Torta pres puosiant grietinele, pabrandinkt bent pora valandu... tada netrukines..

Aciu 4u.gif O vat del zeles kreme tai aisku, bet noretusi padaryti sluoksnius skirtingu spalvu, bet net neisivaizduoju kaip doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Labai prasau pagelbeti, nerandu, o atrodo buvau issisaugojus verysad.gif Buvo torto receptukas is Juodo misko ir Rafaelo biskvituku..Gal kuri turite receptuka? Aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Black Swan @ 2012 10 09, 16:47)
Aciu 4u.gif  O vat del zeles kreme tai aisku, bet noretusi padaryti sluoksnius skirtingu spalvu, bet net neisivaizduoju kaip doh.gif

Padarot zele tu spalvu, kuriu norit ir pilat i lekstes, panasaus skersmens, koks bus jusu tortas. Kai sustings, arba peilio pagalba nuimant nuo lekstes, arba atsargiai i bliuda su karstu vandeniu lekstes dugna pamerkiat ir perkeliat zeles sluoksni ant kremo bei ant virsaus truputi kremo uzdedat. Pakartojat tiek kartu, kiek zeles sluoksniu norit. Arba galima ant virsaus zele pilti, jeigu formoj sutepinejat, bet taip bus ilgiau, reikes laukt, kol kiekvienas sluoksnis sustings ir tik tada ant virsaus galima bus deti kita laksta.
Atsakyti
Kiek mazdaug sveria 18cm rafaelo tortas?
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2012 10 10, 22:20)
Kiek mazdaug sveria 18cm rafaelo tortas?

papuostas manau +-1,5kg
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 10 11, 08:55)
papuostas manau +-1,5kg

aciu labai, kaip tik tokio svorio ir reikia smile.gif
Atsakyti
Merginos, papasakokit, kaip jus sulaistot tortus? Nugi jie man visada bega. Ar apatini biskvita laistot tiek pat kiek kitus? Tikriausiai maziau reikia, nes jam tenka nemazas svoris, jis smarkiai susispaudzia.. g.gif
o jus laistot surinkimo metu, ar is anksto kazkaip?
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 12, 11:50)
Nugi jie man visada bega.


o man biskvitiniai lakstai visad siek tiek sausoki gaunasi, nes bijau iki koses konsistensijos sulaistyt smile.gif
Ar ilgai trunka ta 'aukso viduriuka' atrast?
Atsakyti
Pirmasis tortas Napoleonas

RECEPTAS
Ингредиенты:
Для теста: мука - 1 кг
сливочное масло или маргарин- 4 пачки по 200 г
яйца - 2 шт.
соль -1 ч.л.
уксус - 2 ст.л.
вода - приблизительно 400 мл


Для крема: молоко - 4 стакана
сахар - 1,3 стакана
яйца - 4 шт.
мука - 4 ст.л.
сливочное масло - 200 г
ванильный сахар - 1 пакетик
сахарная пудра - 2ст.лож

GAMYBA VIDEO

http://www.videoculinary.ru/то...4-15-41-10.html
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2012 10 12, 14:27)
o man biskvitiniai lakstai visad siek tiek sausoki gaunasi, nes bijau iki koses konsistensijos sulaistyt  smile.gif
Ar ilgai trunka ta 'aukso viduriuka' atrast?



nusiperki atskira, nedideli purkstuviuka, pripili sirupo ar vandens - ir purski.. Matosi, kur papurskei, kur ne.. Niekada neperlaistysi.
Jei biskvitu neperkepi - visada uztenka dregmes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kice: 12 spalio 2012 - 19:03
QUOTE(kice @ 2012 10 12, 18:59)
nusiperki atskira, nedideli purkstuviuka, pripili sirupo ar vandens - ir purski..


ačiū už patarimą 4u.gif Aš kol kas teptuku tepu, bet labai atsargiai vis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(K_margo @ 2012 10 12, 17:50)
Pirmasis tortas Napoleonas


skaniai atrodo smile.gif Mielai paskanaučiau gabalėlį wub.gif
Bet man, kiek bandžiau, skaniausias iš napoleonų - karamelinis wub.gif
Atsakyti
Patyrusiu kepejeliu noreciau patarimo ax.gif , dariau jau neviena karta Turtinga kavos torta ir viskas buvo gerai pgl si recepta http://www.supermama...?...&p=41659079
o dabar nezinau ar tai su grietinele kazkokios problemos ar su manim, perku zemaitijos, tai vat visa laika man issiplakdavo gretinele ko puikiausiai ir netgi vasara, nes visa laika gerai atsaldau ir cukru taip pat ir tada plaku, bet paskutiniu metu jinai pas mane gerai neissiplaka, o jeigu noriu pasiekti reikiamos konsistencijos pavandeneja, nes issiplaka iki sviesto (niekada taip nebuvo, netgi negalejau suprasti kip gli blogai issiplakt gretinele), tai vat ir dabar dariau pirma sokoladini pertepima, gretinele issiplake si kart lygtai gerai, bet kai pradejau po truputi deti sokolada ir maisyti, man suvandenejo, sokoladas tikrai nebuvo siltas g.gif na gerai pagalvoju gal nebuvo gerai atvesus, nors kaip ir pas Olesta aprasyme jau sonai pradejo stingt, bet pradejau daryti karamelini krema, kava buvo 100% atvesusi, piliau po sauksta kaip prasyta ir irgi suvandenejo, as jau nesuprantu kas cia gali buti, gretineles gi cia nera svietas+rududu ir kava g.gif padekite prasau, nes man sitas tortas labai, labai thumbup.gif bet bijosiu daryti kai tokie dalykai darosi verysad.gif
Atsakyti