Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 22

QUOTE(akilezna @ 2012 10 14, 03:34)
Patyrusiu kepejeliu noreciau patarimo  ax.gif , dariau jau neviena karta Turtinga kavos torta ir viskas buvo gerai pgl si recepta http://www.supermama...?...&p=41659079
o dabar nezinau ar tai su grietinele kazkokios problemos ar su manim, perku zemaitijos, tai vat visa laika man issiplakdavo gretinele ko puikiausiai ir netgi vasara, nes visa laika gerai atsaldau ir cukru taip pat ir tada plaku, bet paskutiniu metu jinai pas mane gerai neissiplaka, o jeigu noriu pasiekti reikiamos konsistencijos pavandeneja, nes issiplaka iki sviesto (niekada taip nebuvo, netgi negalejau suprasti kip gli blogai issiplakt gretinele), tai vat ir dabar dariau pirma sokoladini pertepima, gretinele issiplake si kart lygtai gerai, bet kai pradejau po truputi deti sokolada ir maisyti, man suvandenejo, sokoladas tikrai nebuvo siltas  g.gif na gerai pagalvoju gal nebuvo gerai atvesus, nors kaip ir pas Olesta aprasyme jau sonai pradejo stingt, bet pradejau daryti karamelini krema, kava buvo 100% atvesusi, piliau po sauksta kaip prasyta ir irgi suvandenejo, as jau nesuprantu kas cia gali buti, gretineles gi cia nera svietas+rududu ir kava  g.gif padekite prasau, nes man sitas tortas labai, labai  thumbup.gif bet bijosiu daryti kai tokie dalykai darosi  verysad.gif



nezinau ar pagelbesiu ,bet as,kad neprisidaryti problemu ,sokolada paimu ir sutarkuoju i grietinele isplakta ,svelniai ismaisau ir viskas ,nezinau kaip kitiem ,bet man skonis nenukencia visai smile.gif. o del to kito kremo ,tai nelaukiu kol kava visai atsals,na nebuna ji silta kai pilu i krema ,sakyciau tokia drungna smile.gif,tada be jokiu problemu viskas man susijungia ,o jei nenutaikai temperaturos tada pili saltesne nei kremas ,tada pavandenyja ,na cia tokie pastebejimai is mano puses. smile.gif
Atsakyti
siandien ragavau nerealu torta, bet deja pavadinimo nezinau verysad.gif biskvitai buvo sokoladiniai ir tokie ploni, beveik kaip blinai ir baltas pertepimas irgi nesupratau skonio, bet tortas buvo toks svelnus ir tirpstantis burnoje, gal kazkas ka nors panasaus dare ar mate toki receptuka smile.gif
Atsakyti

Sveiki,

Reikia pagalbos. Netrukus bus vaikucio gimtadienis ir aisku tema - mike pukuotukas biggrin.gif Todel ruosiuosi kepti torciuka mike pukuotuka. Turiu tokia 3d forma
user posted image

Gal galetumete parekomenduoti koki torto recepta, kuris tiktu siai formai ir sventei?

Dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2012 10 10, 18:49)
Padarot zele tu spalvu, kuriu norit ir pilat i lekstes, panasaus skersmens, koks bus jusu tortas. Kai sustings, arba peilio pagalba nuimant nuo lekstes, arba atsargiai i bliuda su karstu vandeniu lekstes dugna pamerkiat ir perkeliat zeles sluoksni ant kremo bei ant virsaus truputi kremo uzdedat. Pakartojat tiek kartu, kiek zeles sluoksniu norit. Arba galima ant virsaus zele pilti, jeigu formoj sutepinejat, bet taip bus ilgiau, reikes laukt, kol kiekvienas sluoksnis sustings ir tik tada ant virsaus galima bus deti kita laksta.

Labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kepejėlės,gal galit priminti aisingo receptuką?Noriu ant pastilažo papaišyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Demettriuke* @ 2012 10 15, 22:06)
Sveiki,

Reikia pagalbos. Netrukus bus vaikucio gimtadienis ir aisku tema - mike pukuotukas  biggrin.gif  Todel ruosiuosi kepti torciuka mike pukuotuka. Turiu tokia 3d forma


Dėl meškiuko, turiu ir aš panašią formą tai sykį kepiau čia esu įdėjus receptą šokoladinio biskvito, kuris puikiai tiks 3D formai wink.gif į skylę galima įdėti kokio nors kremo mirksiukas.gif pvz. sviestinio-rududu ax.gif

ten laaaaaabai senas postas tai nekreipkit dėmesio kas viršuj prirašyta biggrin.gif tokių čiūdų kaip kremą iš pokelio gal tik tą vieną kartą ir dariau stupid.gif net pačiai juokas paimė laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 16 spalio 2012 - 11:16
QUOTE(RiMami @ 2012 10 16, 11:04)
Dėl meškiuko, turiu ir aš panašią formą tai sykį kepiau čia esu įdėjus receptą šokoladinio biskvito, kuris puikiai tiks 3D formai wink.gif į skylę galima įdėti kokio nors kremo  mirksiukas.gif pvz. sviestinio-rududu  ax.gif

ten laaaaaabai senas postas tai nekreipkit dėmesio kas viršuj prirašyta biggrin.gif tokių čiūdų kaip kremą iš pokelio gal tik tą vieną kartą ir dariau  stupid.gif  net pačiai juokas paimė  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif


Ačiū labai aciuks.gif O ant tos meškos tiesiai dzibavot ar mešką dar aptepėt? flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(*Demettriuke* @ 2012 10 16, 13:57)
Ačiū labai  aciuks.gif O ant tos meškos tiesiai dzibavot ar mešką dar aptepėt?  flirt.gif


jei dabar daryčiau tai aptepčiau, nes prasišvies tarpukai kitaip ax.gif
Atsakyti
Sveikos,

Rimi parduodamas Karališkas tortas. Jame yra toks traškus sluoksnis. taip buitiškas pasakyčiau, kad rududu karamelinis kremas sumaišytas su kukurūzų dribsniais biggrin.gif Bet matyt yra tikrai ne taip.. Gal kuri patartumėt kaip padaryti tokį sloksnį? smile.gif Ypač tie traškūs reikaliukai domina ax.gif
Kiek ieškojau niekur neradau nieko panašaus... sad.gif

Atsakyti
QUOTE(*Puika* @ 2012 10 16, 19:42)
Sveikos,

Rimi parduodamas Karališkas tortas. Jame yra toks traškus sluoksnis. taip buitiškas pasakyčiau, kad rududu karamelinis kremas sumaišytas su kukurūzų dribsniais biggrin.gif Bet matyt yra tikrai ne taip.. Gal kuri patartumėt kaip padaryti tokį sloksnį? smile.gif Ypač tie traškūs reikaliukai domina  ax.gif
Kiek ieškojau niekur neradau nieko panašaus... sad.gif

oj kazkada kalbejom apie sita sloksni, man jisai irgi labai patinka, bet taip ir niekas tiksliai nieko nepasake, konditeriai neisduoda paslapties mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2012 10 16, 22:15)
oj kazkada kalbejom apie sita sloksni, man jisai irgi labai patinka, bet taip ir niekas tiksliai nieko nepasake, konditeriai neisduoda paslapties  mirksiukas.gif

ech, kaip gaila sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Puika* @ 2012 10 16, 18:42)
Sveikos,

Rimi parduodamas Karališkas tortas. Jame yra toks traškus sluoksnis. taip buitiškas pasakyčiau, kad rududu karamelinis kremas sumaišytas su kukurūzų dribsniais biggrin.gif Bet matyt yra tikrai ne taip.. Gal kuri patartumėt kaip padaryti tokį sloksnį? smile.gif Ypač tie traškūs reikaliukai domina  ax.gif
Kiek ieškojau niekur neradau nieko panašaus... sad.gif

Migdolų skonio grietinėlės
kremas
Aukščiausios rūšies juodasis
šokoladas
Saldūs traškučiai
Šokoladiniai pabarstukai
Apelsinų sultys
Džiovintos vyšnios
Juodojo šokolado puošmenos
Biskvitas cia radau kazkiek jo sudetiesbet turbut jums nieko nepagelbes g.gif
Atsakyti