Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 22

QUOTE(linette @ 2012 11 15, 20:36)
Griaustinė

jei turi šokoladinius biskvitus laaaabai siūlyčiau pabandyt olestos kremuką , man gavos beveik tobulai skanu

190 g mascarpone sūrio (tokį įpakavimą pirkau)
4 šaukštai cukraus
0,5 citrinų sultys
amareto iš akies (nematavau)
420 g grietinėlės
100 g juodo šokolado
šaukštas vanilinio cukraus

grietinėlę išplakti

mascarponės sūrį išplakti su cukrumi, vaniliniu cukrumi, citrinos sultimis, tarkuotu šokoladu, amaretu, baigiant plakti, sudėti palaipsniui po šaukštą plaktą grietinėlę.

patikėk rezultatas nuostabus , tik aš dar biškutį ir pagal save pasikoregavau  smile.gif

padėdlioju tokį avietinį marmalą , kuris labai gaivumo priduoda  biggrin.gif
imu apie 300gr šaldytų aviečių
        100ml vandens
      pakelis avietinio pudingo
    cukraus pagal skonį
avietes per sietuką pertrinu , kad neliktų kauliukų , tiesiai į varinuką  biggrin.gif , įpilu šaltą vandenuką , cukrų ir pudingo miltelius , išmaišau gerai, kad neliktų pudingo gumuliukų i paragauju , kaip reikalai su cukrum , jeigu trūksta dadedu , tada statau varinuką ant nedidelės ugnies ir maišant užvirinu , jei matau , kad labai tiršta dar vandenuko dapilu , gaunas superinis reikalas , toks tirštas tirštas gaivus gaivus reikalas  biggrin.gif , tortui tikrai priduoda nuostabiai gerą ir kvapą ir skonį o ir pagamint trunka nu gal 10 min
galima daryt ir su šaldytom braškėm , tik tada dedu vanilinį pudingą , pudingo miltelius visad perku Dr.Oetker , kažko galvoju , kad jir tipo mažiau visokiais eee pagardinti  lotuliukas.gif

tikrai tortukas gaunas ir gaivus ir dėka amareto subtilaus skonio , o dar jei asseni šokoladinio torto biskvitai tai ir prabangus  wub.gif



aciu uz receptuka.
fantastiskas skonis gavosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2012 11 17, 12:54)
Jis gi lengviausiai padaromas ax.gif o del ko vargstate ? unsure.gif
Tiesa iskepa jis nelabai storas, bet jo uztenka perpjauti per puse mirksiukas.gif


Vargstu kepdama jį.. blush2.gif kepu pagal recepta - elektrinėj orkaitėj 180 laipsniu, bet po 25 min ikišus pagaliuka ji šlapią ir visą tešla aplipusį ištraukiu.. Tai kepu apie 30 min, bet vis bijau perkepti. Manau bėda ta, kad paprastai kepu ne 24 ar26, o 16 cm formoj. tai visą masę dalinu į 3 dalis, daugokai gal gaunasi.. Ai, žodžiu, niekaip neatitaikau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Griaustinė @ 2012 11 15, 09:48)
Labas kepėjėlės  4u.gif
Mano galva visai prikakota . Reikia man pačiai torto, bet nežinau kokio, visi išbandyti, gal net nusibodę. Vienu žodžiu išsikepiau šokoladinį biskvitą ir galvoju - o toliau??????  doh.gif  blink.gif
Nagi vėl turtingas kavos, simfonijos ne visi kažkodėl mėgsta. Dar pyksta liaudis ant labai saldžių, taigi koks vien su karamele atpuola... Tai ką man daryti??? Gal bandėte kuri nors na ką nors tokio???  bigsmile.gif Sakau, gal su maskarpone sutept, bet vėlgi... Pati nežinau ko noriu ir nieks į kelią neatveda  verysad.gif

Manęs va paprašė iškepti šokoladinį tortą nes žmogus dievina juoda šokolada tai sugalvvvojau pertepimą padaryti toki: mascarponė+šokoladinis ganašas+avietės(rinkausi šaldytas šiuo metu kitokių nėra.) O biskvitai tai pagal assenti šokoladinis.
Dar skonio nežinau šianidien ragausiu reikės nufotkint ir pasakyti kaip cia viskas gavosi..
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2012 11 17, 20:25)
kaip padaryti, kad bananas nepajuoduotu torte?darau saviate kas kelinta diena su bananais tortukus, bet pajuoduoja nors tu ka, ar diena, ar dvi, ar tris stovi

Citrinos sultim aplaistykit pries dedama i torta/krema.
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2012 11 17, 10:31)

prie to pacio:ananasinis tortas. kas tas kremo pusfabrikatis???ar galima kazkuo keist? (http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=351574&st=36&p=19767002&#entry19767002) o jei toks kremas grietinele-jogurtas-zelatina-cukkrus. sutrauktu nuo ananasu marinuotu kazin? ax.gif


negi nieks nieko nezinot apie ananasu reakcija su grietinele??
radau kelis receptus kur dedas, bet man kai ne is SM, tai nepatikimi receptai ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2012 11 18, 11:57)
negi nieks nieko nezinot apie ananasu reakcija su grietinele??
radau kelis receptus kur dedas, bet man kai ne is SM, tai nepatikimi receptai ax.gif  blush2.gif


Vietoj to pusfabrikacio dekit grietinele...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 18, 15:29)
Vietoj to pusfabrikacio dekit grietinele...


aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Euforija911 @ 2012 11 18, 09:40)
Manęs va paprašė iškepti šokoladinį tortą nes žmogus dievina juoda šokolada tai sugalvvvojau pertepimą padaryti toki: mascarponė+šokoladinis ganašas+avietės(rinkausi šaldytas šiuo metu kitokių nėra.) O biskvitai tai pagal assenti šokoladinis.
Dar skonio nežinau šianidien ragausiu reikės nufotkint ir pasakyti kaip cia viskas gavosi..

Laukiu ir as jusu skonio ivertinimo,man tos avietes kazkaip, kaip tos seklytes, ar nemaiso torte 4u.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif torte "snikers" yra toks ingridijentas: "virto kondensuoto pieno" tai cia turima omenyje rududu? ax.gif gal dar kas galite pasidalinti snikersinio torto receptu, nes as tik viena radau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nautikaa @ 2012 11 19, 21:42)
sveikos 4u.gif  torte "snikers" yra toks ingridijentas: "virto kondensuoto pieno" tai cia turima omenyje rududu? ax.gif  gal dar kas galite pasidalinti snikersinio torto receptu, nes as tik viena radau doh.gif


Kaži ar rasit daug vieno torto receptų..

Virtas kondesuotas pienas yra Rududu. Arba galima paprastą saldintą kondensuotą pieną pačiam išsivirti smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
Su tokiu kvailu klausimu aš čia blush2.gif Ar ištirpdžius baltą šokoladą, jis po to vėl pasidaro baltas? Nes norisi aplieti juodu ir baltu šokolado tarkim sausainius, bet jį ištirpdžius jis pasidaro kaip sviestas gelsvas toks ir dar šiltą užpylus jo nesimato... Kažko tikriausiai nežinau dar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 11 18, 20:27)
Laukiu ir as jusu skonio ivertinimo,man tos avietes kazkaip, kaip tos seklytes, ar nemaiso torte 4u.gif

user posted image stai foto torto kuri aprasiau. Visiems labai patiko o Man permazai avieciu ir speju su svieziom butu simta kart skaniau arba braskiu dar idejus butu jega.Siaip labai sokoladinis.
Atsakyti