Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 22

Sveikutes mamos,sugalvojau iskepti dukrytei barbes torta,noreciau daryti snikersini,bet neisivaizduoju ar pagal standartini recepta man uzteks teslos biskvitams.Recepta nusiziurejau is sauletavirtuve.lt ten 22cm formai,o as zadu daryt 18 cm,gal kas turit koki patarima? bijau kad nebutu per mazai biskvitu tam tortui ale sijonui ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Gal galetumet atsakyt kas tas kremo pusfabrikatis? Ar tai tie kremo misiniai parduodami parduotuvese? Ar tortui galeciau naudot "karpatka " kremo misini, ar reikia kokio specialaus...?
Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Varona Ivanovna @ 2012 11 19, 21:55)
Labas vakaras  4u.gif
Su tokiu kvailu klausimu aš čia  blush2.gif Ar ištirpdžius baltą šokoladą, jis po to vėl pasidaro baltas? Nes norisi aplieti juodu ir baltu šokolado tarkim sausainius, bet jį ištirpdžius jis pasidaro kaip sviestas gelsvas toks ir dar šiltą užpylus jo nesimato... Kažko tikriausiai nežinau dar  blush2.gif


Jis ir plytelej ner visiskai baltas... islydzius buna tokios pat spalvos...
Papildyta:
QUOTE(JaunasMamukas @ 2012 11 20, 21:08)
Sveikutes mamos,sugalvojau iskepti dukrytei barbes torta,noreciau daryti snikersini,bet neisivaizduoju ar pagal standartini recepta man uzteks teslos biskvitams.Recepta nusiziurejau is sauletavirtuve.lt ten 22cm formai,o as zadu daryt 18 cm,gal kas turit koki patarima? bijau kad nebutu per mazai biskvitu tam tortui ale sijonui  ax.gif


As kepiau barbes sijonui is visos normos produktu formose 18 cm ir 16 cm... reikejo kepti per keturis kartus...
Papildyta:
QUOTE(Cool Mama @ 2012 11 21, 11:21)
Sveikutes,

Gal galetumet atsakyt kas tas kremo pusfabrikatis? Ar tai tie kremo misiniai parduodami parduotuvese? Ar tortui galeciau naudot "karpatka " kremo misini, ar reikia kokio specialaus...?
Labai aciu  4u.gif


Taip, cia sintetiniai misiniai... as visai nedeciau, o naudociau tieisog grietinele...
Atsakyti
Laba 4u.gif

Planuoju kepti varškinį gaivumėlį. Sakykit, valgysim penktadienį vakare, kada reikėtų jį sutepinėti? Ar turi pastovėti parą jis, ar ne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Usnee @ 2012 11 21, 13:41)
Laba  4u.gif

Planuoju kepti varškinį gaivumėlį. Sakykit, valgysim penktadienį vakare, kada reikėtų jį sutepinėti? Ar turi pastovėti parą jis, ar ne?  blush2.gif


Is vakaro tepkit. Ta prasme ketvirtadieni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 21 lapkričio 2012 - 13:48
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 11 21, 13:12)

Papildyta:
Taip, cia sintetiniai misiniai... as visai nedeciau, o naudociau tieisog grietinele...


Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau savos gamybos ananasini: Biskvitai pagal erikiuxxx bananinio torto. Sulaistyta daug sirupo is vandens ir citrinos.
Pertepimas grietinele su creme fraishe santykiu 2:1, citrinos rugstis, cukrus, ananasai.
Labai bijojau kad ananasai paleis grietinele, bet toli grazu taip neivyko.
Gavos labai slapias ir gaivus torciukas blush2.gif
user posted image


P.S. Aciu Kirbei uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, kas galetu man parekomenduoti sokoladini torta, kuri ramiai galeciau sutepti ketvirtadieni, o valgytu ji tik sestadieni ? niekaip neiseina ,jo sutepti penktad, nes ji jau reik atiduoti penktadieni...
Atsakyti
Bet koks sokoladinis drasiai laikysis iki sestdadienio ir dar daugiau...

Tai juodas miskas, yra kakzoks triufelis.. kavos tortas.. ir tt.t..
Atsakyti
Aciu 4u.gif kazkaip labai man sis tortas krito i akis http://aguonele.blog...okoladinis.html manau,kad jis turetu puikiai istoveti, ir bus labai skaniai isigeres. Jei klystu, butinai mane pataisykit:)
Atsakyti
QUOTE(Chantel @ 2012 11 25, 15:26)
Aciu  4u.gif  kazkaip labai man sis tortas krito i akis http://aguonele.blog...okoladinis.html manau,kad jis turetu puikiai istoveti, ir bus labai skaniai isigeres. Jei klystu, butinai mane pataisykit:)


Puikiai issilaikys smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Noreciau issikepti torta "Varskinis gaivumelis" staciakampio formos 33x23cm, kaip manote ar uztektu pusantros normos, ar reiktu dvigubos?
Virsu noreciau uzdengti saldainiu MARSHMALLOW mase, ar galima butu? Ar "nesusimus" su kremu? Gal tada, pries dengiant, reiktu kazkuo aptepti?
Laukiu patarimu ax.gif Pirmas kartas blush2.gif
Atsakyti