Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 22

QUOTE(dani84 @ 2012 08 16, 21:38)
kepejeles reikia labai jusu pagalbos  unsure.gif  !!!!!!

reikia iskepti sokoladini torta bet be riesutu ir kavos, nezinau koki kept. valgys beveik vien anglai, bandau internete ieskot, lyg ir daug receptu bet nezinau  unsure.gif  juodasis miskas jau nebetinka  doh.gif  padekite !!!  4u.gif

Man tai šitas labai skanu http://www.supermama...?...0606&st=132
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 08 16, 20:53)
aciu, kad nepatingejot atrasyt smile.gif
SM radau smile.gif aga, maciau ir toki pat su kitom normom- didesnem  ax.gif o tai pagal ana kokio dydzio lakstukus kepat? ax.gif


Pagal ana man gaunasi mazdaug 2 - 24 cm tortai po kokius 8 lakstelius... arba jei dvieju aukstu, tai galima kepti 26 cm, ir kokiu 18 arba 16 cm..
Papildyta:
QUOTE(Aurore_ @ 2012 08 16, 21:09)
Niekaip nerandu Napoleono torto su spanguolių sluoksneliais recepto. Gal kas pagelbėtų?  4u.gif


Kazkodel meta keliais puslapiais atgal, tai nukopinu recepta.

"Napoleonas" su spanguoliu sluoksneliais

24 cm tortui, is 8 laksteliu sunaudoju:

850 - 900 ml pieno,
400-450 g sviesto,
300 g cukraus,
180 g miltu,
3 kiausiniai,
rugsteles.

Kiausinius isplakti su cukrumi (mediniu saukstu issuku), ipilti apie 300 ml salto pieno, ismaisyti, suberti miltus, vel ismaisyt. Likusi piena apie 600 ml uzvirti su 150-200 g sviesto. Uzvirta piena palkant supilti i kaiusiniu-miltu mase, ir katinti maisant kol sutirstes. matosi, kada jau sunkiai maisosi. Nukeliat nuo ugnies, leidziat atvesti. Atskirai issiplakat likusi sviesta, ir sujungiat su atvesusiu kremu. Rugstele sudedu iskart nukelus nuo ugnies sutirstejusi krema, bet nedaug jos dedu, koki puse saukstelio.

As per bruksneli parasiau sviesta, nes galit koreaguotis pagal save ji. Kiek norit, tiek dedat. As dazniausiai dedu 450 g sumoj.

Pieno visad apie 900 ml.

Pertepat lakstelius. Pora sluoksneliu pertepu pirktinem trintom spanguolem, Maximoj perku. Leisti susitoveti. Dedu i saldytuva.

Lakstelius galima kepti is Mantingos bemieles saldytos teslos, tik aisku kociot reikia. Arba Asseni Napoleono is vaikystes geras laksteliu receptas.

Labai skanus tortas, daznai vyrui gaminu. Jo apibudinimas: minkstas, svelnaus skonio, su rugsteles akcentu .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 17 rugpjūčio 2012 - 07:49
Laba diena. Užbėgau norėdama pasiklausti. Kokį geriausia daryti tortą vaiko pirmąjam gimtadieniui ? Iš kokių produktų ? Kaip puošti ? Masė netinka. unsure.gif
Būsiu labai dėkinga už patarimus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-uNė! @ 2012 08 17, 17:04)
Laba diena. Užbėgau norėdama pasiklausti. Kokį geriausia daryti tortą vaiko pirmąjam gimtadieniui ? Iš kokių produktų ? Kaip puošti ? Masė netinka. unsure.gif
Būsiu labai dėkinga už patarimus. smile.gif


Jogurtini su varskyte ir kokiu vaisiu ar uogu, ir puost trupinukais arba beze.
Atsakyti
sveikos. darysiu turtinga kavos tortas, ka tik skaiciau recepta , olestos parasyta ,kad virsutini biskvita irgi sulaistyt? ar as ne taip supratau? ir dar sulaiscius kiek reikia palaukt?kad pliurzes nebutu? ir trecias kl.as kai sviestiniu aptepu priespastilazu dengiant man kartais sunkiai tepasi, nelimpa tas sviestinis , su peiliu na sunkiai lyginasi, gal cia del to , kad nesulaistytas, bet man net i galva nebuvo ateje,kad laistyt reik. Jei kas turit minutele,atrasykite, nes rytoj sutepynesiu:) blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 08 18, 09:20)
sveikos. darysiu turtinga kavos tortas, ka tik skaiciau recepta , olestos parasyta ,kad virsutini biskvita irgi sulaistyt? ar as ne taip supratau? ir dar sulaiscius kiek reikia palaukt?kad pliurzes nebutu? ir trecias kl.as kai sviestiniu aptepu priespastilazu dengiant man kartais sunkiai tepasi, nelimpa tas sviestinis , su peiliu na sunkiai lyginasi, gal cia del to , kad nesulaistytas, bet man net i galva nebuvo ateje,kad laistyt reik. Jei kas turit minutele,atrasykite, nes rytoj sutepynesiu:)  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Aš sulaistau visus tortus ir visus,net ir viršutinį,biskvitą,nes man skaniau šlapi tortai. Laistau surinkinėjant tortą:imu biskvitą,sulaistau,kremas,biskvitas,sulaistau ir t.t. Prieš lyginant bent kelias valandas palaikau šaldytuve.Kartais ir iš vakaro susitepu.. O kol kartais nelimpa tas sviestinis kremas,tai negaliu atsakyt,nes ir man kartais taip būna g.gif Bet pastebėjau,kad sunkiau jis sukimba su jogurtinio torto,ar maskarponės pertepimais
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 08 17, 15:12)
Jogurtini su varskyte ir kokiu vaisiu ar uogu, ir puost trupinukais arba beze.

O kas ta beze? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-uNė! @ 2012 08 18, 14:06)
O kas ta beze? blush2.gif

IR VĖL APIE BEZĘ (Cipciuko komentarai)


Visų baubas ir siaubas ....... ,

Vienam dideliam ( XL , XXL ) kiaušinio balymui imkite : ne daugiau kaip 100 g. cukraus ( ne pudros ) , vėliau galėsite padidinti , kai iprasite prie jos .

Cukrų užpilame vandeniu , kad virš cukraus jo būtų 1 mm. ( galite užpilti ir daugiau , tiesiog jis jums virs dauk ilgiau ) ir verdame ant stipriausios ugnies ( pas mane elektrinė plytelė ) jei pas jus dujos , primažinkite , bet ne iki silniausios liepsnos , jis turi smarkiai kunkuliuoti .

Plakabe baltymus mikseriu iki labai standžiū putų , įlipkite prieš plakimo galą citrinos rūgštelės ( pagak savo skonį ) galite įlašinti norimų kvapų , tinka ir uzbonėlyje ( riebūs ) ir piliulėje ( spiritiniai ) ....indas kuriame juos plakate turi būti sausas ir neriebaluotas . Jei atskiriant trynį nuo balymo į baltymą pateko trynio , baltymų gerai neišplaksite , imkite kitą kiaušinį .

Stebime cukrų ....visas ant jo užpiltas vanduo turi išgaruoti , jis pradės sunkiai kunkuliuoti , lyg sulėtintai , tai vadinama karamele , 10 išgaravimo laipsnis , jei jis nedavirs iki to laipsnio , jūs neišplaksite beze , ji tys , nelaikys formos ......jis netgi gali čiut pagelsti , negu nedavirti .

Pasiruoškite dubenį su šaltu vandeniu , galite įmesti ledukų , į jį statysime , baltymus , kuriuose bus supiltas sirupas .

Kai cukrus išvirs iki reikiamo laipsnio čiumpame jį ir plona srovele pilame į išplaktus baltymus , į tą vietą kur sukasi mikserio šluotelės .

Kai supylsite sirupą , puodą ar dubenį su beze statote į šaltą vandenį ir plakate iki tol , kol ji atvės , apytiksliai 5 min. ....jei sirupas bus nedavirtas , galite plakti ir visą dieną , tai neišgelbės , beze nelaikys formos ....tokia beze pasmerkta išmetimui .

Viskas ....ji gatava , dedate į konditerinį maišelį su norimu antgaliuku ir puoškite tortą .....geriau puošti iš karto , nes pastovėjusi ji kartais pavandenyja , ir nebeatgauna savo standumo .

Mano patarimai :...........geriau mažinkite cukraus kiekį iki 90 - 80 gramų , nei didinkite jį .....bent gausite tvirtas putas , nei tystantį bezą ( jei nepasiseks , galėsite išsidžiovinti morengiukų ) .
Indą bezui imkite metalinį , jis greičiau traukia šaltį ir beze jums greičiau atšals , taip nenuvarginsite mikserio .
Aš beze plaku su dviem mikseriais , vienu iki statymo į vandenį , kitu iki pabaigos .
Būtų gerai , turėti stipresnio galingumo mikserį .

Ir pagrindinė taisyklė ....beze nemėgsta drėgmės ( vandens , lietaus balkone , kremų į kurių sudėtį įeina želatina , žele , plikytų kremų ) , ji draugauja su sviestiniais kremais , tinka plakta grietinėlė , bet stenkitės nedatepti jos iki torto kraštų , tą ertmę užpildys beze , kuriuo aptepsite tortą , jei naudojate drėgną kremą , aptepkite tortą sviestiniu kremu , tada drąsiai galėsite puošti beze .

Beze ant aptepto torto kiek pastovėjusi , truputi apdžiūna , vos vos , tai reiškiasi ji gerai pavyko .

Nenusiminkite jei ji jums nesigavo iš pirmo karto , bandykite ją įveikti , tai puikus ir puošnus kremas papuošimams .
Atsakyti
Sveikos. Gal galite parasyti ka reikia deti i grietinele, kad puosiant torta, ji laikytu forma? Kazkur esu skaicius, bet dabar kai reikia niu niekaip nerandu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jeliva @ 2012 08 19, 16:45)
Sveikos. Gal galite parasyti ka reikia deti i grietinele, kad puosiant torta, ji laikytu forma? Kazkur esu skaicius, bet dabar kai reikia niu niekaip nerandu ax.gif

grietinėlės standiklį.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 08 17, 08:47)
Pagal ana man gaunasi mazdaug 2 -  24 cm tortai po kokius 8 lakstelius... arba jei dvieju aukstu, tai galima kepti 26 cm, ir kokiu 18 arba 16 cm..

aaa, aciu, tada vadinas darysiu is puse normos viena 24cm arba dar mazinsiu g.gif smile.gif
QUOTE(-uNė! @ 2012 08 17, 17:04)
Laba diena. Užbėgau norėdama pasiklausti. Kokį geriausia daryti tortą vaiko pirmąjam gimtadieniui ? Iš kokių produktų ? Kaip puošti ? Masė netinka. unsure.gif
Būsiu labai dėkinga už patarimus. smile.gif

maciau jau pasiule ir visiskai sutinku, kad: varskinis, jogurtinis su vaisiais / uogom / konservuotais persikais ir t.t.
o beze laaabai vaikams patinka biggrin.gif as apie slapia beze ji aprasyta CIA (231 zinute)
QUOTE(elenka @ 2012 08 18, 09:20)
kad virsutini biskvita irgi sulaistyt? ar as ne taip supratau? ir dar sulaiscius kiek reikia palaukt kad pliurzes nebutu? ir trecias kl.as kai sviestiniu aptepu priespastilazu dengiant man kartais sunkiai tepasi, nelimpa tas sviestinis

visad visus sulaistau, kepu, ta pacia diena surinkineju, surinkinedama sulaistau ir i saldytuva porai dienu (isskyrus jogurtinius ir tuos kur uogos dedas - tuos laistau maziau ir laikau trumpiau smile.gif ). po dvieju d. traukiu is saldytuvo, aptepineju sviestiniu, puosiu. Nesitepa kartais del to kad minkstas tortukas atba kad sviestinis per kietas gal, pabandykit ji pasildyti-suminkstes ir puikiai tepsis kad ir plonu sluoksniu, o po to i saldytuva ir vel pakartosit jau storiau smile.gif
QUOTE(absonata @ 2012 08 18, 20:26)

manau pirmam kartui PUIKIAI tiktu slapia beze-paprasciau ir tikrai pavyks smile.gif
QUOTE(jeliva @ 2012 08 19, 16:45)
Sveikos. Gal galite parasyti ka reikia deti i grietinele, kad puosiant torta, ji laikytu forma? Kazkur esu skaicius, bet dabar kai reikia niu niekaip nerandu ax.gif

PVZ toks
bet plakamoji grietinele 35-36proc. puikiai issiplaka ir be tokiu sintetiku tik gerai atsaldykit, cukriuko ir vos vos citrinu rugsteles smile.gif

Atsakyti
Sveikos merginos gal kas zinot kaip padaryti persiku musa?
Atsakyti