Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai 22

sveiki 4u.gif gal kas zinote biskvito (tortui) su kondensuotu pienu recepta?pamenu, kad labai seniai mama toki kepdavo, bet neberanda uzrasu. recepto sudeti pamenu, bet kokie kiekiai ingridientu ne: kiausiniai, miltai (pamenu, kad valgomieji saukstai), indelis kond. pieno, sodos. sia tesla dalydavome i dvi dalis ir i viena idedavome kakavos. gal kas pamenate ar bent panasu, ar galite pasidalinti. aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wituxas @ 2012 08 22, 23:04)
sveiki 4u.gif gal kas zinote biskvito (tortui) su kondensuotu pienu recepta?

kepdavau toki 1.5st miltu, 3 kiausiniai, 1st grietines, 0.5ind kondensuoto pieno, 2saukstai kakavos, 2sauksteliai sodos. visus produktus sumaisyti, isskyrus baltymus, juos isplakti atskirai ir sudeti ant galo. kepti 180 laipsniu, apie 30min.,i dvi skardas. smile.gif
Atsakyti
sveikos kepejeles, patarkite kuria mase torto dengimui pasiulytymet daryti kad tikrai gautusi, darysiu pirma karta, noriu kad butu elastinka ir nesukietetu.
Aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(`lina @ 2012 08 23, 13:18)
sveikos kepejeles, patarkite kuria mase torto dengimui pasiulytymet daryti kad tikrai gautusi, darysiu pirma karta, noriu kad butu elastinka ir nesukietetu.
Aciu labai.

Manau,kad nepabandžius-nesužinosit.Mums su dukra pastiliažas dengimui pirmą kartą kuo geriausiai gavosi
Atsakyti
aciu uz atsakyma ir dar butu klausimas apdengus torta dengimo mase norint priklijuoti gelytes ar padaryti kaspina kaip sulipdyti tarpusavyje detales?

ir dar jeigu darysiu snikerini torta ar galiu dengti dengimo mase, ir isvis kuriuos tortus geriuasiai dengti mase, ar tinka bet kuriuos tortus.

aciu uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(niukse @ 2012 08 15, 11:52)
Tortas tikrai atrodo nuostabiai o svarbiausia laaaabai skaniai, bet jus man pasakykit kaip tas raides sokoladines ant tortuko padaret? Jos tokios kaip islietos atrodo  bigsmile.gif  bigsmile.gif


Esu pirkusi tokias raides Rūtos parduotuvėje (Babilone, čia Panevėžy smile.gif ), prieš pusantrų metų pirmam savo tortui lotuliukas.gif .
Atsakyti
Norėjau paklaust ar tinka šlapias beze torto pertepimui ar jis labiau puošimui ,nes norisi tokio visiškai neriebaus torto iš anksto dėkui kas atsakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuviukasnemo @ 2012 08 26, 19:59)
Norėjau paklaust ar tinka šlapias beze torto pertepimui ar jis labiau puošimui ,nes norisi tokio visiškai neriebaus torto iš anksto dėkui kas atsakys  smile.gif


Nu nžnau, bet bezė, gal tortui labaiu puošti. Taigi jogurtiniai visiškai neriebūs tortai...
Atsakyti
sveikutes, mano mama praso jai padaryti surio torta kazkoki ragavusi pas drauge toks nei saldus ir i suruma nesa maximoj pirkti buna, gal kuri zinot receptuka kazko panasaus? buciau be galo dekinga
Atsakyti
QUOTE(Sssavana @ 2012 08 27, 17:35)
sveikutes, mano mama praso jai padaryti surio torta kazkoki ragavusi pas drauge toks nei saldus ir i suruma nesa maximoj pirkti buna, gal kuri zinot receptuka kazko panasaus? buciau be galo dekinga

jauciu tai tortas arba su maskarpone,arba su ricota
Atsakyti
labas,kepejeles,patarkite kaip geriau kepti kvadratineje formoje biskvitus?po viena,ar bandyti visa is karto,forma 25X25 cm,tai gaunasi ploto mazdaug kaip 28-29 cm skersmens apvali forma.Didoka g.gif ar iskels man viska,kad pasidalintu i 3 dalis. Kepsiu ,,ananasinio"torto biskvitus
Atsakyti
labas mergaites,gal kuri turite isbandyta PLIKYTO MASKARPONES TORTO recepta,buciau labai dekinga,ir ar nesunku ji pagaminti 4u.gif
Atsakyti