Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2012 08 31, 11:58)
o ne pigiau jei persitestavimas  unsure.gif
as berods 325 mokedavau ar panasiai...nu vis tiek nemazai...


na gal ir tiek, bet vis tiek ziauriai brangu g.gif nu dar turiu kelias savaites pamastymui iki nuvykimo smile.gif dar ir su Akvile pasitarsui, ar verta dabar testuotis, ar uzteks tik LAD'o ir TNF'o 4u.gif
QUOTE(Delena @ 2012 08 31, 12:01)
Atiloja, as ir gandrus gaudau blush2.gif

jau itraukiau i parasiuka, tik nezinau, kelinta tau cia IVF'a skaiciuoti, kai buvo nutrauktos stimuliacijos g.gif

QUOTE(leiliuke @ 2012 08 31, 13:06)
Na ka mergaites, is mano 19 foliuku apsivaisino 15!!!  ryt vaziuoju i susitikima su jais smile.gif


thumbup.gif saunuoliai zirniukai thumbup.gif
Atsakyti
[quote=stryga,2012 08 31, 11:20]
Puikus derlius!!! O po punkcijos turi skaudent, nurimk. 4u.gif Laikau uz tave kumscius toiau.



smile.gif ir as laikau uz visas, kaip butu smagu jei visoms pasisektu, juk buna stebuklu, pasvajoti galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 31, 13:17)
jau itraukiau i parasiuka, tik nezinau, kelinta tau cia IVF'a skaiciuoti, kai buvo nutrauktos stimuliacijos  g.gif




manau reikia traktuoti kaip 1, nes isodinimas embrioniuko tai pirma karta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2012 08 31, 13:06)
Na ka mergaites, is mano 19 foliuku apsivaisino 15!!!  ryt vaziuoju i susitikima su jais smile.gif


Labas, Leiliuke,

kokios super naujienos! Is visu mergaiciu naujienu, tai labai spartietiskai atrodo toks skaicius! Saunuoliai folikulai ir saunuole mamyte 4u.gif

Dabar linkiu gero dalinimosi! Manau, kad rezultatas ir toliau bus spartietiskas 4u.gif thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2012 08 31, 13:26)
manau reikia traktuoti kaip 1, nes isodinimas embrioniuko tai pirma karta ax.gif

bet stimuliacija tai ne pirma g.gif nu pagalvosiu, ka cia su tavim daryti smile.gif
Atsakyti
Leliuke, kokia tu saunuole!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(stryga @ 2012 08 31, 11:20)

Nuotaika maloniai liudna. Gaila, kad ne kalediskai dziaugsminga, bet gal taip ir turetu atrodyti adventas?..


Stryga, "sdurela"? po tokiu fiziniu kanciu nori geros nuotaikos? organizmas dabar reabilituojasi 4u.gif

QUOTE(GingerBella @ 2012 08 31, 11:45)
Tiesa, vaistus nuo persalimo vartoti sake, galima. Jokiu problemu.
Grazaus penktadienio visoms VILTUKEMS :-) wub.gif  4u.gif

4u.gif grazus ketvertukas, po savim slepiantis dar maziausiai tiek wink.gif
Ginger, o kokius butent vaistukus tau leido vartoti? Kai as stimuliacijos metu turejau 41laipsni, man leido tik paracetamoli.. Na gal persalimo vaistuose ir yra tik paracetamolis g.gif
Na sveik wink.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 08 31, 11:49)
jei as buciau isistikinusi, kad tai yra butent tas pats rodiklis, kuri skaiciuioja G, tai sokineciau iki dangaus, bet dabar ..., kazkokia pasimetusi  blush2.gif O nuskridus pas G, nu gaila man 460 svaru persitestavimui NK rodikliu  blush2.gif


Sumaistis...Na jau jei skrisi pas G, as tau patarciau negaileti ir susimoketi tuos 460, bala nemate...Tiek visko darai, paskui zinai, galvosi ir eisi is proto, kad nezinau sito skaiciuko... Gal discounto paprasyk smile.gif?

QUOTE(Triumfante @ 2012 08 31, 11:56)
As su jumis.  wub.gif  4u.gif


Mes su tavimi wub.gif

QUOTE(nekantrioji:) @ 2012 08 31, 12:01)


Ooo, cia jau esu prisiskaicius, kad begiojimas i wc geras zenklas wink.gif Zinai, as ir begioju, o man dar anksti-maziau skaityti reikia bigsmile.gif
Keistai rami-nes pasamone neturio del ko nerimauti.. zino, kad viskas gerai 4u.gif

QUOTE(leiliuke @ 2012 08 31, 13:06)
Na ka mergaites, is mano 19 foliuku apsivaisino 15!!!  ryt vaziuoju i susitikima su jais smile.gif


Rekordininke tu pas mus wink.gif Dabar linkiu sklandaus vystymosi wink.gif Tai cia gausis 2 diena?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 08 31, 14:42)
Rekordininke tu pas mus wink.gif Dabar linkiu sklandaus vystymosi wink.gif Tai cia gausis 2 diena?


nezinau kaip cia skaiciuot, vakar ryte ispunktavo, ryt ryte perkelimas i gimda.

gal ir rekordininke, bet pilva skauda, isejau is darbo po 2valandu, geriau namie pagulinesiu, prigasdino kad gali kiauside plyst, turiu saugotis. matyt per daug issitempe
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2012 08 31, 14:46)
nezinau kaip cia skaiciuot, vakar ryte ispunktavo, ryt ryte perkelimas i gimda.

gal ir rekordininke, bet pilva skauda, isejau is darbo po 2valandu, geriau namie pagulinesiu, prigasdino kad gali kiauside plyst, turiu saugotis. matyt per daug issitempe


Turi gerti daug vandens!!
Atsakyti
[quote=Terze,2012 08 31, 14:42]

Ginger, o kokius butent vaistukus tau leido vartoti? Kai as stimuliacijos metu turejau 41laipsni, man leido tik paracetamoli.. Na gal persalimo vaistuose ir yra tik paracetamolis g.gif
Na sveik wink.gif

Terze, jis net nesigilino i tai kokius vaistus as vartociau, jeigu sukiltu temperatura. Jo atsakymas ir veido israiska buvo, kad galiu vos ne bet kuriuos. Bet teisingai sakai. Temperaturai mazinti juk ir buna tik aspirinas arba paracetamolis, arba ju misiniai su mazais priedukais sutraukianciais nosiarykles. Bet as kol kas laikausi, t.y. be temperaturos. Skauda viska, kaulus skauda, busena tokia visiska priesgripine. Bet temperatura nekyla. (gerkle ir sloga dar kamuoja). Tad valgau sriubyte, geriu arbata ir guliu lovoje. Manau, kad atlaikysiu si karta :-)

Aciu uz palinkejimus! O Tu kaip laikaisi? 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(leiliuke @ 2012 08 31, 14:46)
nezinau kaip cia skaiciuot, vakar ryte ispunktavo, ryt ryte perkelimas i gimda.

gal ir rekordininke, bet pilva skauda, isejau is darbo po 2valandu, geriau namie pagulinesiu, prigasdino kad gali kiauside plyst, turiu saugotis. matyt per daug issitempe


Laikykis mergaite! Miegas geriausias tavo draugas dabar. Ir kaip Terze sake, matyt, vanduo :-)

Ilsekis, ilsekis ir jeigu jau jausies persiilsejusi, tai tada daryk ka nors be galo mielo savo sirdelei. Visomis prasmemis mylek ir lepink save 4u.gif

Ir...labai grazios ir mielos dienos RYTOJ 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Papildyta:
[quote=Terze,2012 08 31, 14:42]

4u.gif grazus ketvertukas, po savim slepiantis dar maziausiai tiek wink.gif


Terze,

ar tai reiskia, kad folikule gali buti daugiau kiausialasciu nei viena? Cia naujiena man smagi :-)


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GingerBella @ 2012 08 31, 03:20)


Leliuke 4u.gif
visoms PUPO 4u.gif biggrin.gif visoms su derlium ir tik ka pradejus starta 4u.gif
Nuejau siandien pas gin., kuri su valstybine turi sutarti. O ji man, net neleidus prasizioti rekia as tavo situacijoje nieko negaliu tau padeti doh.gif Sakau, man tik siaip reikia pastovios viesosios gin., kuri galetu receptus israsineti ir gimdos gleivines stori tikrinti kai reiks 4u.gif nes privati (lb. faina turiu) kainuoja 3 k. daugiau.
Tai itikinau biggrin.gif
Ir ka, patikrino, rado cista (57 mm.) toje vieninteleje kiausideje, sako didele ir nori pamatyti po 3 men. Nusprendziau, kad cia hormonine, ir greitai dings. Dar vienos LP as nenoriu ir jai nesiruosiu.
radinys viska paaiskina, lb. jau keistos mm buvo po nepavykusio...trumpos, bet su ilgais tepliojimais. O nuotaika is vis, nors zliumk visas dienas is eiles, bet neaisku del ko biggrin.gif Cia tikrai hormonai biggrin.gif wub.gif
Gero savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 08 31, 11:17)
na gal ir tiek, bet vis tiek ziauriai brangu  g.gif nu dar turiu kelias savaites pamastymui iki nuvykimo smile.gif dar ir su Akvile pasitarsui, ar verta dabar testuotis, ar uzteks tik LAD'o ir TNF'o  4u.gif

jau itraukiau i parasiuka, tik nezinau, kelinta tau cia IVF'a skaiciuoti, kai buvo nutrauktos stimuliacijos  g.gif
thumbup.gif saunuoliai zirniukai  thumbup.gif


darytum ta tikraji LIT (nesvarbu kur),sakyciau nesitestuok LAD,geriau kileres testuokis vietoj to...Ju parodymas cia tikrai svarbesnis nei LAD.Faktas tas,kad esant zemoms ir neaktyvioms kileres,LAD truks plis neturi buti didelis.Ta prasme,jei kileres normose,ir tai zinosi,nebus labai baisu jei lad bus neuzkiles.Bet va,jei lad bus zemas ar aukstas,o kileriu nezinosi,va sitas bus truputi baisiau.
Nu gal suprasi ka primaliau.
As LAD tik viena kart persitestinau,o kileres gal kokius 7.
Atsakyti