Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Svekutes, wub.gif

Mano skrandyje jau irgi neramumai dedasi, prasideda ir man jauduliai. blush2.gif Net pikta siandien ant saves, raminu, raminu visas, o pati naktimis prabudineju..kai arteji, pasirodo kazkaip nebetokios tos bites ramios. blush2.gif Bet laikysiu fronta kiek galesiu. smile.gif

Terziuk, nosiuka aukstyn, laukiu tavo graziu hcg skaiciuku! wub.gif

Visom kitom busimom. wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 09 02, 11:11)
Vat cia, manau, kiap pirstu i aki...Per daug as galvoju blush2.gif bet taip sunku to nedaryti doh.gif

Pilvo apacios paskaudenimai juk yra irgi nestumo zenklas. Rudas gabaliukas crinone lb. gerai. Paskutiniu karta ieskojau, ieskojau... biggrin.gif


Sutinku, sunku 4u.gif As irgi esu is tu galvotoju 4u.gif doh.gif As net kartais ziuriu kina, o jo nematau, nes jau kazka arba galvoju arba svajoju smile.gif

Bet Pepe, tas rudas gabaliukas buvo laabai mazas... negi tiek uztenka?

QUOTE(Triumfante @ 2012 09 02, 11:15)
Svekutes,  wub.gif

Mano skrandyje jau irgi neramumai dedasi, prasideda ir man jauduliai.  blush2.gif Net pikta siandien ant saves, raminu, raminu visas, o pati naktimis prabudineju..kai arteji, pasirodo kazkaip nebetokios tos bites ramios.  blush2.gif Bet laikysiu fronta kiek galesiu.  smile.gif

Terziuk, nosiuka aukstyn, laukiu tavo graziu hcg skaiciuku!  wub.gif

Visom kitom busimom.  wub.gif  4u.gif


Oij, na kaip nujausdama as... del taves....
Taip, fronta laikom is paskutiniuju!!!! Jei laikysim, tai ir atlaikysim! wub.gif
Atsakyti
Laikysim, Terziuk. friends.gif wub.gif Ir pritarsiu Pepei, geri zenklai, labai geri. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 09 02, 10:52)
Kitty, gal paskutini si vaziavima ilgai buvai neunejus i wc ir pusle siek tiek pasitampe ir ale mini kazkoks uzdegimas, kodel negali padaryti? Nors greiciau cia del intervencijos, ir matyt mama bus teisi. Tikekimes daugiau taip nebepasikartos!  4u.gif  O Embrions dirba du embriologai: moteriske Diana ir vyriskis pagyvenes. Tai jei tau nesake kuris, tai matyt ramiai laukia rytojaus daugialasciu burbuliuku

Kitty, kada tau Bikova sake testa daryti?



ne, nebuvau sulaikiusi, matyt, dėl intervencijos, svarbu,kad rytoj to nebebūtų.
Bykova sakė daryti kitą šeštadienį,rugsėjo 8, bet man įsodins tik pirmadienį doh.gif Manau, darysiu pirmadienį, rugs 10...ir tai ankstokai, manau, bet 8 tai iš viso doh.gif

QUOTE(Triumfante @ 2012 09 02, 11:15)
ano skrandyje jau irgi neramumai dedasi, prasideda ir man jauduliai.  blush2.gif Net pikta siandien ant saves, raminu, raminu visas, o pati naktimis prabudineju..kai arteji, pasirodo kazkaip nebetokios tos bites ramios.  blush2.gif Bet laikysiu fronta kiek galesiu.




Labai gerai suprantu tave, laikykis 4u.gif

O ką reiškia rudas crinonas, kodėl jūs norit, kad būtų rudas? Implantacija?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 09 01, 23:26)
Sutinku, sunku  4u.gif  As irgi esu is tu galvotoju  4u.gif   doh.gif  As net kartais ziuriu kina, o jo nematau, nes jau kazka arba galvoju arba svajoju smile.gif
Bet Pepe, tas rudas gabaliukas buvo laabai mazas... negi tiek uztenka?


Tai bus daugiau...nepergyvenk biggrin.gif gal dar tik pradzia, nepamenu kelinta diena po idejimo. Man su blastuke kazkas 6-7 d. krito su rudom demelem. Su 3d. embrionukais gal reikia daugiau laiko. Viskas cia gerai, kraukis lagaminus ir ruoskis pas nestuke.gif begti.
Papildyta:
<
QUOTE(KittyKitty @ 2012 09 01, 23:31)
O ką reiškia rudas crinonas, kodėl jūs norit, kad būtų rudas? Implantacija?


Jo, rudos demeles- tai pasenusio kraujo demeles po implantacijos. Pas mane tik 1 k. tokios demeles buvo ir ta karta HCG buvo < 5, pats didziausias nei bet kada:) Bet cia aisku, gal ir netaisykle.

Triumfante, slapuke tu musu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 02 rugsėjo 2012 - 10:43
Pabaigus kraustomes.. Nauji Namai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 09 02, 11:35)
Jo, rudos demeles- tai pasenusio kraujo demeles po implantacijos. Pas mane tik 1 k. tokios demeles buvo ir ta karta HCG buvo < 5, pats didziausias nei bet kada:) Bet cia aisku, gal ir netaisykle.



bet tai juk gali ir nekraujuoti per implantaciją? Man natūraliai pastojus tai nebuvo jokio kraujo..aišku, tas crinonas giliau, tai gal ant jo ir matosi g.gif

O mes jau šiandien važiuojam į Rygą, o rytoj ryte , tikiuosi, man įkels mano katiniukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(KittyKitty @ 2012 09 02, 12:00)

O mes jau šiandien važiuojam į Rygą, o rytoj ryte , tikiuosi, man įkels mano katiniukus wub.gif


Sekmes KittyKitty,

labai spaudziu kumstukus! group.gif
Atsakyti
Kitty, sekmes, tai turi buti labai grazus ruduo. wub.gif 4u.gif

Pepe, wub.gif 4u.gif O tau stiprybes, kai vis pagaliai ratuose, tikrai sunku izvelgti sviesa.. bet tikiu, ji yra, tik nuo laiko ir musu priklauso, kada ja pamatysime ir kokiame pavidale ji bus. smile.gif
Atsakyti
Labas rytas, mergaites,

6 dienos po stimuliacijos, stai ir prasidejo :-) persiverciu ant vieno sono, ant kito dar pasnausti ryte - skauda. Atsikeliu eiti, skauda, tempia, plesia sonelius. T.y. desini sona labiau. Bet is esmes jeigu vakar nieko dar nejauciau, tik vis dar gydziausi savo persalima, tai si ryta isryskejo veikla ir jausmai abiejuose soniukuose. Ir kaip suprantu, bus tik stipryn/blogyn...nes foliukai augs kas diena ir iki treciadienio pakamuos vis daugiau ir daugiau...?

Kas dar idomu, kad desineje pusele folikulai buvo zenkliai mazesni uz kaireje kiausideje esancius. O skauda dabar labiau desini sona. Cia gal zenklas, kad jie augti pradejo kaip pasiute? :-)))
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti