Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Kitty sveikinu su geru derlium, manasis irgi neblogas, apsivaisino 15 geros kokybes.
Siandien buvo tikras kosmaras, vaziavau daryti IVF, tai galiausiai baigesi tuo, kad dare su narkoze ir dar atrado kad antra gimda turi isejima i isore, nes isodino butent i ja... visi sokiruoti, nes laparaskopijos ir gimdos nuotraukos rode jog yra dvi gimdos, bet is ju tik viena uzsibaigianti kakleliu ir turi susisiekima su isore. abi turi po viena kiauside ir kiausintaki. va kokios naujienos..
puse embrionu uzsalde, puse paliko auginti iki blastocistu, antradieni kels i kita gimda viena arba du smile.gif tikiuosi bent kurioj nors gimdoj prigis.

vis dar neatsigaunu kai po 5 metu atrado iejim/isejima biggrin.gif
Atsakyti
LEILIUKE,sekmes tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2012 09 01, 19:41)
Kitty sveikinu su geru derlium, manasis irgi neblogas, apsivaisino 15 geros kokybes.
Siandien buvo tikras kosmaras, vaziavau daryti IVF, tai galiausiai baigesi tuo, kad dare su narkoze ir dar atrado kad antra gimda turi isejima i isore, nes isodino butent i ja... visi sokiruoti, nes laparaskopijos ir gimdos nuotraukos  rode jog yra dvi gimdos, bet is ju tik viena uzsibaigianti kakleliu ir turi  susisiekima su isore. abi turi po viena kiauside ir kiausintaki. va kokios naujienos..
puse embrionu uzsalde, puse paliko auginti iki blastocistu, antradieni kels i kita gimda viena arba du smile.gif tikiuosi bent kurioj nors gimdoj prigis.

vis dar neatsigaunu kai po 5 metu atrado iejim/isejima biggrin.gif


Cia tai situacija! Na, svarbu atrado laiku ir dabar jau padarys viska, kad turetum leliuka nestuke.gif Laikykis ir sypsokis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uogiuke @ 2012 09 01, 16:49)
kol nera embrioniuku tai viskas gerai,nepergyvenk,svarbu paskui nepamirsk  mirksiukas.gif

Visom startuojanciom sekmes,gero finalo,su laiminga pabaiga... 4u.gif



ačiukas 4u.gif

QUOTE(simbute @ 2012 09 01, 17:06)
KittyKitty 4u.gif Superinis derlius thumbup.gif

Jei T itaria hiperstimuliacija, pagerk daugiau vandens butinai, kokius 2 litrus i diena. Jei kartais pradetu pilvas labai skaudet ir dusinti reiketu kreiptis i ligonine, bet nemanau, kad cia toks jau blogas pas tave reikalas, T kaip visad labai pesimistiskas doh.gif

Grazau susitikimo pirmadieni smile.gif

O del ICSI, nu gi nieko cia ir labai blogo, svarbiausia rezultatas nestuke.gif

Del Crinone, tikrai neimk i galva, visus mano 3 IVF ji dedavau tik po isodinimo g.gif

Terze 4u.gif Tik pozytyviu minciu ir emociju 4u.gif


ačiū tau,
matai, aš per dieną išgeriu ne mažiau 4 litrų (visada, net norėdama negaliu greti mažiau, aš visada noriu gerti doh.gif ), o dabar tai iš viso, vakar mašinoj išgėriau 3 ltirus pre 4 valandas doh.gif
Skauda normaliai, manau, nėra jokios ten hiperstimuliacijos :irnesakyk



QUOTE(Citas @ 2012 09 01, 17:26)
Kaciuk as laiminga del taves, nuostabios naujienos



ačiū, o tau daug daug daug daug daug 4u.gif 4u.gif

QUOTE(leiliuke @ 2012 09 01, 19:41)
Kitty sveikinu su geru derlium, manasis irgi neblogas, apsivaisino 15 geros kokybes.
Siandien buvo tikras kosmaras, vaziavau daryti IVF, tai galiausiai baigesi tuo, kad dare su narkoze ir dar atrado kad antra gimda turi isejima i isore, nes isodino butent i ja... visi sokiruoti, nes laparaskopijos ir gimdos nuotraukos  rode jog yra dvi gimdos, bet is ju tik viena uzsibaigianti kakleliu ir turi  susisiekima su isore. abi turi po viena kiauside ir kiausintaki. va kokios naujienos..
puse embrionu uzsalde, puse paliko auginti iki blastocistu, antradieni kels i kita gimda viena arba du smile.gif tikiuosi bent kurioj nors gimdoj prigis.

vis dar neatsigaunu kai po 5 metu atrado iejim/isejima biggrin.gif



nu va čia tai bent....dabar jau sėkmės finišo tiesiojoje 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O man merginos negerai, ten...pradejo persteti, degina...taip budavo man kai turejau pienlige (Candida), o dabar kas???? Ka man daryti? Be to tas Crinonas dabar sviesiai rozines spalvos doh.gif , gal del to viska ten ir skauda?

Kodel taip negerai? Pilvuka madzia kaip pries mm..., negi jos ateis blink.gif
Atsakyti
[quote=Delena,2012 09 01, 22:24]O man merginos negerai, ten...pradejo persteti, degina...taip budavo man kai turejau pienlige (Candida), o dabar kas???? Ka man daryti? Be to tas Crinonas dabar sviesiai rozines spalvos doh.gif , gal del to viska ten ir skauda?

Kodel taip negerai? Pilvuka madzia kaip pries mm..., negi jos ateis blink.gif
[/quote]

Sveikute,nu negali tau dar buti menesines,dar tik 6dpi g.gif jei nemaisau,o crenonas svieziai ruzavas yra gerai manau tau cia implantacija,grauzia tikriausiai nuo crenono,tikriausiai jis tau netinka,o tu negali ryt pasiskambinti daktarei, gal pakeistu kitais vaistais.?
Papildyta:

[/quote]
labai uz tave sergu,pabandyk nusiraminti,nu anksti dar mmmm doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taitiek: 01 rugsėjo 2012 - 21:57
Labas vakaras, mergaitės 4u.gif

Grįžtu į jūsų gretas. Prisiverčiau neskaityti forumo ir padaryti TIKRĄ PERTRAUKĄ, kad tikrai atsijungčiau nuo visko tongue.gif
Tai ji baigiasi ir bandysim darytis II IVF. Tikiuosi, šį kartą daugiau sekmės bus, nes kažkaip šį kartą labai bijau... net nežinau kodėl...

Kitą savaitę esiu pas V į VK ir žiūrėsim ar galim daryti.
Šiaip tai po I IVF labai susigadinau sveikatą, prasidėjo skausmingos mmm, o per PMS tai atrodo sienomis galiu lipti, kaip nervai nelaiko. Stipriai svoris pradėjo augti nuo hormonų, žinau kad taip būna, bet vis tiek per metus 10 kg užsimesti yra šis tas. Tikrai nevalgau daugiau nei seniau, gal net judu daugiau nei anksčiau bet... ai, susitvarkysiu viską, kad tik pavyktų gauti mažą sveiką lėlytę ax.gif

Kitą savaitę vyras važiuoja į Lenkiją. Girdėjau, kad ten vaistai pigesni, pvz GONALis. Ar parduotų jį be recepto? Ar tinka mūsų daktarų receptai? Jei tikrai didelis skirtumas, būtų gerai bent kiek sutaupyti. Jei galima, galiu parvežti ir kuriai kitai, jei galima taip per sieną vežti.
Atsakyti
[quote=Magreco,2012 09 01, 23:02]

Sveika sugrizus ir pailsejus, Magreco,

tik buk gera, nesijaudink ir nesinervuok, nes tai kenkia visais gyvenimo atvejais. Kaip tik, sukaupk stiprybe, susikoncentruok, mastyk pozityviai, uzsiimk kokia papildoma megstama, tuo paciu ikyrias mintis salin nutolinancia, veikla. Ir tiesiog daryk ka reikia ir viskas bus gerai.

Na, tikiu, kad tai tikrai turetu padeti geresniam rezultatui :-) To nuosirdziai ir linkiu Tau 4u.gif




Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2012 09 01, 22:24)
O man merginos negerai, ten...pradejo persteti, degina...taip budavo man kai turejau pienlige (Candida), o dabar kas???? Ka man daryti? Be to tas Crinonas dabar sviesiai rozines spalvos doh.gif , gal del to viska ten ir skauda?

Kodel taip negerai? Pilvuka madzia kaip pries mm..., negi jos ateis blink.gif


net nežinau,ką patart, arba tikrai pienligė,arba reakcija į crinoną. Abiem atvejais reikėtų pasikonsultuoti su gyd g.gif Afroditei, kiek pamenu, crinonas netiko, jai skyrė leidžiamą progesteroną.

QUOTE(Magreco @ 2012 09 01, 23:02)
Labas vakaras, mergaitės 4u.gif

Grįžtu į jūsų gretas. Prisiverčiau neskaityti forumo ir padaryti TIKRĄ PERTRAUKĄ, kad tikrai atsijungčiau nuo visko tongue.gif
Tai ji baigiasi ir bandysim darytis II IVF. Tikiuosi, šį kartą daugiau sekmės bus, nes kažkaip šį kartą labai bijau... net nežinau kodėl...

Kitą savaitę esiu pas V į VK ir žiūrėsim ar galim daryti.
Šiaip tai po I IVF labai susigadinau sveikatą, prasidėjo skausmingos mmm, o per PMS tai atrodo sienomis galiu lipti, kaip nervai nelaiko. Stipriai svoris pradėjo augti nuo hormonų, žinau kad taip būna, bet vis tiek per metus 10 kg užsimesti yra šis tas. Tikrai nevalgau daugiau nei seniau, gal net judu daugiau nei anksčiau bet... ai, susitvarkysiu viską, kad tik pavyktų gauti mažą sveiką lėlytę ax.gif

Kitą savaitę vyras važiuoja į Lenkiją. Girdėjau, kad ten vaistai pigesni, pvz GONALis. Ar parduotų jį be recepto? Ar tinka mūsų daktarų receptai? Jei tikrai didelis skirtumas, būtų gerai bent kiek sutaupyti. Jei galima, galiu parvežti ir kuriai kitai, jei galima taip per sieną vežti.



sveikutė,
suprantu tave, man irgi nuo hormonų svoris iš proto išeina doh.gif svarbu, kad būtų rezultatas, labai to linkiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Delena @ 2012 09 01, 19:24)
O man merginos negerai, ten...pradejo persteti, degina...taip budavo man kai turejau pienlige (Candida), o dabar kas???? Ka man daryti? Be to tas Crinonas dabar sviesiai rozines spalvos doh.gif , gal del to viska ten ir skauda?

Kodel taip negerai? Pilvuka madzia kaip pries mm..., negi jos ateis blink.gif



4u.gif del pilvelio maudimo,tai maudzia ir man ji kaip pries mmm,atrodo jau jau prasides bet vis nieko,o man jau desimta diena.
svarbiausia nesinervuok,nieko juk nepakeisim,jei ir nepasiseks,tereikia tiketi 4u.gif
Papildyta:
[quote=Magreco,2012 09 01, 20:02]
Labas vakaras, mergaitės 4u.gif

Grįžtu į jūsų gretas. Prisiverčiau neskaityti forumo ir padaryti TIKRĄ PERTRAUKĄ, kad tikrai atsijungčiau nuo visko tongue.gif
Tai ji baigiasi ir bandysim darytis II IVF. Tikiuosi, šį kartą daugiau sekmės bus, nes kažkaip šį kartą labai bijau... net nežinau kodėl...


4u.gif labukas,nebijok,man ir gi antras bandymas,bet si karta ramesne nei pirmaji,pirmaji labai trizniojau pergyvenau,liejau asaras ir t.t.Stiprybes,pasitikek savo jegom ir viskas bus taip,kaip turi buti. 4u.gif
Papildyta:
mergaites tos kurios leidziates progesterona,kaip jums su tuo leidimu?gal mano vyriokas nemoka verysad.gif man net guzai pradejo darytis tose vietose nakti sunku miegoti nes skauda viena ir kita vieta...dar siandien suzinojau,kad 5 ne antradienis o treciadieni,tai biski panika sueme,nes visas beveik 2 savaites gyvenau kad antradieni jau zinosiu rezultatus...ohhh dar viena diena veliau verysad.gif
Atsakyti
Leliuke, sekmes ir ramybes jums. 4u.gif

QUOTE(Delena @ 2012 09 01, 22:24)
O man merginos negerai, ten...pradejo persteti, degina...taip budavo man kai turejau pienlige (Candida), o dabar kas???? Ka man daryti? Be to tas Crinonas dabar sviesiai rozines spalvos doh.gif , gal del to viska ten ir skauda?


Man taip buvo, bet nuo Utrogestano, greiciausiai alergizuoja nuo kazkurio komponento, pasisakykite gyd., pakeis i mano minetus arba leidziamus. 4u.gif Tikiu jusu sekme. 4u.gif

Visom kitom busimom nestuke.gif po drasos ir sekmes balioneli. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triumfante: 02 rugsėjo 2012 - 04:25
QUOTE(Delena @ 2012 09 01, 22:24)
O man merginos negerai, ten...pradejo persteti, degina...taip budavo man kai turejau pienlige (Candida), o dabar kas???? Ka man daryti? Be to tas Crinonas dabar sviesiai rozines spalvos doh.gif , gal del to viska ten ir skauda?

Kodel taip negerai? Pilvuka madzia kaip pries mm..., negi jos ateis blink.gif



laikykis ir butinai susisiek su gydytoju! viskas susitvarkys ir kelsimes i kita skyreli smile.gif
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Magreco @ 2012 09 01, 23:02)
Labas vakaras, mergaitės 4u.gif

Grįžtu į jūsų gretas. Prisiverčiau neskaityti forumo ir padaryti TIKRĄ PERTRAUKĄ, kad tikrai atsijungčiau nuo visko tongue.gif
Tai ji baigiasi ir bandysim darytis II IVF. Tikiuosi, šį kartą daugiau sekmės bus, nes kažkaip šį kartą labai bijau... net nežinau kodėl...

Kitą savaitę esiu pas V į VK ir žiūrėsim ar galim daryti.
Šiaip tai po I IVF labai susigadinau sveikatą, prasidėjo skausmingos mmm, o per PMS tai atrodo sienomis galiu lipti, kaip nervai nelaiko. Stipriai svoris pradėjo augti nuo hormonų, žinau kad taip būna, bet vis tiek per metus 10 kg užsimesti yra šis tas. Tikrai nevalgau daugiau nei seniau, gal net judu daugiau nei anksčiau bet... ai, susitvarkysiu viską, kad tik pavyktų gauti mažą sveiką lėlytę ax.gif

Kitą savaitę vyras važiuoja į Lenkiją. Girdėjau, kad ten vaistai pigesni, pvz GONALis. Ar parduotų jį be recepto? Ar tinka mūsų daktarų receptai? Jei tikrai didelis skirtumas, būtų gerai bent kiek sutaupyti. Jei galima, galiu parvežti ir kuriai kitai, jei galima taip per sieną vežti.


sveika sugryzus, baime ir nebe toks tikejimas visad auga po nesekmiu sad.gif
neprarandam vilties, nes turi anksciau ar veliau pasisekti, juk po blogo periodo ateina geras 4u.gif
Atsakyti