Įkraunama...
Įkraunama...

Lazdynai: Giraitė

QUOTE(Arvena @ 2012 09 04, 10:07)
šian pirmą kart palikau iki pietų.... cray.gif cray.gif

laukiu nesulaukuu kada važiuosiu pasiimt savo rėksniukės  4u.gif

as siandien jau palikau pietu miegeliui ,idomu kaip sekesi uzmigti unsure.gif
kai skambinau aukletojai sake viskas tvarkoj
Atsakyti
QUOTE(dijanute @ 2012 09 04, 10:06)
sveikos
mano dukryte lanko Boruzeliu grupe,


nu aš vaivai626 ir sakiau, kad jus ten mačiau biggrin.gif, mes ėjom Staselę sveikinti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(dijanute @ 2012 09 04, 13:44)
as siandien jau  palikau  pietu miegeliui ,idomu kaip sekesi uzmigti  unsure.gif
kai skambinau aukletojai sake viskas tvarkoj


manau, kad tikrai tvarkoj, maniškė tokio amžiaus irgi ėjo, mažos dar labai, bet auklėtoja ir auklytė labai moka su mažuliais dirbti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mindaiva: 04 rugsėjo 2012 - 12:59
QUOTE(mindaiva @ 2012 09 04, 12:59)
nu aš vaivai626 ir sakiau, kad jus ten mačiau biggrin.gif, mes ėjom Staselę sveikinti  4u.gif
Papildyta:
manau, kad tikrai tvarkoj, maniškė tokio amžiaus irgi ėjo, mažos dar labai, bet auklėtoja ir auklytė labai moka su mažuliais dirbti  wub.gif

?kada jus amne matet biggrin.gif
kodel as jusu nemaciau g.gif
Atsakyti
Na, manasis šiandien jau miegojo darželyje, neseniai tik parsivedžiau smile.gif Namie nuo 2 metukų nemiega dieną, o ten anksti kėlęs, nuo įspūdžių nuvargęs, pasivartęs užmigo...
Tik auklėtoja sakė, kad nenorėjo nusirengt prie kitų vaikų, tai palaukė, kol visi nusirengs, tada jam uždarė duris ir leido karališkoj vienumoj rengtis rolleyes.gif Oi mano lepūnėlis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dijanute @ 2012 09 04, 14:16)
?kada jus amne matet biggrin.gif
kodel as jusu nemaciau  g.gif


todėl, kad greit išlėkei, o mes ėjom auklėtojų sveikint, čia mūsų ex lopšiukas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mindaiva @ 2012 09 04, 15:00)
todėl, kad greit išlėkei, o mes ėjom auklėtojų sveikint, čia mūsų ex lopšiukas tongue.gif

a a a ,ai susimasciusi buvau , blush2.gif
Atsakyti
šian aukletojytė mūsų net šlapia buvo po pietų valgymo.............

Ot darbelis.....

nu bet šaunuolės jos first.gif

(mano ožkiukas rėkė kai išėjau sakė iki vos ne pasiraitymų , bet paskui nurimo...)
Atsakyti
QUOTE(dijanute @ 2012 09 04, 22:26)
a a a ,ai susimasciusi buvau , blush2.gif


viskas suprantama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvena @ 2012 09 04, 21:37)
šian aukletojytė mūsų net šlapia buvo po pietų valgymo.............

Ot darbelis.....

nu bet šaunuolės jos first.gif

(mano ožkiukas rėkė kai išėjau sakė iki vos ne pasiraitymų , bet paskui nurimo...)

jo jos tikrai saunuoles thumbup.gif
siandien savo pupa palikau su asarom ,nors atejom su nuotaika,tik susigraudino kai pamate vaikus verkiancius verysad.gif

QUOTE(mindaiva @ 2012 09 04, 22:10)
viskas suprantama  4u.gif

smile.gif
Atsakyti
Mamytes, o kiek Boruzeliu grupeje vaikuciu ir koks mazdaug dominuojantis amzius? Raso 2-3m., bet cia ziuriu pasisakanciu vaikiukai lyg jaunesni?
Atsakyti
QUOTE(missg @ 2012 09 05, 09:44)
Mamytes, o kiek Boruzeliu grupeje vaikuciu ir koks mazdaug dominuojantis amzius? Raso 2-3m., bet cia ziuriu pasisakanciu vaikiukai lyg jaunesni?

čia 2010 metų vaikai ...Sakė auklėtojos net 7 vaikai gime lapkričio-gruodžio mėnesiais...Reiškia nėra 2 metukų net mažiukams verysad.gif

O sarašinių vaikų ar 19 ar 20
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvena: 05 rugsėjo 2012 - 08:46
Aciu uz atsakyma. Oho, tokiu maziuku tiek daug...
Matau rodo laisva vieta 1, bet itariu, kad gal sistemos klaida. Nepatekom i darzelius arti namu ar darbo, tai dar vis pasiziuriu, gal kur laisvu vietu yra:) Mano mergyte 2010 vasari gimus.

QUOTE(Arvena @ 2012 09 05, 08:45)
čia 2010 metų vaikai ...Sakė auklėtojos net 7 vaikai gime lapkričio-gruodžio mėnesiais...Reiškia nėra 2 metukų net mažiukams  verysad.gif

O sarašinių vaikų ar 19 ar 20

Atsakyti