Įkraunama...
Įkraunama...

Žiema sausinukų namuos

baisu ar nebaisu bet tokia realybe matyt su kai kuriais vaikais.
man uzpraeita ziema su V panasiai buvo. Bronchitas po bronchito, visa ziema prakosejo be perstojo, kas menesi antibijotikai nes tempos numust niekaip nejo (o kur dar is pirmuju antruju metu ligonines, 2eji plauciu uzdegimai, antibijotiku kruvos)... kazkokia beprotybe...
Praejusi ziema per zarnyna kirto bet antibu TIK 2 kartus gavo. Jau vistiek ramiau buvo.
As pradedu tiketi kad ligos tikrai atsiranda del psichologines situacijos namuose ir per ligas vaikai parodo kad tevu poziuris i gyvenima nevisai tinkamas unsure.gif (vienoj "gudrioj" knygoj suskaiciau apie kai kurias vaiku ligas).

turbut kaip ir greja pradedu tiketi viskuom kad tik vaikui geriau butu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(greja @ 2012 09 04, 22:08)
Vi vi tiesa sakant baisu man net skaityti apie tokius vaistu kiekius...man uzteko pusmecio Gusto kosulio, 2 antibiotiku dozes, ir neivardamos ligos priezasties ir as pradejau visais netradicinais gydymo budais dometis ir bobutem/stebukladarem tiketi:), ir racionalu ir logiska mastyma i sona nusveiciau, galvoju tiria lai is delno ar is akiu baltymu, ar kavos tirsciais buria:) tegu tik pasako kuo antibiotikus keisti....


O tai jums diagnozė yra ar taip ir liko fygznaet dėl ko?

Atsakyti
tradicines medicinos diagnoziu pas kiekviena gydytoja skirtingos, tai galima naudoti tavo zodyna:)-fygznajet.

abrakadabra keliu ''bureju'' ar kaip cia jas pavadinus kad ir skirtingi tyrimai, bet visu diangnoze vienoda-kosulys kyla emociniu pagrindu....visa vasara vis ieskom ir stebim kas per emocijos gali tokius ilgus priepuolius issaukti, stebim, ziurim, bet atrodo kaip Juraciux parase teisybe butu tokia-neteisingas tevu poziuris i gyvenima, santykius ir vertybes parodomos per vaiku ligas. Apie sita poziuri ir as prisiskaiciau nemazai (gal vienodas knygas skaitem su JUraciuku:) bet vien skaitymo neuztenka, iskapstyti o juo labiau ismesti is savo iprasto gyvenimo ir mastymo tai kas labai iauge i musu samone nu nerealiai sunkuuuuuuuuuuuuu, ziauriai:(sad.gif
Atsakyti
greja, o G eina į darželį?

Aš rimtai galvoju, kad Ievos sveikatos problemos susijusios su darželiu. Ir ne dėl virusų, o būtent emociniu lygiu. Dabar darželį lankė lygiai savaitę ir susirgo -kosulys, užgulta nosis ir dar ausytę pradėjo skaudėti. Temperatūros nėra. Iki tol nesirgo per pusmetį nė karto! Bet ir darželio tą pusmetį nelankė.
Atsakyti
Na taip, į psichologinę ir socialinę aplinką bvaikai itin jautriai reaguoja.
Maniškis va pradėjo naktim griežt dantim. blink.gif Pasėdėjau gūgly, tai arba psichoemocinė išraiška (vasarą pas vienus senelius, pas kitus senelius vienas, su manim atostogos tik 2+3 sav per visą vasarą), arba dygstant nuolatiniams dantis (vienas jau nuolatinis beveik visas išdygęs) nes tipo niežti žandikaulį, tipo kasos.

tai neatmetu nė vieno varianto.


Ilze, man dar labai patinka kugelį su cukinijom kept - jis toks ištižęs gaunas kaip kad man patinka, + virškinimui geriau biggrin.gif
ir cukinijos griežinėlius mirkyt miltai-kiaušas-sėklos -> ant keptuvės. beprotiškai skanu. bet valgyt tik karštus, nes atšalusios apskrudusios riebalų prisigėrusios sėklos/riešutai kažkaip man nebeskanu.
Atsakyti
QUOTE(ilze @ 2012 09 04, 18:02)

Kaip į sausinukų temą reikėtų ką nors parašyti apie savo sausinuką, galvoju, bet iš tiesų tai žiauru, aš nesuprantu kame reikalas -  nuolatos prie mūsų vaikas, ir dėmesio netrūksta, bet kažkoks kosmonautas vis tiek, daro savo išdaigas, nepadeda nei kalbėjimas nei baudimas  doh.gif Su sese nekonkuruoja. Nežinau... Gal išaugs?

Tiesa, kas per problema dėl mokyklinio amžiaus, likau nesupratus? Kad per vėlu 7 su puse į pirmą klasę? Ar reikia 6 su puse? tai būtų jau kitais metais pirmokai? Kažkaip aš neįsikirtus į šitą reikalą, kame čia tas galvos skausmas?

Barbara  4u.gif Kokie išmatavimai?


Nojui su išdaigom ir neklausymu tas pats, nei gražiuoju nei piktuoju nesusitariam, auklėtojos darželyje pernai nusprendė, kad vaikui dėmesio trūksta, nu kur jau ten trūksta sakyčiau, net per daug ax.gif darbelių darželyje daryt nenori, vien tik dūkimas ir išdaigos, namuose tas pats, tikiuosi išaugs...
Dėl mokyklos tai planuojam po dviejų metų leisti, bus 7 m. ir 8 mėn.

Mažylis coliukas - gimė 49 cm ir 2550 g. - buvo bėdų nėštumo pabaigoje lyg ir preeklamsija - pabaigoje pabadavo mažylis gerokai, na bet tikiuosi greit pasivys bebdraamžius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(greja @ 2012 09 05, 10:14)
iskapstyti o juo labiau ismesti is savo iprasto gyvenimo ir mastymo tai kas labai iauge i musu samone nu nerealiai sunkuuuuuuuuuuuuu, ziauriai:(sad.gif

taip taip ir dar karta tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
taip, darželis vienas is pagrindinių stabilios emocijos griovėju:) bet Gustas eina i privatu nedidelį darželį, kad ir nedaug ten vaiku,bet vistiek neviskas tobula:) žiūrėk vienas daugiau mušasi, kitas spjaudytis pradeda ar stumdytis, ar kokia nagla mergaitė atima žaislą kuris tau nerealiai tuo metu reikalingas:)-bet visai nuo to juk neapsaugosi. manau kad nebutu gerai jei isvis neitu i darzeli, nes bendravimo su vaikais juk reikia, tada daug ligu mokykloj lystu....

bet esu tikra kad dėmesio vaikams reikia daug daugiau negu mes duodam mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Vivi, laikykis, ir tai praeis, jau toks vaikas, nieko nepadarysi, vienam vienos bėdos, kitam - kitos..išvargsit savo vargelį ir gyvensit sau laimingos, to linkiu 4u.gif
Barbara, sveikinu 4u.gif
ilze, šaunuoliai kokie, siekiat savo tikslo, kaip bitutės 4u.gif
žinokit, toks amžius mūsų vaikų - 5-6 ių krizė biggrin.gif po to jau bus 7ių ir t.t. bet dabar tikrai ragiukai lenda, atsikalbinėt noras begalinis, bet tai ne problema, kuo toliau, tuo daugiau to rasis, toks jau gyvenimas, patogiausi visgi jie būna tik gimę - mažiausiai pretenzijų pasauliui ir tėvams biggrin.gif nevadinkim to net problema, kitaip visas gyvenimas-diiiidelė problema smile.gif tai etapai, kuriuos turim praeiti ir praeisim, geri tie vaikai, o mes geros mamos. Ir dėmesio, tikiu, pakankamai skiriame vaikams, net per daug, sakyčiau:) pačios tame tempe jaučiamės nesaugios, bijančios praleisti kažką labai svarbaus, galvojančios, kad praeis pro šalį..kažkas panašaus, ta įtampa ir, kaip sakot, emocinis fonas ir persiduoda tiems kruopoms mūsų..jie greit randa, kuo pakeisti saugumo jausmą - malonumais..randa tinkamus mygtukus pas mamas, tėčius, močiutes..dažniausiai tai ir būna kaltės (nesvarbu dėl ko) mygtukas..per daug dirbu..per mažai vaikui skaitau/mezgu/gaminu/lavinu/etc..pirmiausia žinokime, kad vis tiek, nors ir paūgėję, svarbiausia pasaulyje jiems kol kas mes-jauskime atsakomybę ir džiaukimės tuo 4u.gif problemos ateis ir išeis, kartais gal padės,kad pamąstysim globaliau- po 30 metų ar tai bus svarbu? jei ne, tai kas bus svarbu? tą šiandien ir griebkim už uodegos. Gal tai ir teisiog mamos laikas sau pačiai. Nes jei mes laimingos, vaikai toje laimėje bus laimingi dvigubai 4u.gif
Restar, maniškis panašus į D, tik pagal savo svorį turėtų būti kiek aukštesnis lotuliukas.gif 126cm/ 26kg
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gražiai šnekat, merginos smile.gif

Atvedu Jolackos ir Restar vaikinams tinkančią merginą - 122 cm ir 24 kg lotuliukas.gif Apie dičkį jau patylėsiu doh.gif Kartais su MB juokaujam: gal mes kuo ne tuo maitinam, kad jie taip auga? g.gif
Ugnė jau lanko parengiamąją grupę. Kol kas jos įspūdžiai geri: nėra mažiukų, mažiau erzelio grupėje, vaikai didesni ir protingesni. Pažiūrėsim, kaip bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(jolacka @ 2012 09 05, 12:59)
tik pagal savo svorį turėtų būti kiek aukštesnis lotuliukas.gif 126cm/ 26kg


nu nu... mano sveria beveik 24, o ugio gal kokie cieli 112? biggrin.gifD

del kitko pritariu. demesio kaip ir meiles niekada nebus per daug, bet uztenka megautis laiku kartu su vaiku, tebunie tai buna tik valanda is ryto ir tik kelios vakare, bet jei mamai gera ir ji laiminga - vaikui to irgi uztenka...
Atsakyti
Labas vakarėlis,

Vis kažkaip neprisiruošiu parašyt, bet va klausimas iškilo: kokius dantų šepetėlius naudoja sausinukai, o klausiu dėl to, kad kiek tik nuperku, tai per kelias savaites ir sudrožia, pradžioj pirkau brangesnius, bet kai buvo naudojami tik kelias savaites, geriausiu atveju mėnesį, tai pradėjau pirkt pigiausius, nes vistiek tiek pat laiko. Nežinau, ar man vis šepetėliai blogi pasitaiko, ar jau taip "ščiriai" valosi, kad šeriai į visas puses plaikstosi biggrin.gif

Ai, tiesa, techniniai duomenys: 120 cm ir 21 kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smufyte: 06 rugsėjo 2012 - 17:50