Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

Na mum rūbelius siunčia teta iš UK,o šiaip pati tai dažniausiai kokį rūbelį nuperku Kotrynoj arba Rikis2 ax.gif
Atsakyti
Daugelį rūbelių pirkau ir perku padėvėtuose rūbuose, yra daug atiduotų pusseserės vaiko,padovanotų taip pat pirkome parduotuvėje, turguje.
Atsakyti
Mes irgi dauguma rubeliu perkam padevetuose,turim nemazai ir padovanotu.Kai ka perkam ir vaikisku prekiu parduotuvej.
Atsakyti
mes dar nestuke.gif (36 sav.) nei vieno rubelio dar nepirkom, bet jau wub.gif pridovanojo drauges gryzusios is UK, atidave puske ir manau uzteks, nebent koki viena komplektuka jei jau ir uzsimanysim maziausiu rubeliu. nes tikrai brangiai kainuoja blink.gif
Atsakyti
Mano dukrytei metukai. Jau nėščia ieškodama rubelių savo leliukui, pastebėjau, kad mūsų parduotuvėse ne koks pasirinkimas. Kur jus perkate savo maziukams rubelius? Ar visada randat ko ieškot? Nes aš tai dažniausiai nerandu. Stengiuosi dukrytę rengt iš užsienio atsivežtais rūbeliais. Kaip jus?
Atsakyti
Jau kelis metus savo dukrai perku drabuzius komplektuodama ir suderindama: pirktus is second hand'o, turgaus ir normaliu parduotuviu. Musu seimos pajamos tikrai nera super dideles, kad galeciau visus rubus supirkti is firminiu parduotuviu, nes mergaitei juk norisi ivairiu sijonuku, suknyciu, kelnyciu, bliuskyciu, megztuku, o kur dar basutes, bateliai, sport. bateliai, batai ir t.t doh.gif
Taip, kad visai gera iseitis, kai nusiperki 3 sijonus is "pigiu" po 5-8 Lt, o viena iseigini is normalios parduotuves brangesni ir t.t, pora kelniu i darzeli is "pigiu", pora normaliu, beje kartais geriau nesiojasi ir labiau megiami buna tie butent is "pigiu" ir ne taip gaila juos dazniau atsinaujint mirksiukas.gif
Atsakyti
Pritariu mamai wiwa, pigiu prekiu parduotuvese buna labai geru rubeliu. Savo mazajai gaunu netgi nauju ir pigiai smile.gif
pas mus mieste yra viena normali vaikisku prekiu parduotuve bet ten geresniu rubu kainos doh.gif as sau dzinsu uz tokia pinigu suma neperku ax.gif o apie turgaus prekiu kokybe tai as susilaikysiu nuo komentaru arba nepavyko kokybisku nusipirkti ax.gif
Atsakyti
Jau senokai siunčia gerieji giminaičiai, o dabar beveik metai, kai rūbelius perka pusbrolis Londone ir siunčia mums, dar vyras parveža iš komandiruočių. Paskaičiavom, kad taip ir pigiau gaunasi, ir kokybė visai kitokia, ir pasirinkimas didesnis. Žinoma, jei kažko labai prireikia, tai perku čia, bet tenka beveik visas parduotuves apvažiuoti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 02 gegužės 2006 - 14:13
QUOTE(Paja @ 2006 05 02, 16:10)
Jau senokai siunčia gerieji giminaičiai, o dabar beveik metai, kai rūbelius perka pusbrolis Londone ir siunčia mums, dar vyras parveža iš komandiruočių.  Paskaičiavom, kad taip ir pigiau gaunasi, ir kokybė visai kitokia, ir pasirinkimas didesnis. Žinoma, jei kažko labai prireikia, tai perku čia, bet tenka beveik visas parduotuves apvažiuoti. doh.gif


Labutis 4u.gif
Aš vaikams drabužėlius perku visur. Apatiniai rūbeliai labai patinka iš Čipolino parduotuvės. Gerų, beveik naujų rūbelių randu "skudurynuose".

Paja, gal gali parašyti kaip jums atsiunčia rūbelius iš užsienio. Mano brolis dirba Anglijoje ir sako, kad siuntimas į Lietuvą kainuoja 1 kg - 10 svarų. Tai iseina labai brangu blush2.gif Tao gal yra koks kitas būdas atsisiųsti.

Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IndrėAustėja @ 2006 05 01, 18:47)
Mano dukrytei metukai. Jau nėščia ieškodama rubelių savo leliukui, pastebėjau, kad mūsų parduotuvėse ne koks pasirinkimas. Kur jus perkate savo maziukams rubelius? Ar visada randat ko ieškot? Nes aš tai dažniausiai nerandu. Stengiuosi dukrytę rengt iš užsienio atsivežtais rūbeliais. Kaip jus?

faini rūbeliai zaroj thumbup.gif tik jei būna kombinuota balta spalva su kitokia, išskalbus, ypač aukštesne temperatūra (o kaip kitaip išskalbsi mirksiukas.gif ) kyla pavojus baltai pavirsti rausva, melsva ir t.t. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2006 05 02, 16:42)
Paja, gal gali parašyti kaip jums atsiunčia rūbelius iš užsienio. Mano brolis dirba Anglijoje ir sako, kad siuntimas į Lietuvą kainuoja 1 kg - 10 svarų. Tai iseina labai brangu  blush2.gif Tao gal yra koks kitas būdas atsisiųsti.

Ačiū smile.gif


Parašiau į AŽ. 4u.gif
Atsakyti
As gyvenu Airijoj. Auginu 1m7men suneli. Mane mama stebina, gyvendama Lietuvoj( Utenoj) ir rasdama originaliu rubeliu mano sunui. Per kaledas dovanu gavom saunu dzinsini pasiuvineta kostiumeli( svarkelis ir dzinsiukai), o per velykas o dine striukyte( raudonos, baltos ir juodos spalvos su siuvinetu ereliu ant krutines) bei velvetines smelio spalvos kelnytes su plunksnu paveiksliukais. Stebiuosi is kur ji tokiu rubu randa? Tokiu madingu ir dar berniukui? Stebiuosi ne tik as, bet ir cia gyvenantys, nes tokiu rubeliu, kokius padovanojo mano mama Konradukui, cia Airijoj nerasi smile.gif Vadinasi yra ir Lietuvoj madingu, isskirtiniu rubeliu.
Atsakyti