Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai

savaitgalį buvom bazėj, pirkom vaikui keletą bodžiukų. marškinukų. Ir ką - nuo kiekvieno po 4lt sutaupėm, nes tiek brangiau jie Kotrynoj, Čipoline ar vaikų mieste kainuoja
Atsakyti
O mes kol kas visai nedaug išleidom vaikui pirkdami rūbelius, nes turim daug gerų mamų, kurios duoda panešioti savo vaikučių drabužėlius. Tai teko pirkti tik kelis šliaužtus ir kelis bodžiukus: kelis rūbelius pirkau iš Čipolino, o kelis iš vienos tokios trikotažinės parduotuvės.
Atsakyti
as dar nestuke.gif budama keleta rubeliu papirkau Vaiku mieste, bet pagimdzius atveze lauktuviu is Anglijos, dar sesuo grizo su lauktuvem is Amerikos, kita -atsiuncia siuntinuka blush2.gif, keleta turejau drauges atiduotu blush2.gif , dar atveza man is padevetu geros kokybes - dauguma net su atiketem thumbup.gif zodziu, kol kas isleidom visam sitam labai nedaug mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes sestadieni buvome pasivaikscioti po padevetu rubu parduotuves.Likau labai patenkinta.Mergytei pilna krepsi parsinesiau rubuku uz 30lt.Rubukai tikrai nesutrinti ir labai grazus.Nauja ruba tik viena butu imanoma nupirkti uz tokia kaina.
Atsakyti
aš irgi užsiperku gerose parduotuvėse, negalėčiau savo grožiui džinsų nupirkti ir puošti vien tik iš Prekybos centrų pasiūlos. va ir batukam žinau vietelę kur nauji. čia kaune bet yra ir kt miestuose. dažnai ir mamytes rankelės šį tą padaro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusele_ @ 2006 02 21, 00:02)
aš irgi užsiperku gerose parduotuvėse, negalėčiau savo grožiui džinsų nupirkti ir puošti vien tik iš Prekybos centrų pasiūlos. va ir batukam žinau vietelę kur nauji. čia kaune bet yra ir kt miestuose. dažnai ir mamytes rankelės šį tą padaro thumbup.gif

Pusele_, gal pasakytum kur Kaune ta slapta naujų batukų vietelė?
Atsakyti
Aš kol kas iš viso nepirkau drabužėlių blush2.gif Vienas dalykas, labai jau nemėgstu ir tingiu po parduotuves vaikščioti... Kitas, daug drabužėlių atidavė pusseserė, padovanojo vyro brolis, kitus reikalingus anyta iš užusienio atsiunčia (ačiū jai smile.gif )... taip kad kol kas drabužėliams neišleidau nei lito g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievius: 21 vasario 2006 - 10:02
na mes irgi labai sekmingai po padevetas lankomes. ten ir NEXT ir "early days" ir GAP'o kone naujus drabuzelius "susirenkam"....man kzkp nesamoninga moketi uz bodziuka 15/20 Lt. kai ji max menesi paneshioja... as nieko pries tuos lapatynus- pirma niekad neveikchiojau- dabar tenka daznai zusukt- ir susitaupo ir visai grazus rubeliai- vat batukai taip taip- turi buti geri patogus, o vaikui koks skirtumas kokiais drabuziais aprengei- ar bodziuka uz 1 ar uz 20....vis vien vienodai atpils- apseilios ar kaip kitaip sumastys uzterlioti..... 4u.gif
Atsakyti
nu mes tai tam reikalui daug isleidom doh.gif , neturiu jokiu sesiu, broliu, kad atiduotu nesiotus rubelius. Pussesere pora atidave, bet taip ir neuzdejau as ju blush2.gif nu man nemieli blush2.gif ne mano rinkti, ne nauji, ai nelipo man kazkaip blush2.gif
Pusele, o batu parduotuves Kaune ir as noreciau blush2.gif
Atsakyti
Kol mano mergica mažesnė buvo, tai draugės atiduotais rengiau, dar Korlėjoj ir Bimbo kelis bodziukus ir pėdkelnytes pasipirkau. O dabar jau lėčiau auga ir jau labai norisi papuošti savo pupą, tai perku Zaroj, Bennetone ir per tarpininkus iš Next'o ir Gymboree.com užsisakinėjam. Baisiai gražu thumbup.gif
Atsakyti
cia gal paklausiu ne i tema , bet tikiuosi atsakysit biggrin.gif mano pupai 8 dienos biggrin.gif ir nezinau iki kurio laiko reikia ant nuogu peduciu deti vilnones kojinytes. ??
Atsakyti
QUOTE(agnee @ 2006 02 22, 16:31)
cia gal paklausiu ne i tema , bet tikiuosi atsakysit  biggrin.gif  mano pupai 8 dienos  biggrin.gif    ir nezinau iki kurio laiko reikia ant nuogu peduciu deti vilnones kojinytes. ??

as savo merginai tai tik kelias dienas dejau.nezinau kodel,bet man ko tai nelipo.drauges nei viena nedejo ir viskas ok.
o mes tai pat mazai isleidom.seses leliui 1 metukai, tai daug drabuzeliu atidave,ir visai geru. 4u.gif
Atsakyti