Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(Fantastique @ 2012 08 20, 21:12)
ar galima nutraukti jūsų diskusijas ir sulaukti mažytės pagalbos bei patarimo, kaip daryti, kad fotoaparatas leistų fotografuoti. Kokių nustatymų reikia?  g.gif

neturiu nikon tad negaliu padėti. Bet google įvedžiau paiešką išmeta atsakymus. Nežinau kiek teisingus. Pasiskaitinėk ir pabandyk
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 20 rugpjūčio 2012 - 20:23
QUOTE(Monmorensi @ 2012 08 20, 20:21)
vienintelis dalykas, kurio pavydžiu kitiems gyvenime, tai mokėjimas save pateikti  biggrin.gif

viskas, šalinuos smile.gif ačiū visoms, kurios džiugina akis savo nuotraukom  4u.gif

Kur namų darbai? biggrin.gif

Prašom prisijungti ax.gif
Atsakyti
Gladiole, senoje tmoje man pirmoji tavo rodyta foto patiko. Su emocija.
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 08 20, 19:14)
Visos is pirmu menesiu kepet geras foto, kurios dabar imat pinigus uz fotografavima?


pirmos mano foto buvo tragiskos smile.gif Tiktai. Tikraja ta zodzio prasme smile.gif Daug kas gali ta patvirtinti biggrin.gif mazdaug metus laiko mokinausi cia. Kol pramuse smile.gif ir tada dar po metu (is viso po 2m) isejau i viesuma. Pradejau daryti fotosesijas UZ DYKA. smile.gif tik dabar keletas menesiu skelbiuosi, kad fotografuoju.

QUOTE(Endži @ 2012 08 20, 19:27)
sveikos merginos, noreciau pas jus grizti, ar pamena kas nors blush2.gif ar reikes kartoti ND g.gif  ax.gif


lyg ir pamenu rolleyes.gif sveika sugryzus

QUOTE(gotte @ 2012 08 20, 20:42)
Rytine Kava, prisidedu prie pažengusiųjų patarimų, į ką atkreipti dėmesį fotografuojant vestuves, kaip pasiruošti ir pan. Dar nuo savęs pridėsiu, kad nedaryk koliažų, geriau pavienes foto.


darnorejau patarti, kad neverstum jokiu budu i JB schmoll.gif isdegini visas baltas vietas. Atiduok spalvotas.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 08 20, 21:25)
pirmos mano foto buvo tragiskos smile.gif Tiktai. Tikraja ta zodzio prasme smile.gif Daug kas gali ta patvirtinti  biggrin.gif mazdaug metus laiko mokinausi cia. Kol pramuse smile.gif ir tada dar po metu (is viso po 2m) isejau i viesuma. Pradejau daryti fotosesijas UZ DYKA. smile.gif tik dabar keletas menesiu skelbiuosi, kad fotografuoju.

žinok nuo pat pradžių turėjau nepaaiškinamą norą tau įpūsti fotografijos mokslų. Liksi man mįsle, nes tikrai norėjau kad išmoktum. Kaskart kai rodydavai foto liūdėdavau, jei tekdavo sukritikuoti, bet ***** kaip džiaugiausi kai PAGALIAU pradėjai nešti gražių darbų smile.gif
Yra tau dar kur eiti, mokintis, na bet pralaužei ledus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Yvette: 20 rugpjūčio 2012 - 20:30
QUOTE(Monmorensi @ 2012 08 20, 21:21)
vienintelis dalykas, kurio pavydžiu kitiems gyvenime, tai mokėjimas save pateikti  biggrin.gif

Ismoksiu ir to ax.gif

QUOTE(rG. @ 2012 08 20, 21:22)
Jei "kažkada", tai vadinasi niekada. Nebent "kadanors" wink.gif

Cia jau galima kiekviena zodi isvartyti kaip tik norisi tongue.gif

QUOTE(Zirzė @ 2012 08 20, 21:25)
pirmos mano foto buvo tragiskos smile.gif Tiktai. Tikraja ta zodzio prasme smile.gif Daug kas gali ta patvirtinti  biggrin.gif mazdaug metus laiko mokinausi cia. Kol pramuse smile.gif ir tada dar po metu (is viso po 2m) isejau i viesuma. Pradejau daryti fotosesijas UZ DYKA. smile.gif tik dabar keletas menesiu skelbiuosi, kad fotografuoju.
lyg ir pamenu rolleyes.gif sveika sugryzus
darnorejau patarti, kad neverstum jokiu budu i JB schmoll.gif isdegini visas baltas vietas. Atiduok spalvotas.

Po kiek iseisiu i viesuma, po tiek iseisiu, man nedega smile.gif

Skaiciau siandien, kad i JB geriau neverst kurios fotkintos su blicu, o seniau gi kazko man labai blico reikejo blink.gif
Jauciu jum pasirodysiu pirma, jei kas gausis sestadieni cool.gif .
Dabar pati nervuosiuos ir eisiu is proto visa savaite, kad prisizadejau unsure.gif , bet nieko, juk ne visi taip domisi blogu vertimu i JB ar isdegintom vietom ir panasiai, t.y. nenarsto po kauleli kiekvienos foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Yvette @ 2012 08 20, 21:30)
žinok nuo pat pradžių turėjau nepaaiškinamą norą tau įpūsti fotografijos mokslų.  Liksi man mįsle, nes tikrai norėjau  kad išmoktum. Kaskart kai rodydavai foto liūdėdavau, jei tekdavo sukritikuoti, bet ***** kaip džiaugiausi kai PAGALIAU pradėjai nešti gražių darbų  smile.gif
Yra tau dar kur eiti, mokintis, na bet pralaužei ledus.


Ir esu Tau be galo dekinga, kad taip terliojaisi su manim 4u.gif Taip, mano nuotraukos nera tobulos, viso labo tik pusetinos smile.gif jauciuosi uztrigusi, matyt reikes dar poros metu, kad vel pramustu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 08 20, 20:25)
pirmos mano foto buvo tragiskos smile.gif Tiktai. Tikraja ta zodzio prasme smile.gif Daug kas gali ta patvirtinti  biggrin.gif mazdaug metus laiko mokinausi cia. Kol pramuse smile.gif ir tada dar po metu (is viso po 2m) isejau i viesuma. Pradejau daryti fotosesijas UZ DYKA. smile.gif tik dabar keletas menesiu skelbiuosi, kad fotografuoju.

Papasakok apie pirmas "savo" vestuves, neperseniausiai juk buvo. Kaip Tau šiandien foto?
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 08 20, 20:31)
Ismoksiu ir to  ax.gif
Cia jau galima kiekviena zodi isvartyti kaip tik norisi  tongue.gif

Nei norisi, nei ką, buvo į temą toks netinkamas žodžių vartojimas, o šiaip patarsiu - stabdyk arklius kartais ir mažiau ardykis (man irgi taip yra sakę tam tikrose sferose). Geriau energiją nukreipk ten kur reikia mirksiukas.gif 4u.gif

Aš tai nedrįstu pasakotis viešai kaip kas fotografavo, nebent paslapčia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rG.: 20 rugpjūčio 2012 - 20:39
Yvette, reikia tau padėkoti už pozityvą šitoj temoj, ir tikras pastangas atverti akis fotografuojančioms. Kas nori praregi, o kas ne, gi jų bėdos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 08 20, 20:31)
, bet nieko, juk ne visi taip domisi blogu vertimu i JB ar isdegintom vietom ir panasiai, t.y. nenarsto po kauleli kiekvienos foto  ax.gif

bigsmile.gif ei, bet Tu išties nereali bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 08 20, 19:21)
Reiskias kazkam patinka.
Paskelbk kad fotografuoju uz dyka ir bus mokymosi i valias 4u.gif

Tai visi zino, bet... as dabar blogoj stadijoj biggrin.gif Dabar tik su gelytem draugauju blush2.gif
Atsakyti