Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos Pradžiamokslis

QUOTE(chiquitka @ 2012 08 20, 22:05)
Pasiskaitai vot taip pasisakymu, kad ir Zirzes, ir nuomoniu apie tai koki kelia jai reikejo nueit, paziuri kaip palaikymas sios temos dalyviu jai padejo, ir norisi tiketi sviesiu rytojumi, ir siekti, ir dirbti, ir eiti i prieki...


Taip taip. Tik reikia paciai labai noreti rolleyes.gif ir svarbiausia - labai labai klausyti kitu patarimu, bei nesakyti "o man ir taip grazu" smile.gif)))

QUOTE(-Tynka- @ 2012 08 20, 22:06)
Labos, aš bandau trečiąjį ND  bigsmile.gif



koks spalvotas ir grazus ND rolleyes.gif uzskaitau rolleyes.gif o Tu kazkada seniau cia darei namu darbus? g.gif kad Tave pamenu is seniau rolleyes.gif
Atsakyti
Klausau aš, klausau tų nuomonių, bet kame esmė, kad aplink yra fotografų kurie neturi kada SM sėdėt, ir sako šaunu, bandai stengiesi, varyk, geryn eini, kad ir po žingsnelį.. Bet eini, ir nueisi.. Kažkada aišku nueisiu.. ax.gif

Ačiū, visom gaištančiom laiką.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2012 08 20, 20:58)
ir dabar kartais labai nosiri pazysti smile.gif bet ismokau patyleti lotuliukas.gif


Nu jau kaip ir nusipelniai, gali kokius du kart pazirzt biggrin.gif
Linkėjimai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 20 rugpjūčio 2012 - 21:21
Nu kaip išauklėjom naujokus biggrin.gif
Tynka, faini spalvingi labai ND. Liuks
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2012 08 20, 22:06)
Labos, aš bandau trečiąjį ND  bigsmile.gif

]


uzskaitau smile.gif

ojei man tai net noro ner fotografuot vestuves ar kokias kitas ceremonijas schmoll.gif visu pirma nepasiruosus ir antra net nesiruosiu biggrin.gif man toks pomegis cia,kad as tik megaujuos kokiu kadu geru,o kai atisras daugiau laiko tai ir ka suorganizuot truputuka daugiau pasimegavimui ir idomesniui kadrui isgaut susiruosiu va smile.gif

apskritai,as kaip pasiziuriu kiek dabar komerciniu fotografu yra ojei doh.gif ko bepaklausi doh.gif anksciau buvo vienetai ,o dabar ... ..bent butu techniskai tvarkingu nuotrauku ,o jei to nera tai isvis blink.gif schmoll.gif o kur pajutimai ir savitumas ir t,t,

endzi sveika sugrizus mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 08 20, 22:16)
Nu jau kaip ir nusipelniai, gali kokius du kart pazįst biggrin.gif
Linkėjimai.


Dabar jau gaila laiko zyzimui butu biggrin.gif ir tai kazkaip pastaruoju metu cia pradejau sugizineti vis smile.gif nostalgija biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 20 rugpjūčio 2012 - 21:22
Tynka, užskaitau.
Atsakyti
Ką vakar ir rašiau.... Kad visi LT fotografai kurie turi fotikus.
Kaip ir Shumacheriai kurie bet kokį triperį burzgiantį turi.. Daužo žmones kaip kėglius pakelėj.
Atsakyti
QUOTE(erikamaja @ 2012 08 20, 21:39)
bigsmile.gif ei, bet Tu išties nereali bigsmile.gif

Skamba maloniai biggrin.gif , tik kazi kuria prasme as nereali, uzknisinejimo lotuliukas.gif ?

QUOTE(isora @ 2012 08 20, 21:54)
Beje, RK, ir ramiai miegojai pinigus paėmus, nu sakau nu negaliu imt nei cento..

Miegojau kuo ramiausiai, nes sakiau, nieko nepazadu ir jei bus visiskas S, pamirskim, o ji dar daugiau pervede nei taremes ir dar paprase kazka veliau fotkint. Buna ir paprastu zmoniu, su paprastais norais smile.gif

QUOTE(kristalines @ 2012 08 20, 22:01)
cia turi buti oj kaip pasiruoses, akd tuos zmones poto nudziugintum graziom foto. Nu bet jei manai, kad gali ir kazkas pavyks, tai dideles sekmes tau smile.gif
drinks_cheers.gif

Dar nieko nemanau, bandysiu. Aciu uz palinkejima, einu kazkur kazka sviestis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(virdzzinija @ 2012 08 20, 21:20)


endzi sveika sugrizus  mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 08 20, 21:23)
Skamba maloniai biggrin.gif , tik kazi kuria prasme as nereali, uzknisinejimo  lotuliukas.gif  ?

Pieno gerimo pardei klausimu:)))))))
Atsakyti
QUOTE(-Tynka- @ 2012 08 20, 20:06)
Labos, aš bandau trečiąjį ND  bigsmile.gif

Gerai! Inesei i tema spalvu 4u.gif
QUOTE(Zirzė @ 2012 08 20, 20:11)
Taip taip. Tik reikia paciai labai noreti rolleyes.gif ir svarbiausia - labai labai klausyti kitu patarimu, bei nesakyti "o man ir taip grazu" smile.gif)))

Taip, sutinku 100%. Ir siaip galiu pasakyt, kad kartais negaunant to labai norimo personalinio demesio, reiktu mokintis pritaikyti sau, skirtus kitiems, patarimus ir kritika.
Blem, esu prisekusi sios temos sektante ir tuom beprotiskai dziaugiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chiquitka: 20 rugpjūčio 2012 - 21:33