Įkraunama...
Įkraunama...

Androgeninis plikimas

QUOTE(linuxox @ 2012 10 02, 21:57)
Androgeninė difuzinė alopecija yra labai dažna,todėl vos pastebėjus pirmuosius požymius reikia susigriebti,nes kai jau liga būna pažengusi-niekas nebepadės.Vaistų kaip ir nėra,minoxidilas padeda,bet toli gražu ne visais atvejais,ir tik tol kol vartoji,bet skaičiau vieną straipsnį,o gal tiesiog wikipedia,kad gali būti jog ir vartojant šį preparatą po kurio laiko iškristi visi plaukai.
Siūlyčiau jums pasidaryti kraujo testą,nustatyti geležies kiekį organizme (ne tą paprastą)
O dėl 2 ir 5 procentų-siūlyčiau pačiai pasigooglinti ir pasiskaitinėti straipsnius,kad ir toje pačioje wikipedia,ir nuspręsite ką daryti.
Linkiu jums sėkmės,ir tikiuosi kad jūs laiku susigriebėte  4u.gif



O, sakykit, koks skirtumas ar laiku susigriebi ar nelabai laiku? Juk pati sakote, kad vaistų vistiek nėra. g.gif Jei jau susirgai, tai jau visam gyvenimui verysad.gif
O kas dėl geležies išsityrimo... kodėl netinka paprastas testas? Kokio tiksliai testo reikia? Norėčiau išsitirti, tad reiktų žinoti ko prašyt gydytojos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arguendo @ 2012 09 19, 19:07)
Hmhmm  g.gif na, paziureciau, kaip reaguotumete, jei krutines srity, veide augtu plaukai. Grozio nepriduoda. Bet cia net ne tame esme, ne grozyje, ar grozyje. Esme, kad isderinti hormonai bus viduje, kaip jus sakote. Cia yra vaistas ir reikia su juo "skaitytis". Anotacija tikrai ne siaip rasoma, patikekit  4u.gif  4u.gif

Bet juk Minoxidilis nera hormoninis preparatas g.gif ?
Papildyta:
QUOTE(dzhiedre @ 2012 10 04, 15:33)
O kas dėl geležies išsityrimo... kodėl netinka paprastas testas? Kokio tiksliai testo reikia? Norėčiau išsitirti, tad reiktų žinoti ko prašyt gydytojos  blush2.gif



Feritina Jums reikia issitirti 4u.gif
Atsakyti
Teko pabuvoti mokamoje konsultacijoje kaune. Viskas kaip ten mane "istyre" tai apziurejo plauka per mikroskopa... ir nutare,kad tai androgeninis plikimas. Ir viskas ka pasiule gydymui,tai nusipirkti kazkokias labai naturalias ampoles 12vnt uz 480lt. ir 3kart per savaite vaikscioti i poliklinika ju panaudojimui. Ir tu 12 dar gali neuztekti. Zodziu susimokejau uz konsultacija apie ora ir suzinojau,kad toliau galiu plikti,nes tokiu pinigu atliekamu neturiu.
Ir domedamasi apie anrogenus atsiduriau cia. Tai siokia tokia viltis issigydyt nusvito smile.gif
Taip,kad nebukit tokios naivios kaip as. Pamaciau reklama, taip apsidziaugiau (viskas vyko gydymo istaigoj,ne siaip kambariuke),jau maniau mokama,tai mane isgelbes, bet deja...
Atsakyti
O man dar įdomu iki kokio lygio gali moteris nuplikti, serganti androgeniniu plikimu? g.gif Na tikrai niekur nemačiau moters su pliku viršugalviu, kaip pas kokį Kubilių... schmoll.gif Jei ši diagnozė nustatyta jaunam amžiui (iki 30) tai nejau kai bus kokių 40-50 nebeliks neivieno plauko? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dzhiedre @ 2012 11 05, 17:06)
O man dar įdomu iki kokio lygio gali moteris nuplikti, serganti androgeniniu plikimu? g.gif  Na tikrai niekur nemačiau moters su pliku viršugalviu, kaip pas kokį Kubilių...  schmoll.gif  Jei ši diagnozė nustatyta jaunam amžiui (iki 30) tai nejau kai bus kokių 40-50 nebeliks neivieno plauko?  blink.gif

Skaiciau, kad moterims plinka tik virsugalvis, ir kad beveik niekada visiskai nenuplinka.
Atsakyti
Sveikutės,

Radau šitą seną temą googlindama. Ar yra tarp jūsų, kas sėkmingai kovoja su androgeniniu plikimu? Man nuo 19 m. prasidėjo (dabar 31), šiuo metu jau labai rimtai mąstau apie peruką (bet nu taip nesinori, kad ne tas žodis). Vis kabinuosi už šiaudo, kad kažką dar galima padaryti, nors kaip ir aišku, kad ne. Jeigu kas čia abejojo, ar gali būti moteris su visiškai pliku viršugalviu, tai žinokit, gali. Pati kartą mačiau, o dabar ir pati tuoj sėkmingai tapsiu Kubiliumi, nes paskutiniai plaukai krenta, ne tik nuo viršugalvio, o visur. Pas mano mamą ta pati situacija, tik jai gal kiek apstojo po menopauzės, pradėjus vartoti pakaitinius hormonus, bet pas ją realiai vos keli plonyčiai plaukučiai, tik ji darosi cheminį ir dažosi labai šviesiai, tai truputį mažiau krenta į akį. Tik ji taip į širdį neima, o man čia didžiausia tragedija. Visi tyrimai atlikti, viskas normoj, testosterono kiekis tik vos vos didėlesnis, estrogenai normoj, bet prie mažesnės ribos. Feritinas normoj, bet irgi prie apatinės ribos. Šiuo metu geriu jau ketvirtą butelį Floradix skystos geležies, vasarą buvo net pasirodę, kad bendrai truputį buvo geriau, lyg ir mažiau plikė švietėsi, naujų plaukiukų buvo, bet vėl viskas iškrito nafig su kaupu ir tebekrenta toliau.
Ar yra kas be minoksidilio, kas būtų kam nors iš jūsų padėję, gal pastebėjote kokį pagerėjimą? Aš jau labai daug ką išbandžiau, mezoterapija šiuo atveju pinigų mėtymas į tualetą - jeigu keli nauji plaukiukai ir pasirodys, tai čia pat išlėks, net dar tebetęsiant procedūras.
Atsakyti
Kartais man atrodo, kad ši problema tik mane vieną kankina ir neramina. Gal ir negražu taip sakyti, bet šiek tiek lengviau, kai žinau, kad vis tik neteisi esu... Žiauriai pikta, kad tokia bėda ištiko jaunam amžiuj! Ypač kai pas mane šeimoj visi daugiau-mažiau plaukuoti. Atrodo, jau geriau brolis pliktų, nes vyrams tai kur kas lengviau pernešti, bet kur tau... Hormonų tyrimų nesidariau (tik skydliaukės), o kai lankiausi pas trichologę, tai nieko kito negalėjo patart, kaip minoxidilą. Vartojau ir 2%, ir 5%. Rezultato jokio. Kaip sake trichologė, tai tipo yra procedūra, kai savą kraują išfiltruoja iki kažkokių dalelių (kamieninių ląstelių?) ir jas po to suleidžia į galvos odą, bet iki Lietuvos šis gydymas dar neatėjo. Gerai, kad perspėjai dėl mezoterapijos. Nes jau buvau truputį susimąsčius... O šiaip viską, ką darau, tai minoxidilas. Tiesa, dabar pradėjau gerti ir biotiną. Bet dar nė mėnuo nepraėjo, tai ir plaukų naujų dar nematau. Tenka plaukus kankinti šviesinimu, nes ne taip stipriai plika oda matosi. Nekenčiu to specifinio apšvietimo, kuris dominuoja pardotuvėse, nes tada panikuot vos nepradedu, kai į veidrodį vitrinose pasižiūriu verysad.gif Reik pavasariop pasidaryti ir lytinių hotmonų tyrimus. Dėl visa ko...
Atsakyti
QUOTE(dzhiedre @ 2014 11 06, 14:33)
tipo yra procedūra, kai savą kraują išfiltruoja iki kažkokių dalelių (kamieninių ląstelių?) ir jas po to suleidžia į galvos odą, bet iki Lietuvos šis gydymas dar neatėjo.

Yra tas gydymas Lietuvoje, gal jau keleri metai, sutrumpintai vadinasi PRP - suleidžiama trombocitų prisotinta plazma, išgauta iš paciento kraujo. Yra ir ne viena vieta Lietuvoje, kur tai atliekama. Bet... tai gerokai brangi procedūra, dermatologų teigimu, ji veiksminga esant androgeniniam plikimui, tačiau kaip yra realiai - neaišku, gal tai tik reklama. Esu turėjusi tris tokias procedūras, gero efekto nepastebėjau. Po paskutinio karto buvo net atvirkščiai - pagausėjo slinkimas: dariausi PRP birželio pradžioje, rugpjūtį prasidėjo gausesnis slinkimas, kuris tęsiasi iki šiol. Tiesa, matosi ataugančių mažų plaukučių, tik jie nelabai kokybiški, greitai vėl iškrenta. Ir kadangi vartoju visokių papildomų priemonių, sunku pasakyti, ar tą menką ataugį stimuliuoja PRP, ar įvairūs preparatai. Šiaip esant androgeninei alopecijai tikrai liūdna, nelabai kas padeda. Į minoksidilį regaguoja ne visų žmonių plaukų folikulai. Bent iš savo patirties negaliu pasakyti nieko paguodžiančio verysad.gif
Atsakyti
O tai kiek ploto pas jus isplike? Nes dar galima hormonus kiek girdejau leist, jie gali ir neataugint atgal pkauku bet realu kad sustabdys
Sako kad injekcijos geriau nes papuola i gilesnius sluoksnius, o tepaliukai pavirsiuje
Atsakyti
Nzn ar cia tikrai veiksminga, bet vienam uzsienio puslapyje giria siuos produktus
Gal kuri sugalvosit ismegint ax.gif
http://www.arganlifeproducts.com
Atsakyti
Aš vieną kartą dariausi PRP, čia virš 1000 Lt kainuoja. Negaliu pasakyti, kad po procedūros pastebėjau kokį nors efektą. Gydytoja teigė, kad reikia darytis bent kas metus, nors imho (jeigu tai apskritai veikia), reikėtų darytis bent kelis kartus. Bet bent jau man tokie eksperimentai būtų per brangūs.

Ką tik buvau klinikose pas dermatologę, kuri, kaip buvau perskaičiusi laikraštyje, specializuojasi alopecijos klausimais. Nu ir ką, liepė vartoti tą patį minoxidilį ir vsio.

Beje, ar kas nors esat girdėję apie tokius "hair concealers"? Tai tokios "keratino skaidulos" mažiukų plaukiukų pavidalu (yra skirtingų plaukų spalvų), tiesiog pakratai sau ant galvos tose vietose, kur praplikę, ir tavo dar esami plaukai "apkimba" tais plaukiukais ir vizualiai pasidaro tankesni. Pagal idėją "waterproof", bet aš nerizikuočiau šokti su jais po lietum, kai kurie naudotojai rašo, kad pažaliuoja ar pamėlynuoja ir nubėga (priklausomai nuo brendo). Populiariausi brendai: Toppik, Nanogen, Cabooki ir t.t. Aš va dabar parsisiunčiau Nanogen pora buteliukų, ką tik išbandžiau. Nu žinokit, visai neblogas dalykas. Aš kaip jau gerai praplikus, tai papurčius ten tų plaukiukų vis tiek tos vietos taip nebesišviečia. Ir spalva lygtai gerai atsitaikė, nieko nesimato, kad skirtųsi. Man atrodo, pas ką tų plaukų dar yra, gali drąsiai mėginti.
Atsakyti
QUOTE(Silvernight @ 2014 11 22, 14:27)
Beje, ar kas nors esat girdėję apie tokius "hair concealers"? Tai tokios "keratino skaidulos" mažiukų plaukiukų pavidalu (yra skirtingų plaukų spalvų), tiesiog pakratai sau ant galvos tose vietose, kur praplikę, ir tavo dar esami plaukai "apkimba" tais plaukiukais ir vizualiai pasidaro tankesni.


Kaip įdomu... Ar tik nereiks ir man išmegint g.gif Pirmą kartą apie tokį dalyką girdžiu. Bent jau einant į viešumą neblogai juo pasinaudoti būtų smile.gif

O dar norėčiau pasiklausti dėl minoxidilo... Kelių procentų jį naudojat ir iš kur perkat? Jei perkat internetu, tai kokios firmos ? Iš kokio puslapio? Aš esu išbandžiusi ir iš vaistinės kur gamina, ir iš interneto pirkau. Pastebėjau, kad nuo to, kurį internetu pirkau, tai atsiranda pleiskanos tokios nemažos, o nuo lietuviško minoxidilo - nieko. Įdomu kodėl? g.gif Nes jei abejuose buteliukuose ta pati medžiaga, tai ir poveikis/reakcija turi būti tokia pati... Gal lietuviškoj vaistinėj nededa to minoxidilo išvis? blink.gif smile.gif
Pastaruoju metu naudoju 5%. Pati taip sau nusprendžiau. Tik kažkur skaičiau, kad jei naudoji 5% procentus, tai užtenka kartą per dieną patepti, o kitur skaičiau, kad vis tiek reik du kartus tept. Kaip jūs darot?
Ir dar man keista... Man visos galvos plaukai išretėję, o minoxidilu tepu tik sklastymą per vidurį. Nes šiaip ar taip 1ml visai galvai permažai, o didesnio kiekio naudot negalima. Tai kokia tada nauda, jei patepama tik maža odos dalis? g.gif
Atsakyti