Įkraunama...
Įkraunama...

Androgeninis plikimas

Aš ir žiūriu, kad niekas apie tai forume nešneka. Mažai, chebra, naujovėm domitės biggrin.gif Man realiai patiko. Ir gerai tie plaukiukai laikosi, neišsipučia su vėju visai, bent jau nepastebėjau. O aš net nenaudojau to jų rekomenduojamo plaukų purškiklio "locking mist". Naudoti labai lengva, jokių ten ypatingų įgūdžių nereikia: pakratai truputį virš tų vietų, iš pradžių atrodo, kad milteliai kažkokie nusėdo, bet reikia tik truputėlį pasklaidyti šukom ar net ir pirštais. Ir viskas čiki piki. Svarbiausia nė ženklo, kad tu ten kažko į tuos plaukus prisidėjai. Tiesiog atrodo viskas normaliai, kaip turi būti. Man realiai pačiai sunku patikėti. Nes aš apie šituos concealer'ius žinojau jau labai seniai, bet atrodė briedas purtyt sau į galvą kažkokius miltelius. O galėjau jau seniai pradėti naudot, blyn kiek nervų būčiau susitaupius.

Minoxidilį perku Eurovaistinėj. Yra ir tas Regaine, ir generinis Minoxidil Inteli. Pirkau tik pastarąjį, nes jis dvigubai pigesnis. Nzn kaip ten su poveikiu, nes jokių stebuklų nepastebėjau, bet aš naudoju tik kartą per dieną. Nes nesinori kasdien galvą plauti. Naudoju ir 2%, ir 5% pakaitom. 5% prieš galvos plovimą iš vakaro, nes jis plaukus riebina. Vienintelis galimas šalutinis poveikis, kurį pastebėjau - daugiau tamsių plaukiukų ant viršutinės lūpos. Na čia dar viskas pakenčiama, išsipešioju juos ir tiek. Bet jokių paraudimų, niežėjimų ar pleiskanojimų ar ko ten dar niekad nebuvo. Nors tepu per visą galvą. Iš tikrųjų įdomu, ar būtų skirtuma, jei naudočiau Regaine ar Rogaine.
Atsakyti
Labas visoms....jungiuosi ir as I jusu bureli... Ir Grigaitiene ir Sabuniene man diagnozavo androgenine alopecija verysad.gif
Grigaitiene tik paziurejus be jokiu issamiu tyrimu iskart pasake ir liepe naudoti minox 2% taip pat siule RPR...
Seimoje pas visas moteris puikus plaukai, mamos tankus sveiki, deja tevas ir brolis abu nuplike...
Nezinau kam bet nuejau ir pas Sabuniene su keliais kraujo tyrimais bet ir ji deja sake, kad panasu I androgenine verysad.gif nors ne taip uztikrintai kaip Grrigaitiene...
Israse El cranell ir liepe minox tepti.
As taip bijau pradeti tepti ta minox vis nesiryztu, nes nezinau kuo baigtusi tas pradinis slinkimas, nes ir taip kasyte likus pirsto storumo.
Galvoju gal verta prazdziai bandyti Elcranell ? Ar esate bandziusios? Internete visa info vokiskai...
Kaip jus priziurite savo likusius plaukucius? Gal kazkas kazkiek padeda be minox? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lismore @ 2014 12 13, 20:53)
Labas visoms....jungiuosi ir as I jusu bureli... Ir Grigaitiene ir Sabuniene man diagnozavo androgenine alopecija  verysad.gif
Grigaitiene tik paziurejus be jokiu issamiu tyrimu iskart pasake ir liepe naudoti minox 2% taip pat siule RPR...
Seimoje pas visas moteris puikus plaukai, mamos tankus sveiki, deja tevas ir brolis abu nuplike...
Nezinau kam bet nuejau ir pas Sabuniene su keliais kraujo tyrimais bet ir ji deja sake, kad panasu I androgenine  verysad.gif nors ne taip uztikrintai kaip Grrigaitiene...
Israse El cranell ir liepe minox tepti.
As taip bijau pradeti tepti ta minox vis nesiryztu, nes nezinau kuo baigtusi tas pradinis slinkimas, nes ir taip kasyte likus pirsto storumo.
Galvoju gal verta prazdziai bandyti Elcranell ? Ar esate bandziusios? Internete visa info vokiskai...
Kaip jus priziurite savo likusius plaukucius? Gal kazkas kazkiek padeda be minox?  4u.gif


Siulau negaisti laiko ir nesvaistyti pinigu. Monoxidilis vienintelis pripazintas ir veikuantis vaistas. Kuo ilguau lauksite, tuo blogiau. Tinkamai dozuokite ir viskas bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Pelagija @ 2014 12 23, 01:22)
Siulau negaisti laiko ir nesvaistyti pinigu. Monoxidilis vienintelis pripazintas ir veikuantis vaistas. Kuo ilguau lauksite, tuo blogiau. Tinkamai dozuokite ir viskas bus gerai.


Pelagija, kaip ilgai ir kokio stiprumo naudoji? Ar buvo pradinis sokiruojantis slinkimas? Po kiek laiko pastebejai efekta?
Atsakyti
Minoxidilį perku Eurovaistinėj. Yra ir tas Regaine, ir generinis Minoxidil Inteli. Pirkau tik pastarąjį, nes jis dvigubai pigesnis. Nzn kaip ten su poveikiu, nes jokių stebuklų nepastebėjau, bet aš naudoju tik kartą per dieną. Nes nesinori kasdien galvą plauti. Naudoju ir 2%, ir 5% pakaitom. 5% prieš galvos plovimą iš vakaro, nes jis plaukus riebina. Vienintelis galimas šalutinis poveikis, kurį pastebėjau - daugiau tamsių plaukiukų ant viršutinės lūpos. Na čia dar viskas pakenčiama, išsipešioju juos ir tiek. Bet jokių paraudimų, niežėjimų ar pleiskanojimų ar ko ten dar niekad nebuvo. Nors tepu per visą galvą. Iš tikrųjų įdomu, ar būtų skirtuma, jei naudočiau Regaine ar Rogaine.
[/quote]

O kodėl perkate iš eurovaistinės Minoxidilą? Pažiūrėjau į jo kainą eurovaistinėje ir pakraupau... Nes aš pagal receptą užsisakinėju vaistinėj, kurioj gamina vaistus. Tai ten už buteliuką apie 19lt sumoku. Vos ne metams apsirūpinu. Tik vat kažkaip jokio skirtumo nematau tarp 2% ir 5%, nors jūs sakot, kad 5% yra riebesnis. O mano akim žiūrint - vienodas vandenėlis smile.gif
O jums 1ml užtenka visai galvai? Nes aš tik sklastymą "palaistau". O perdozuoti bijau, nors šiaip jokio efekto, net ūselių, nepastebėjau.
Papildyta:
QUOTE(Lismore @ 2014 12 13, 20:53)
Labas visoms....jungiuosi ir as I jusu bureli... Ir Grigaitiene ir Sabuniene man diagnozavo androgenine alopecija  verysad.gif
Grigaitiene tik paziurejus be jokiu issamiu tyrimu iskart pasake ir liepe naudoti minox 2% taip pat siule RPR...


Aš irgi lankiausi pas gyd. Grigaitienė. Man irgi tą patį be jokių tyrimų pasakė. Tik man keistai pasirodė ir truputį abejonių jos profesionalumu sukėlė tai, kad ji man aiškino, kad pas mane tik viršugalvis išretėjęs, o visur kitur normalūs plaukai. Bet aš gi ne durna ir puikiai matau, kad VISOJE galvoje yra ženklus plaukų išretėjimas. Net specialių mokslų nereikia baigti, kad tą pamatytum.

Galvoju, reiks apsilankyt ir pas Sabuniene. Gal ji bent tyrimus kokius paskirs smile.gif
Atsakyti

Aš irgi lankiausi pas gyd. Grigaitienė. Man irgi tą patį be jokių tyrimų pasakė. Tik man keistai pasirodė ir truputį abejonių jos profesionalumu sukėlė tai, kad ji man aiškino, kad pas mane tik viršugalvis išretėjęs, o visur kitur normalūs plaukai. Bet aš gi ne durna ir puikiai matau, kad VISOJE galvoje yra ženklus plaukų išretėjimas. Net specialių mokslų nereikia baigti, kad tą pamatytum.

Galvoju, reiks apsilankyt ir pas Sabuniene. Gal ji bent tyrimus kokius paskirs smile.gif
[/quote]
Man paliko butent toks pat ispudis is vizito pas Grigaitiene. As visa savo galva isziurejusi is visu pusiu esu ir pas mane sonuose iki pat ausu plaukai reti ir sklastymo plotis toks pats...o ji tik I pati visrsugalvi paziurejus tikrai ne per visa galva irgi sake kad tik visrsugalvi isreteje o visur kitur gerai...kur jau ten gerai Jei uodegele pirsto storumo beliko...
man irgi tokia konsultacija kazkaip nepatikimai atrode ir todel dar apsilankiau pas Sabuniene. Ji paliko profesionalios gydytojos ispudi. Atidziai apziurejo su kazkokiu padidinanciu prietaisu (ir vaizdas paciai matomas ekrane), daug klausinejo, perziurejo tyrimus kuriuos su savimi atsinesiau ir sake kad panasu i androgenine ir rekomendavo pasidaryti trichograma kurios metu gaunama daugiau informacijos.
Atsakyti
sveikos,
na man irgi Grigaitiene nustate sia liga tiesiog apziurejus. skyre minox ir PRP. Dar pati jos prasiau gal pasidaryti trichograma, bet ji pasake, kad tikrai tai pinigu ismetimas, nes tas tyrimas parodo kiek plauku ir ju bukle, tai sako, koks skirtumas, kiek, svarbu juos islaikyt kazkaip. dariausi tas Prp bet tiesa sakant jokio efekto nepastebejau, o gal be ju butu buve dar blogiau, nezinau, bet kai raso kad po kiekvienos proceduros atauga net vyrams po 20 proc plauku, tai man toli grazu nieko panasaus...
Atsakyti
QUOTE(Emanuelle @ 2015 03 02, 11:32)
sveikos,
na man irgi Grigaitiene nustate sia liga tiesiog apziurejus. skyre minox ir PRP. Dar pati jos prasiau gal pasidaryti trichograma, bet ji pasake, kad tikrai tai pinigu ismetimas, nes tas tyrimas parodo kiek plauku ir ju bukle, tai sako, koks skirtumas, kiek, svarbu juos islaikyt kazkaip. dariausi tas Prp bet tiesa sakant jokio efekto nepastebejau, o gal be ju butu buve dar blogiau, nezinau, bet kai raso kad po kiekvienos proceduros atauga net vyrams po 20 proc plauku, tai man toli grazu nieko panasaus...

trichograma yra svarbi mano manymu ne tik del diagnostikos bet del plauku bukles stebejimo. Ypac pradejus gydyma antiadrogenais ar augimo stimuliatoriais ( minox ar kt.) trichogramos duomenys gali parodyti ar gydymas sekmingas. Ir manau kad rimtas gydytojas tikrai rekomenduotu ja pasidaryti.
Siule ir man RPR bet as nesusigundziau. Skaiciau kad esant AGA nepadeda.
Atsakyti
Silvernight, uzsimaniau ir as pabandyti hair fiber. Kokios firmos jus naudojate? Ir ar lengvai atitaiket spalva? As neapsisprendziu tarp Nanogen ir Toppik. Ar galima maisyti dvi spalvas? Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lismore @ 2015 03 05, 18:57)
Silvernight, uzsimaniau ir as pabandyti hair fiber. Kokios firmos jus naudojate? Ir ar lengvai atitaiket spalva? As neapsisprendziu tarp Nanogen ir Toppik. Ar galima maisyti dvi spalvas? Aciu  4u.gif


Naudoju Nanogen. Išsirinkau persiskaičius daug diskusijų ir atsiliepimų apie visus tuos brendus. Taip, maišyti spalvas galima smile.gif Iš pradžių savo tamsiai rudiems plaukams atsisiunčiau Medium Brown ir Auburn, bet man labiau tiko Medium Brown. Kaip suprantu, Dark Brown tik tuo atveju, jeigu nu jau tikrai labai tamsūs, vos ne juodi. Spalvikė atitinka ne 100%, bet normaliai, kažko įtartino nesimato.
Atsakyti
QUOTE(Silvernight @ 2015 05 26, 10:56)
Naudoju Nanogen. Išsirinkau persiskaičius daug diskusijų ir atsiliepimų apie visus tuos brendus. Taip, maišyti spalvas galima smile.gif Iš pradžių savo tamsiai rudiems plaukams atsisiunčiau Medium Brown ir Auburn, bet man labiau tiko Medium Brown. Kaip suprantu, Dark Brown tik tuo atveju, jeigu nu jau tikrai labai tamsūs, vos ne juodi. Spalvikė atitinka ne 100%, bet normaliai, kažko įtartino nesimato.

As savo tipiskus lietuviskus peles pilkumo plaukus prasviesinu keliom sruogelem ir tonuoju nuplaunama spalva. Skaiciau kad geriau rinktis siek tiek tamsesne spalva nes atrodo naturaliau lyg ataugusios saknys...na ir uzsisakiau medium brown Nanogen meginuka.tikrai labai tamsi spalva - visiskai nepataikiau! schmoll.gif Net nezinau ar verta bandyti light brown kadangi dark buvo ant tiek per tamsi...bandysiu auburn ir gal dark blonde? g.gif
Ir is pirmo pabandymo uzsibarstyti man nelabai kaip atrode.Zinoma spalva is tolo "reke", bet ir nesu tikra ar apskritai man sita priemone tiks, kadangi pas mane isreteje ne vienoje vietoje, bet per visa pakausi link sonu iki pat ausu...tad labai daug barstyti reikes.
Na bet dar nepasiduosiu ir bandysiu daugiau spalvu gal atitaikysiu.

Kaip kitoms moterytems sekasi? Atsiliepkite juk tokia gera tema sukurta mums pasiguosti ir pasidalinti patirtimi! 4u.gif
Atsakyti

Laba diena. pati susidūriau su šita liga, labai mažai informacjos internete apie Alopecija,tai norisi atgaivinti šitą temą.  slenka plaukai visada  iš visos galvos, nauji beveik neatauga. Naudojau 2 proc, dabar 5proc Minoxidilį. Bet dar viena gretutinė problema kai prasidėjo šita liga galvos oda žiauriais jautri, vis atsinaujina pleiskanos ar kažkas panašaus, mano labai ploni plaukai tai per 1 metus visai išretėjo ir susirišus visrur šviečia.

Labai sunku morališkai su tuo susitaikyti... Lietuvoje nėra jokios psichologinės pagalbos, daktarai tik mykia nes, kaip po tokių vaistų nera nuo šios ligos.. ar yra mūsų tarpe, kam ši liga praėjo savaime, taip norėtusi išgirsti nors vieną istoriją su laiminga pabaga...

Atsakyti