Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų žaidimai

na mes zaidem tik viena zaidima "atsakingas uz".. (traukem daiktus, ir pagal juos dalinome sapreigomis), dar turejo vyrukai is buteliuko per soske alu kas greiciau isgers rungtynaut, bet buteliukai liko namie, tai zaidimo nebuvo doh.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif esu per gimtadieni su vaikais zaidusi toki zaidima;"muskyme puodyne"reikia; metalynio bliudo,medinio didelio sauksto,uzrisamos akys ir liepiama atsiklaupus,laikant rankoje sauksta ieskoti,to bliudo.kai uzdauzia per ta bliuda-nuskamba.Atrisamos akys ir tas kuris ieskojo-atvercia ta bliuda o ten-po tuo bliudu--PRIZAS,kokia smulkmenyte.na man jis linksmas zaidymukas.Galima dar ieskoti padeti sakant Silta-salta,kad orentuotusi kurioje puseje tas bliudas
Atsakyti
QUOTE
Aš per krikštynas padariau viktoriną. Prizai- barškutis (muzikinis centras), vaikiškas šaukštelis (virtuvinis kombainas) ir t.t. kiek fantazija neša, svarbu įspūdingai prizą pristatyti. Klausimai iš vaiko gyvenimo: ką vardas reiškia, kada pirmą kartą paragavo košės ir t.t., atsakymai buvo krikštynų laikraštyje. Visiems labai patiko. Kuo daugiau prizų sugalvosite, juos originaliai pristatysite, tuo linksmiau bus, o ir eilinis svečias iš krikštynų su dovanėle grįžęs, bus nepaprastai patenkintas.


Dar keletas variantų ax.gif
Antidepresantas - čiulptukas(soskė)
Šveicariškas stalo laikrodis - smėlio laikrodukas
Perlų karoliai - barankytės suvertos ant virvės
Nuotraukos rėmelis - paveikslas
Vitaminai - m&d saldainiukai
Zepter puodas - puodelis
Atsakyti
O aš padariau tokį žaidimą - pasikviečiau atstovą nuo jaunimo ir atstovą nuo vyresniosios kartos (buvau sugalvojus, kad bus trys dalyviai- nuo kiekvieno stalo po vieną, ale, kad vieną buteliuką pamiršau namie blush2.gif , tai sukausi iš padėties kaip galėjau). Taigi visiems paaiškinau, kad Domutis nemoka ropoti, o tik pilvuku šliaužt. Taigi kaip ir laikas būtų jį pamokyti. Tačiau tam, kad jis suvoktų reikia atrodyti ir elgtis kuo panašiau į jį. Taigi uždėjau vyrams kepurytes (močiutė pasiuvo su karbatkom tokias, atrodė super), daviau po žinduką ir uždėjau pampersus (nupirkom vaistinėje suaugusiems skirtus). Visi svečiai mirė iš juoko, vaizdelis buvo lotuliukas.gif Taigi vyriškiai turėjo nuropoti iki tam tikros vietos, kur jų laukė mamytės su buteliukias, kuriuose buvo Domučio sysiukas. Ropodami jie turėjo skleisti vaikškus garsus, verkti, niurzgėti, juoktis, guguoti - visa tai, kad Domutis juos priimtų kaip savus. Išėjo viskas super, nes musų "mazyliai" -humoristai improvizavo, tai visi prisijuokėm iki soties. O apdovanojau, jaunos kartos atstovą pinigų štampavimo aparatu (gavau toki didelį pieštuką apvyniotą doleriais), o senimo - klausos aparatu (kiaulės ausį).
O dar darėm svečių supažindinimą - traukė korteles su profesija ir turėjo prisistatyti kas jis/ji ir ka pažada Domučiui. O profesijas parinkom kuo juokingesnes - pvz. viešnamio direktorius žadėjo, kad Domučio gyvenimas nebus nuobodus, grybautojas - pasirupins būsima uošviene, šokėjas - kad išmokys taip šokt, kad niekas ten tarp kojų nemaišytų, bomžas - namų švara, alkoholikas - aprodys baltų arklių ganykas ir t.t., kadangi svečių buvo apie 40, teko ir tiek profesijų prigalvot, o paskutinis traukė krikšto tėvelis, kuriam buvo paruošta kortelė - Dievas - kuris turėju pasirūpinti tų pažadų išpildymu. biggrin.gif
Atsakyti
sveikos.

mano vyras kadaise kažkur matė tokį žaidimą, viena bėda neprisimena kur, o man jo labai reikėtų. gal jūs žinot. esmė tokia:

duodami klausimai, pvz "vieta, kurioje glaima pasislepti". visi suraso atsakymus i tuos klausimus, o o to tuos atsakymus pritaikai vientisam is anksto paruostam tekstui. ir gaunasi kažkas panašaus į vaiko dienos įstoriją.

ar neteko tokio daikto girdėti?
jeigu teko tai būkit geros pasidalinkit juo su manimi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nykshtuke @ 2008 04 08, 19:58)
sveikos.

mano vyras kadaise kažkur matė tokį žaidimą, viena bėda neprisimena kur, o man jo labai reikėtų. gal jūs žinot. esmė tokia:

duodami klausimai, pvz "vieta, kurioje glaima pasislepti". visi suraso atsakymus i tuos klausimus, o o to tuos atsakymus pritaikai vientisam is anksto paruostam tekstui. ir gaunasi kažkas panašaus į vaiko dienos įstoriją.

ar neteko tokio daikto girdėti?
jeigu teko tai būkit geros pasidalinkit juo su manimi.  mirksiukas.gif

tai jauniesiems per vestuves toki tekstuka duoda.. sveciai sako ivairiausius budvardzius, o juos eiles tvark raso i isansto paruosta teksta - manau, kad patys be problemu galit kazka tokio sukurt
Atsakyti
QUOTE(nykshtuke @ 2008 04 08, 19:58)
sveikos.

mano vyras kadaise kažkur matė tokį žaidimą, viena bėda neprisimena kur, o man jo labai reikėtų. gal jūs žinot. esmė tokia:

duodami klausimai, pvz "vieta, kurioje glaima pasislepti". visi suraso atsakymus i tuos klausimus, o o to tuos atsakymus pritaikai vientisam is anksto paruostam tekstui. ir gaunasi kažkas panašaus į vaiko dienos įstoriją.

ar neteko tokio daikto girdėti?
jeigu teko tai būkit geros pasidalinkit juo su manimi.  mirksiukas.gif

cia gal kazkas panasaus i tai?
http://www.vaikam.lt...=read&with=test
Atsakyti
Sveikos mamytės ar būsimos krikštamotės mirksiukas.gif
Turiu keletą pasiūlymų krikštynų šventei paįvairinti, gal ir jums patiks.
visi pvz. jau išbandyti ir atrodo ,kad puikiai pavyko smile.gif
Siūlau duoti svečiam lapeliusi r paprašyti,kad jie padėtų išrinkti vaikučiui profesijąwink.gif, kurią turi užrašyti į lapelį. Vienu žodžiu kuo bus vaikutis užaugęs .
ir kai surašys sudėti visus lapelius į maišelį ir vaikutis išsitrauks būsimą profesiją ir tą žmogų apdovanoti,kurio buvo lapelis ištrauktas. Tai žinokite labai įvairių ir įdomių profesijų prigalvoja svečiai,galima prisijuokti, nes paskaitomi ir likusieji variantai.
Kitas pasiūlymas krikštynoms:
Buvau pasidariusi medį su žiedais.Ant žiedų buvo surašytos užduotys, kiekvienas išsitraukęs ją turėjo atlikti. keletas pvz. užduotėlių:
1.pamokyti vaikutį visiems gerai žinomą dainelę "Du gaideliai" ir ją inscenizuoti.
2.pasakyti vaikučiui savo vaikystės pamėgtą eilėraštį ir žinoma ateityje prižadėti išmokyti.
3.padainuoti lopšinę.
4.pasakyti linkėjimą.
5.pasižadėti išleisti tėvus savaitgalį pailsėti ir pabūti su vaikučiu.
6.galima prisigalvoti įvairių užduotėlių,kad užtektų visiems svečiams.


Tikiuosi,kad padėjau, sekmės visoms 4u.gif
Atsakyti
Mamos,jus tikros saunuoles clap.gif Tiek daug ideju,turite thumbup.gif Kadangi ir pas mane krikstynos ne uz kalnu,tai zadu sveciam pasiulyti nupiesti mano Domuko portreta.Ir ne bet kaip,o su burna yahoo.gif
Atsakyti
Mamytės,

na žaidimai viskas ok, viktorinos ir t.t.
bet jei vaikutis iki metų, juk ir taip ilgai neišsėdi, tai ką jau kalbėti apie šventinius pietus
kokia įmanoma minimali žaidiminė veikla su vaiku kriktynų metu?
Atsakyti
viskas grazu thumbup.gif , tik man problema tokia kad mazai sveciu. daug norisi nuveik, bet... dar apie profesijas, tai skaiciau taip: isdelioti daigtus, pvz: samti, teptuka, zirkles ir taip toliau.duoti vaikui issirinkt.jeigu jis issirenka teptuka - bus dailininkas, jei samti tai virejas
Atsakyti
dar vienas zaidimukas: kadangi krikstynose jokiu muzikantu nebuna :)galima linksmai pagroti ir patiems. Kriksto vaikucio mamai tereikia pasiimti i svente mazylio ivairiausius barskucius, dudeles, bugnus ir t.t. ir sventes metu iteikti kiekvienam sveciui po viena instrumenteli. Tiesa viena zmogu isrinkti dirigentu ir pradeti muzikuoti, vienas istoja, antras ir taip visi, manau bus linksma biggrin.gif
Atsakyti