Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

Ritavi, sveikinu 4u.gif Viskas graziai atrodo, oda tokia lygi, bamba simpatiska. Randas gal kreivokas, bet po kelnaitem juk nesimatys, be to isbluks irnesakyk.gif
Lengvo tau gijimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fay @ 2012 08 24, 01:02)
linkiu kuo greiciau palengvejimo  4u.gif
As taip vis paskaitau kaip visos greitai atsigauna ir galvoju kad man taip tikrai nebus. Atsimenu po cp kaip irgi klaustuku vaiksciojau, viska skaudejo gan ilgai. Tai jau matau kad ir cia bus reikalu griztant i normalu gyvenima  rolleyes.gif

Ačiū 4u.gif Dėl lėtesnio gerėjimo, tai galvoju, gal kokie pašaliniai veiksniai įtakoja, nes pvz., šįryt atsikėliau su bekylančia angina vienoj pusėj doh.gif

QUOTE(Smaguma @ 2012 08 24, 08:55)
Aš tai manau, kad jūsų rando kreivumą įtakojo pilvo dydis. Ne taip paprasta gražiai sutempti. Paskui galima jį kiek patvarkyti, jei klius.

Gali būti.

QUOTE(Katrix @ 2012 08 24, 11:17)
Ritavi, sveikinu  4u.gif Viskas graziai atrodo, oda tokia lygi, bamba simpatiska. Randas gal kreivokas, bet po kelnaitem juk nesimatys, be to isbluks irnesakyk.gif
Lengvo tau gijimo 4u.gif

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritavi @ 2012 08 23, 15:11)
Dėl pjūvio? Manau, jis vis tiek dar keis savo "poziciją" kažkiek gyjant.



Na, taip, sprendziu pagal jo darbus. Bet svarbiausia, kad tinka ir patinka tau mirksiukas.gif
Atsakyti
visi tie daktariukai issimatuoja tiksliai, bet kaip paskui ta oda tempiasi turbut nuo organizmo priklauso. brrr kai man k.m. pradejo pasakoti apie visa operacijos eiga, tai taip slykstu pasidare, kad jei butu pilvas nors kiek grazesnis, spjauciau i visa ta reikala smile.gif
dabar prie musu iki padare tokia nesamone, kad zmogus mesos skyriuje per stiklini langa mato kaip ismesinetojai dirba. nu sakes, negaliu ziureti. tai ir stovi priesakis man vaizdas kaip maslauskas mane mesineja.
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 08 24, 11:59)
visi tie daktariukai issimatuoja tiksliai, bet kaip paskui ta oda tempiasi turbut nuo organizmo priklauso. brrr kai man k.m. pradejo pasakoti apie visa operacijos eiga, tai taip slykstu pasidare, kad jei butu pilvas nors kiek grazesnis, spjauciau i visa ta reikala smile.gif
dabar prie musu iki padare tokia nesamone, kad zmogus mesos skyriuje per stiklini langa mato kaip ismesinetojai dirba. nu sakes, negaliu ziureti. tai ir stovi priesakis man vaizdas kaip maslauskas mane mesineja.

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 08 24, 12:59)
visi tie daktariukai issimatuoja tiksliai, bet kaip paskui ta oda tempiasi turbut nuo organizmo priklauso. brrr kai man k.m. pradejo pasakoti apie visa operacijos eiga, tai taip slykstu pasidare, kad jei butu pilvas nors kiek grazesnis, spjauciau i visa ta reikala smile.gif
dabar prie musu iki padare tokia nesamone, kad zmogus mesos skyriuje per stiklini langa mato kaip ismesinetojai dirba. nu sakes, negaliu ziureti. tai ir stovi priesakis man vaizdas kaip maslauskas mane mesineja.

Taip, o jei dar visos būtume pažiūrėjusios gimdymų arba cezario pjūvių video, tai ir negimdžiusios gal būtume, nereikėtų dėl pilvų verkti lotuliukas.gif

Aš po tulžies šalinimo ir šitos pilvo operacijos pasižiūrėjau, ką man darė. Bloga pasidarė biggrin.gif Šiaip prieš operaciją nepatartina žiūrėt tokių vaizdų. Kaip ir prieš gimdymą biggrin.gif
Atsakyti
Manes tai tokie vaizdai negasdina schmoll.gif dar kai pirmo laukiausi ziurejau video apie gimdymus, apie cp - nieko ten baisaus. Pilvo plastikos op irgi ziurejau biggrin.gif man tai kaip tik idomu, tik neapetitnai atrodo tas prapjautas lasiniu sluoksnis, o visa kita tai normaliai irnesakyk.gif
Atsakyti
Merginos, kada sumokejot uz op? Pries op ar sekancia diena pries isleidziant? Kada pasako galutine suma, per konsultacija ar op eigoje ji keiciasi?
Atsakyti
QUOTE(Fay @ 2012 08 24, 01:02)
linkiu kuo greiciau palengvejimo  4u.gif

As taip vis paskaitau kaip visos greitai atsigauna ir galvoju kad man taip tikrai nebus. Atsimenu po cp kaip irgi klaustuku vaiksciojau, viska skaudejo gan ilgai. Tai jau matau kad ir cia bus reikalu griztant i normalu gyvenima  rolleyes.gif

Pati save uzprogramuoji sunkiam gijimui.
SKUBIAI KEISK MASTYMA wink.gif Paciai nuo to bus tik geriau ir lengviau.
Atsakyti
Nu ką esu po savo gyd. apžiūros, nes turiu 38C ir pūliuojančią anginą doh.gif Antibai...
Atsakyti
Oj ritavi unsure.gif bet geriau angina nei randas....
Atsakyti
sveikos 4u.gif mazai cia bendrauju, temute gana tyki, tad laukiu laukiu kol ateis tinkamas laikas ir mano pilvukui rolleyes.gif rugsejo gale laukiu nesulaukiu radzeviciaus kosnultacijos, idomu ka gero pasakys man g.gif kazi galima jums i albumeli pasirodyti, kad ivertintumet mano pilva su nuciuozusiais raumenim i sonus? ar neisileidziat taip paprastai? smile.gif
Atsakyti