Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo sienos plastika, riebalų nusiurbimas

QUOTE(Elvita @ 2012 08 24, 14:20)
Merginos, kada sumokejot uz op? Pries op ar sekancia diena pries isleidziant? Kada pasako galutine suma, per konsultacija ar op eigoje ji keiciasi?


Išleidžiant.

QUOTE(campa @ 2012 08 25, 17:30)
kazi galima jums i albumeli pasirodyti, kad ivertintumet mano pilva su nuciuozusiais raumenim i sonus? ar neisileidziat taip paprastai?  smile.gif


Siųsk foto Pinavijai.
Atsakyti
Elvita ,del mokejimo...manau TIK pries op,pati irgi pries mokejau.nu ,gerai-nupjauna ta pilva susiuna ir bac pas tave babkiu nera biggrin.gif cia ne preke-negrazinsi ir ka tada daryt? biggrin.gif nezinau kaip Juna mokejo po visko g.gif 4u.gif
Papildyta:
Ritavi,sveikinu!!! gero gijimo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 26 rugpjūčio 2012 - 20:13
Kainą man pasakė prieš op labai konkrečią, nes viskas buvo labai aiškiai įvertinta, apžiūrėta ir suplanuota. Kai buvau nuėjusi į pirmą konsultaciją likus kiek mažiau nei metams iki op, buvo kalbama apie tokią pačią kainą. Man patiko, kad chirurgas tikrai nesistengė nuplėšti kuo daugiau, o kaip tik, sakyčiau, atvirkščiai. Mokėjimas išleidžiant buvo formalumas - prekę gavau, tada susimokėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juna08 @ 2012 08 26, 16:14)
Išleidžiant.




QUOTE(liomi @ 2012 08 26, 20:18)
Elvita ,del mokejimo...manau TIK pries op


Aciu, mergaites uz info smile.gif

Atsakyti
Vakar buvau konsultacijai del pilvo plastikos... Rasiausi pas gyd. Rauba, bet be jokiu paaiskinimu vietoje Raubos konsultavo gyd. Zotovas, nes Rauba pasirodo dar atostogauja, nors pas ji registravo. Taip isejo, kad nieko naujo kaip ir nesuzinojau, pilvo raumenys prasiskyre, tik neaisku kiek, yra isvarza ar ne doh.gif Gavau pasiulyma mokamai operacijai Kardiolitoje ir tiek. Na, pasak konsultavusio gyd. Zotovo, dar galiu kur nors pasiradyti pilvo echoskopija ir suzinoti daugiau, nes jis pasiziurejes daugiau nieko pasakyti kaip ir negali, nei kiek cm plysys, nei yra isvarza ar ne... Taip ir likau pasimetusi. Matyt visgi teks vel rasytis pas seimos gydytoja ir prasyti siuntimo echoskopijai. Kazkaip dabar nebeaisku, kur toliau eiti po tos echoskopijos. Tas Zotovas girdejau nekoks chirurgas.... Mokamos operacijos kaina privacioje klinikoje 6-7 tukst, jas mokamai daro ir VSI ligoninese, gal ten visgi pigiau? O gydytojai tie patys... Gal ka patartumet?? ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, senokai nesilankiau, nebuvo kada skaitinėti ir rašinėti, turėjau skubiai ruošti mergvakarį ir vestuves sesei. Per pačias vestuves aš buvau 4sav. po operacijos ir jaučiausi super thumbup.gif . Taip gavosi, kad per vestuves prie bažnyčios svečiai pamatė iš pradžių mane, o tik po to nuotaką (sesę). Ir visi pagalvojo, kad aš, tai jinai. Na mes panašios, bet 13metų skirtumas (aš vyresnė). Tai čia man buvo didžiausias komplimentas. Tūsinausi iki 5val. ryto. MB sakė, kad iš naujo į mane įsimilėjo. Žodžiu atgavau jaunystę. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(devde @ 2012 08 28, 15:19)
Sveikutės, senokai nesilankiau, nebuvo kada skaitinėti ir rašinėti, turėjau skubiai ruošti mergvakarį ir vestuves sesei. Per pačias vestuves aš buvau 4sav. po operacijos ir jaučiausi super  thumbup.gif .  Taip gavosi, kad per vestuves prie bažnyčios svečiai pamatė iš pradžių mane, o tik po to nuotaką (sesę). Ir visi pagalvojo, kad aš, tai jinai. Na mes panašios, bet 13metų skirtumas (aš vyresnė). Tai čia man buvo didžiausias komplimentas. Tūsinausi iki 5val. ryto. MB sakė, kad iš naujo į mane įsimilėjo. Žodžiu atgavau jaunystę.  blush2.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(devde @ 2012 08 28, 13:19)
MB sakė, kad iš naujo į mane įsimilėjo. Žodžiu atgavau jaunystę.  blush2.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(devde @ 2012 08 28, 14:19)
Sveikutės, senokai nesilankiau, nebuvo kada skaitinėti ir rašinėti, turėjau skubiai ruošti mergvakarį ir vestuves sesei. Per pačias vestuves aš buvau 4sav. po operacijos ir jaučiausi super  thumbup.gif .  Taip gavosi, kad per vestuves prie bažnyčios svečiai pamatė iš pradžių mane, o tik po to nuotaką (sesę). Ir visi pagalvojo, kad aš, tai jinai. Na mes panašios, bet 13metų skirtumas (aš vyresnė). Tai čia man buvo didžiausias komplimentas. Tūsinausi iki 5val. ryto. MB sakė, kad iš naujo į mane įsimilėjo. Žodžiu atgavau jaunystę.  blush2.gif

ot cia tai reikalas smile.gif
Atsakyti
lapkricio 13 10 val ryto mane mesines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2012 08 30, 07:39)
lapkricio 13 10 val ryto mane mesines smile.gif

nail.gif
Atsakyti
Labas visom pagrazejusiom ir besiruosianciom smile.gif

As taip pat jau tris metus kaupiuosi operacijai bet vis laukiau kol vaikai biskuti paaugs. Pas mane dvynukai kurie gime po CP abu apie 3.3kg tai pilvas buvo milziniskas suplyso tragiskai. Nuo 62cm apimties buvo tapes 1.25m. Visi paklaike ziuredavo i mano pilva nes vaikai vienas ant kito buvo sugule tai taip baisiai i prieki tas pilvas buvo atsikises kad i jokius rubus netilpau. Tai po gimdymo vaizdelis klaikus... ta baltoji linija tarp pilvo raumenu neplysus bet sake popieriaus plonumo ir geras toks tarpas gaunasi, dar bambos isvarza. Svoris beveik atsistates toks kaip ir pries nestuma bet vos tik daugiau pavalgau ar kokios arbatos prigeriu taip ir isvirsta viskas lauk... doh.gif Jau depresija juoda nuo to vaizdo...
Gyvenu siauliuose tai galvoju kaip cia su gyditojo pasirinkimu. Aisku cia vietoj butu labai patogu bet ir baisu kai nerandu jokiu konkreciu komentaru apie Karaleviciu arba Zyzliauska...

Tiesa pas Karaleviciu mini konsultacijoj buvau nes ejau apgamas naikinti tai tuo paciu ir paklausinejau del pilvo ir krutines (cia kita mano tragedija) Tai irgi daug maz pasake ka reiktu daryt kaina butu pilvo sake apie 3500lt o krutines pakelimas ir sumazinimas apie 4000lt

Del krutines tai buvau prisisvaigus kaip visom aplink kad po nestumo sumazes nes man ir anksciau atrode perdaug... o rezultatas vietoj tokio c+ pasidare E doh.gif doh.gif

Tikiuos priimsite i laukianciu operacijos gretas. 4u.gif Jusu paskaicius tai dabar taip operacijos uzsinorejau kad negaliu sulaukt ax.gif
Atsakyti