Įkraunama...
Įkraunama...

Dvasinės ligų priežastys -12

QUOTE(be rėmų @ 2012 08 31, 17:12)
šitoj temoj kažkada rašė, kad vabzdžiai kanda aukos sindromą turinčius žmones. Tokie tarsi pasąmoningai duoda leidimą: ėsk mane smile.gif


labai idomu 4u.gif
Atsakyti
Gal zinot, kodel moterims buna plaukuotos kojos, rankos, ir siaip auga plaukai, kur nereikia. doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif
*Pavasare* prajuokinai 4u.gif Cia tikrai nera dvasine liga 4u.gif
Atsakyti
Be rėmų, čia tai geras dėl vabzdžių ar tai kokių erkių. Jau seniai seku,kodėl vienus kanda,kitus-ne. ir kodėl man prisisiurbia kokia tai erkė tam tikru metu. Gal turi šaltinį,kuriame išsamiau rašo? kažkur skaičiau,kad jos,kad ir erkės atidaro užakusius kanalus...
Atsakyti
Kažkada aš pati klausiau šitoj temoj apie vabzdžių įkandimus, nes buvo laikas, kai tik nuėjus į mišką, atsisėdus ant žolės, bet kur, kur yra žolė, krūmai, dar kažkas, tuoj įlįsdavo mažų musėlių į drabužius ir sukandžiodavo. biggrin.gif Apie priežastį parašė Lingu.

Apie užakusius kanalus esu skaičiusi, man rodos rašė, kad ten gelia širšės, vapsvos, bitės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be rėmų: 31 rugpjūčio 2012 - 22:11
QUOTE(arpos @ 2012 08 31, 22:20)
kažkur skaičiau,kad jos,kad ir erkės atidaro užakusius kanalus...

Tai man nėra jokių vilčių, kad viskas, kas užakę, ataktų smile.gif

Per visą gyvenimą pakaktų rankų pirštų, bet galvoju, jog net rankos pirštų, kad suskaičiuočiau erkių įsisiurbimus.

Tačiau jau daug metų tvarkingai skiepijuosi nuo erkinio encefalito.
Atsakyti
Visai netycia uzklydau i sia tema ir kaip idomu pasidare bigsmile.gif

O gal zinot, su kuo susijusios ginekologines problemos, pvz. cistos, miomos?
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 09 01, 07:05)
Visai netycia uzklydau i sia tema ir kaip idomu pasidare  bigsmile.gif

O gal zinot, su kuo susijusios ginekologines problemos, pvz. cistos, miomos?



tai cia jau daug kartu sake, tipo kad turi pretenziju vyrams, nesi kaip reikiant moteris ir pan... schmoll.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 09 01, 08:04)
tai cia jau daug kartu sake, tipo kad turi pretenziju vyrams, nesi kaip reikiant moteris ir pan...  schmoll.gif  mirksiukas.gif


Na, bet vat idomiai tada, nes as tikrai esu labai moteris biggrin.gif myliu save, priziuriu save, ta prasme tikrai esu labai moteriska g.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 09 01, 08:15)
Na, bet vat idomiai tada, nes as tikrai esu labai moteris  biggrin.gif myliu save, priziuriu save, ta prasme tikrai esu labai moteriska  g.gif



nieko nebus zinok, nes as irgi labai moteris, bet figuski, netinka kazkas nors tu ka tongue.gif o su vyrais moki apsieit tinkamai (del visa ko klausiu)? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudona Saule @ 2012 09 01, 08:35)
nieko nebus zinok, nes as irgi labai moteris, bet figuski, netinka kazkas nors tu ka  tongue.gif o su vyrais moki apsieit tinkamai (del visa ko klausiu)? biggrin.gif


nu lyg ir biggrin.gif su tuo paciu gyvenu jau gana senai, atrodo lyg ir viskas ok biggrin.gif , bet gal vis tik jis man netinka tada anot teoriju biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leticija @ 2012 09 01, 08:37)
bet gal vis tik jis man netinka tada anot teoriju  biggrin.gif

va va, kazkokiu pretenziju esama vistik cool.gif cia galimai ateis tau pasiulyt biski praeitu gyvenimu uzdaryt, kur turbut kazka itin baisaus darei su vyrais arba kontracepcija gal isradai... ar kokius nuodus is placentu virei...
Atsakyti