Įkraunama...
Įkraunama...

Energy diet

Joo , EURAS doh.gif
Tai dėžutė kainuos 46 - 48 eurus ?

Mmm, skamba skaniai smile.gif Gaila kad el. parduotuvėje dar nėra ED banano , arbatų , batonėlių Joyfield .
Atsakyti
Paskaiciusi supratau, kad kelios platintojos neriasi is kailio cia. Kažkaip keista matyti vyriškiu prisistatanti ir moterisku stiliumi rasanti "vyriski" . Kažkaip neįtikinamai vyksta pokalbis. Tai tik mano nuomone smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudiamoss: 29 rugsėjo 2014 - 00:06
Gerb. Klaudiamoss, aš esu vyras smile.gif. O, kad "moteriškai" rašau, tai čia gal ir pliusas man, nes tema tai ne apie drinks_cheers.gif, alc.gif ar automobilius, o apie essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d'esprit: 29 rugsėjo 2014 - 08:58
QUOTE(kitokstetis @ 2014 09 29, 06:22)
Gerb. Klaudiamoss, aš esu vyras smile.gif. O, kad "moteriškai" rašau, tai čia gal ir pliusas man, nes tema tai ne apie  drinks_cheers.gifalc.gif ar automobilius, o apie  essen.gif



Mano vardas Mindaugas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kitokstetis @ 2013 02 04, 10:53)
Tikrai ne tie smile.gif, nes man vakar maniškių taip ir nepavyko amazonėje surasti, todėl ir paklausiau. Manieji prancūziški, gamintojas Beautysane ir tai yra pilnavertis maisto pakaitalas.
Pvz ką tik papusryčiavau po treniruotės: ant trintų virtų daržovių su žirniais vakarykštės tirštos naminės sriubos užsipyliau 1/2 porcijos ED vištienos sriubos.   essen.gif



Matau platintojas i pokalbį įsijunge smile.gif)) na na - burkite, Mindaugai smile.gif
Esu patikejusi kazkada drauge , tai ne tik kad pagailo laiko klausantis, paskui pinigu ir galiausiai baigiau draugyste. Labai sunku tikėti kažkuo, kas is to " darosi " pinigelius ir kas ne prekiaujama parduotuvėse del paprastu priežasčių, nes tai nepatvirtina maisto veterinarines tarnybos.
Bet kuriuo atveju sekmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaudiamoss: 22 spalio 2014 - 04:12
QUOTE(klaudiamoss @ 2014 10 22, 05:05)
Matau platintojas i pokalbį įsijunge smile.gif)) na na - burkite, Mindaugai smile.gif
Esu patikejusi kazkada drauge , tai ne tik kad pagailo laiko klausantis, paskui pinigu ir galiausiai baigiau draugyste. Labai sunku tikėti kažkuo, kas is to " darosi " pinigelius ir kas ne prekiaujama parduotuvėse del paprastu priežasčių, nes tai nepatvirtina maisto veterinarines tarnybos.
Bet kuriuo atveju sekmės.

Atsakyti
QUOTE(kitokstetis @ 2012 12 31, 15:27)
Laba diena, jei ponios neprieštaraus, ir aš porą savo pastebėjimų pridursiu. ED mūsų šeimoje jau 2 metai, iš pradžių buvo atsikratoma viršsvorio (aš 20 kg nutirpdžiau per 4 mėn, žmona 14 per tą patį laiką), dabar tai mūsų mitybos racione bent kartą dienoje kaip idealiai subalansuotas maisto produktas su kuriuo labai mėgstu paimprovizuoti.
Kas dėl pieno - ED turi būti gaminamas su pienu, kitaip jis nebus pilnavertis produktas savo maistine prasme ir kaloringumas bus mažokas, todėl kam aktualu viršsvoris - gali ir nepavykti. Liesiems žmonėms su riebiu pienu, apkūniems su liesu pienu. Be to produkto sudėtyje yra augalinių fermentų sistema HD kuri pagerina pieno skaidymą ir maisto įsisavinimą. O dėl alergijų - per tuos metus mano sūnui dingo alergija apelsinams, yra pavyzdžių kai ir bronchine astmą išsigydo. Bet tai ne savaitės procesai - organizmo valymas gan ilgas veiksmas.


Papildyta:
Sveiki,
Atsiprašau kad lendu į svetimą temą , bet tam ir yra pokalbiai , kad diskutuoti.
Man dabar labai aktualu apie Energy diet , noriu sužinoti kuo daugiau , nes jau 4 dienas kaip jį vartoju. Bet , nežinojau kad tik su pienu reikia, maniau kad ir pasukos tinka. Nes moteris iš kurios pirkau sakė kad galima ir sau pasukomis.
Per 4 dienas man nukrito 1,5 kg. Ir alkio jausmas yra šioks toks , ypač pirmas dvi dienas kentėjau. Bet man reikia numesti apie 20 kg. , tai nemanau kad kilogramai tips ore.

Turiu klausymą , kas naudojat , ar jums nebuvo jokių šalutinių , pašalinių poveikių?
Man tai labai šala rankos , labai skaudėjo 3 dienas galvą, permušinėja širdis , ta prasme , sutriko širdies ritmas. Jaučiu keistą povekį... Vakare negaliu užmigti. Plius , dar užkietėjo viduriai. Nors , kaip jau kažkas minėjo , aš irgi negeriu pieno , netoleruoja organizmas laktozės. Nuo pieno produktų laisvinadvo vidurius. O su kokteiliais atvirkščiai gaunasi.

Ir dar , aš prie tų kokteilių dar pirkau ir arbatą , kuri neva valo organizmą. Bet čia nemačiau nė viename komentare apie tą arbatą. Gal jos nereikia?

Tiesą pasakius , aš esu šiek tiek sutrikusi , nes su tais pačiais kokteiliais galima ir priaugti ir numesti svorį. Kažkaip labai jau universalus produktas.
Pamenu , prieš kokius 6 metus labai buvau susidomėjusi alijošiaus kažkokais ten maisto papildais. Įtariu , kad tai kažkas panašaus, tik kitaip pateikta.
Nežinau. Norėčiau daugiau jūsų komentarų. Nes tikrai nežinau ką toliau daryti? Nusipirkau 3 skonių kokteilius , o ką toliau daryti , net nežinau. Imu abejoti.
Atsakyti
Nenoriu erzinti moderatorių, todėl labai trumpai atsakysiu į paskutinė Jūsų parašymo dalį dėl universalumo. Žmonės valgo maistą - MAISTĄ, nuo kurio dėja ir priauga, arba atsikrato viršsvorio, priklauso ką ir kiek, bei kada valgo smile.gif.
Energy Diet yra maisto produktai, NE PAPILDAI!!! Todėl ED dėka galima ir sulieknėti ir priaugti, priklauso nuo to kada, kaip, ką ir su kuo valgyti.
Lieknėjant yra taiko viena programa, kur ED keičia įprastą maistą, o priauginant svorį ED valgomas kartu su įprastu maistu.
Atsakyti
[SIZE=7]

Sveiki, nusipirkau si preparata wink.gif) pradesiu bandyma biggrin.gif labai idomu ar tikrai jau sie kokteiliai tokie veiksmingi wink.gif) kaa su manimi? Ne jau gi cia niekas neberaso? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ciolyte* @ 2015 06 23, 12:33)
[SIZE=7]

Sveiki, nusipirkau si preparata wink.gif) pradesiu bandyma biggrin.gif labai idomu ar tikrai jau sie kokteiliai tokie veiksmingi wink.gif) kaa su manimi? Ne jau gi cia niekas neberaso?  verysad.gif



ED yra maistas, o ne preparatas smile.gif, o nerašo čia niekas, nes dabar visi bendrauja Facebooke smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kitokstetis @ 2015 06 23, 14:33)
ED yra maistas, o ne preparatas smile.gif, o nerašo čia niekas, nes dabar visi bendrauja Facebooke smile.gif

Atsakyti
Taiar yra dar naudojanciu? Kokie atsiliepimai?
Atsakyti