Įkraunama...
Įkraunama...

Energy diet

QUOTE(kitokstetis @ 2014 04 29, 20:38)
Aš valgau, bet ką čia dabar vienas rėkausiu smile.gif.

Kaip Jums sekasi? Kokie rezultatai? Ar bandėte taip vadinamą kietą maistą - omletą, kepsnius, šokoladinį pūdingą, daržovių keksiukus, duonytę smile.gif? Ir be abejo - Krem briulė smile.gif.


Taip bandžiau omletą ir tikai patiko , tokia kiaušinienė iš vaikystės biggrin.gif super ...
Dabar užsisakinėsiu kažką , žiūrinėju ir neapsisprendžiu g.gif
Kaip tie kepsniukai ? g.gif noriu išbandyti juos . Daržovių keksiukai ir sudomino . Pudingo ir krem briulė dar nesinori kažko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Berry22 @ 2014 04 29, 18:53)
Taip bandžiau omletą ir tikai patiko , tokia kiaušinienė iš vaikystės  biggrin.gif  super ...
Dabar užsisakinėsiu kažką , žiūrinėju ir neapsisprendžiu  g.gif
Kaip tie kepsniukai ?  g.gif noriu išbandyti juos . Daržovių keksiukai ir sudomino . Pudingo ir krem briulė dar nesinori kažko  biggrin.gif


Savotiški kepsniukai, reikia prie jų priprasti, bet man tai skanu smile.gif, aš jų ruošinio masę sėkmingai naudoju gamindamas kitus kulinarinius patiekalus. Keksiukai man taip pat skanūs, bet jiems jau reikia mikrobangų krosnelės. Jei naudojatės feisbuku, ten yra grupė maistas geresniam gyvenimui, karts nuo karto ką nors kulinarinio ten paviešiname smile.gif.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kitokstetis: 29 balandžio 2014 - 19:06
Prisijungsiu būtinai nes tikrai įdomu smile.gif
Dabar darysiu užsakyma tai norisi kažko naujo , visi saldūs skoniai pabodo , sriubyte daržovių nepatiko , norėčiau išbandyti vištiena arba grybus . Dar labai įdomu kaip tos duonelės su užtepukais , tarkim ar galima ta duonele iškepti ir valgyti tik po keletos valandų ? ar viskas ką gamini iš ED yra valgome iš karto ?
Atsakyti
duonelę galima ir vėliau, tik užtepėlę reikia prieš valdant užmaišyti.
Atsakyti
sveikos, sudomino ir mane sie produktai, tik niekaip nerandu per kur galima butu juos uzsisakyti, isskyrus konsultantus? smile.gif Ir kokios mazdaug ju kainos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurpod: 24 birželio 2014 - 12:05
QUOTE(Jurpod @ 2014 06 24, 12:02)
sveikos, sudomino ir mane sie produktai, tik niekaip nerandu per kur galima butu juos uzsisakyti, isskyrus konsultantus? smile.gif Ir kokios mazdaug ju kainos?


Per konsultantus todėl, kad toks produktų pardavimo formatas, parduotuvėje niekas nepirktų. nes nebūtų kas išsamiai papasakotų ir savo asmeniniais rezultatais pasidalintų.
Atsakyti
Ko čia taip ramu biggrin.gif atostogauja visi ? smile.gif
Papasakokit kas nors kokių naujienų 4u.gif ką išbandėt , kas patiko, nepatiko .
Atsakyti
Tikrai keista, kad taip tyku čia, nors visokių tablečių temose verda gyvenimas pilnu tempu smile.gif
Atsakyti
Na jo smile.gif Žmonės tiki tabletėmis , nuodijasi net nežinodami jų sudėties .
Nors kažkada ir pati išbandžiau daug visko , manau su laiku , patirtimi ir amžiumi pribręstama prie rimtesnių dalykų .
Atsakyti
Supranta arba nesupranta kas yra teisinga smile.gif
Atsakyti
Man kiek teko susidurti , tai ką aš pastebėjau iš savo pusės :
BRANGU šaukia biggrin.gif kas yra brangu ? Man yra brangu eiti kasdien į kavine ir ten pirkti pietus , kurie kainuoja daug maž 15-30lt kasdien . O čia 1 porcija ED 10lt .Jautiesi sotus , neapsunkes , darbingas .

Šiandien pietums valgiau labai skania sriuba : ED grybų sriuba + pakepinau miško grybų sauja , šiek tiek svogūno , sudėjau į ED sriubyte , pabarsčiau pipiriuko , nu pasaka .
Atsakyti
Reikia jau pratintis prie eurų smile.gif - 3 eurai pietūs, manau labai normaliai, net Lietuvoje smile.gif.
O mes pusryčiavome naudingai, sočiai ir skaniai - avižinių dribsnių košė su Energy Diet vanile smile.gif.
Atsakyti