Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(sau_lu_te @ 2012 08 24, 10:34)
o kur nete galima pamatyt tas berots 24  naujas IBD spalvas?

Vo ir as noreciau aki mestelt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LeTa-BeTa @ 2012 08 23, 10:00)
biggrin.gif Juk lakiukai linkę tirštėti, tai naujus lakuojate po 4 kartus, o vėliau užteks ir 2 kartų  ax.gif

gal kas is patirties zinot, kiek uztrunka, kol nauji lakai deramai patirsteja? ax.gif as daug maz primetu, kad maniskis HG red roses lakas per 3men tikrai patirstejo, bet gal galima pagreitinti nauju lakiuku tirstejima dirbtinai, pvz atsukus palikti 10min? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovil14: 24 rugpjūčio 2012 - 10:02
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 08 24, 08:17)
Klausykit mergaitės,
kurios turit iš naujos tos kolekcijos Home spalvas ar einamos? Ir kuri jums gražiausia  wub.gif

Aš turiu ta nude, einama žinok:) visos kitos man nelabai:) šokolada turiu is orlio, raudona tik dar vienas atspalvis, melyna ir žalia labai jau man murzes, nu vienu žodžiu manes nekabina, o ir klientes nemėgėjos tokiu spalvų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 08 24, 10:34)
o kur nete galima pamatyt tas berots 24  naujas IBD spalvas?

g.gif O tu cia apie kokias shneki ?
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 08 24, 11:15)
g.gif O tu cia apie kokias shneki ?


tai va, kad neissiaiskinau kokios,... vakar kai buvau nagavitoj sako laukiam atkeliaujant 24 nauju IBD spalvu.... dabar ieskau kokias spalvytes uzsisakyt ir prisiminiau, kad sake kazkokios naujos turi atkeliaut, galvoju gal interneto platybese kur jau yra jos...
Atsakyti
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 08 24, 11:19)
tai va, kad neissiaiskinau kokios,... vakar kai buvau nagavitoj sako laukiam atkeliaujant 24 nauju IBD spalvu.... dabar ieskau kokias spalvytes uzsisakyt ir prisiminiau, kad sake kazkokios naujos turi atkeliaut, galvoju gal interneto platybese kur jau yra jos...

Kad nerandu nieko, kad butu isejusi nauja kolekcija, cia greiciausia nagavitoje tik ju neturejo,ta prasme atsiveze i Lietuva visu spalvu,tode i sako kad naujos, o ebejuje senai jomis prekiaujama faktas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 08 24, 11:23)
Kad nerandu nieko, kad butu isejusi nauja kolekcija, cia greiciausia nagavitoje tik ju neturejo,ta prasme atsiveze i Lietuva visu spalvu,tode i sako kad naujos, o ebejuje senai jomis prekiaujama faktas biggrin.gif


cia jus busit teisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 08 24, 09:57)
Tu zinok man jos visos grazios...ipac tos tamsios. Raudonos tik sakiau nepirksiu, nes nemazai as ju turiu, tai vien del kazkokio kitokio atspalvio sakau gal nereikia man jos. Bet vat kuri man is ju graziausia tai nezinau....
Va cia visos labai gerai matosi
http://www.salongeek...collection.html
Man ipac ta melyna grazi...ruda turi kolege, man ji irgi labai labai....ir tos sviesios man patinka, tiksliau ne man tos spalvos, bet privalau turet del klijenciu biggrin.gif


bet atsiliepimai tame forume, kur imetei tai nekokie.... g.gif
Atsakyti
bliamba panos turiu problema orly balto lako sepetelis sukietejo doh.gif arsiukau buteliuka kad siek tiek sutirstetu doh.gif pamirsau zaliuzes iki galo uzdaryti.minute ant saules pagulejo ir sutirstejo doh.gif doh.gif doh.gif
gal kuri turit tuscia orly white tips buteliuka?
Atsakyti
QUOTE(Emsija @ 2012 08 24, 11:39)
bet atsiliepimai tame forume, kur imetei tai nekokie.... g.gif

Tai vat kad kiekvienam pagal skoni tos spalvos 4u.gif Man jos visos grazios, ten moteriskems nelabai grazios... ir neatitinka realios spalvos tu kur buvo reklamoj internete, bet kad jos visos neatitinka reklamu...tiek HG tiek IBD...
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 08 24, 08:49)
yra spec. guminiai antpirščiukai, jie atrodo taippat kaip siuvėjų antpirščiai buna tik kad guminiai ir suskirstyti pagal dydžius.


o kur ju galima isigyt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2012 08 24, 13:30)
o kur ju galima isigyt?  4u.gif


vakar pirkau nagavitoj, 7,50lt
Atsakyti