Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(mmazuliuke @ 2012 08 23, 21:16)
Ot tegul pavydi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


deja, turiu jus nuliūdinti... nepavydžiu nei kiek biggrin.gif

QUOTE(dovil14 @ 2012 08 24, 10:00)
gal kas is patirties zinot, kiek uztrunka, kol nauji lakai deramai patirsteja?  ax.gif as daug maz primetu, kad maniskis HG red roses lakas per 3men tikrai patirstejo, bet gal galima pagreitinti nauju lakiuku tirstejima dirbtinai, pvz atsukus palikti 10min?  g.gif


oi, aš ORLY lakiuką tirštinau, tirštinau taip kasdien atsukinėdama (tik atsukdavau ir užsukdavau, nelaikydavau ilgai atsukusi), bet jis man nei kiek nesutirštėjo, toks pats skystas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lisik @ 2012 08 24, 13:30)
o kur ju galima isigyt?  4u.gif



QUOTE(sau_lu_te @ 2012 08 24, 13:43)
vakar pirkau nagavitoj, 7,50lt

tep rolleyes.gif Nagavitoj thumbup.gif
Atsakyti
turiu tokius
http://www.nailshop....iai-10-vnt.html

tai nuo tirpiklio po pirmo naudojimio istirpo ir suplyso tos ruzavos gumytes doh.gif slamstas paskutinis
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 08 24, 09:57)
Tu zinok man jos visos grazios...ipac tos tamsios. Raudonos tik sakiau nepirksiu, nes nemazai as ju turiu, tai vien del kazkokio kitokio atspalvio sakau gal nereikia man jos. Bet vat kuri man is ju graziausia tai nezinau....
Va cia visos labai gerai matosi
http://www.salongeek...collection.html
Man ipac ta melyna grazi...ruda turi kolege, man ji irgi labai labai....ir tos sviesios man patinka, tiksliau ne man tos spalvos, bet privalau turet del klijenciu biggrin.gif



Man atrodo, kad painiava įsimetė - buvo klausta apie House of gelish naująsias spalvas (tik aš dar jų nemačiau niekur prekyboje), o jūsų nurodytam forume diskutuojama apie Just for you - čia kita HG kolekcija, kurią jau ir Nagavita turi. ax.gif

Man asmeniškai pagal reklamą buvo užkabinus Red'y to wear, kuri pasirodė beveik identiška Hot rod red (nešiausi į Nagavitą savo paletę ir lyginau ax.gif ), o dėl kitų spalvų - parodžiau klientėms, sako - feee schmoll.gif Žodžiu, maniškės visos šarkos 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(noraeleo @ 2012 08 24, 15:03)
turiu tokius
http://www.nailshop....iai-10-vnt.html

tai nuo tirpiklio po pirmo naudojimio istirpo ir suplyso tos ruzavos gumytes  doh.gif slamstas paskutinis


mano sitiem jau puse metu ir viskas kuo puikiausiai.... tik retai juos naudoju del dideliu tirpiklio sanaudu
Atsakyti
QUOTE(freza80 @ 2012 08 24, 15:07)
Man atrodo, kad painiava įsimetė - buvo klausta apie House of gelish naująsias spalvas (tik aš dar jų nemačiau niekur prekyboje), o jūsų nurodytam forume diskutuojama apie Just for you - čia kita HG kolekcija, kurią jau ir Nagavita turi.  ax.gif

Reiskias nesusikalbejom.... as net nezinau kokia ta pati naujausia.... O kokios ten spalvos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tamosiuke: 24 rugpjūčio 2012 - 14:30
patarkit kaip lygiai klientei patrumpint nagucius... sake baisiai ilgi uzaugo, praso padaryt visus vienodai trumpesnius. vaikui ant keliu pasisodinus moku, o priesais sedinciai bijau, kad ikirpsiu, i likusi dalis nuskils jei kieti... dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 08 24, 15:29)
Reiskias nesusikalbejom.... as net nezinau kokia ta pati naujausia.... O kokios ten spalvos?


http://www.nailpolis..._40947_zoom.JPG

http://www.chickette...h-swatches2.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emsija: 24 rugpjūčio 2012 - 14:43
QUOTE(gmikute @ 2012 08 24, 15:32)
patarkit kaip lygiai klientei patrumpint nagucius... sake baisiai ilgi uzaugo, praso padaryt visus vienodai trumpesnius. vaikui ant keliu pasisodinus moku, o priesais sedinciai bijau, kad ikirpsiu, i likusi dalis nuskils jei kieti... dekui 4u.gif

unsure.gif Tai jeigu kliente vadinat svetima zmogu, o nemokat patrumpinti nagu- savamoksle esat? rolleyes.gif Nes nagu formu ir trumpinimo mokslai nebent manikiuro kursuose biggrin.gif Nes kaip galima pasakyti kaip ?Imat dilde ir dildinat visus vienodai tiksliai ir tiek...Jeigu jau super ilgi, kerpat su znyplutem, poto dilde suteikiat forma smile.gif

Ai tiesa, kad but i tema , keliu greituka blush2.gif
user posted image
2 sluoksniai HG "sweet dreams",IBD "cosmic red" galiukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 24 rugpjūčio 2012 - 15:04
QUOTE(Jolkuce @ 2012 08 24, 15:53)
unsure.gif Tai jeigu kliente vadinat svetima zmogu, o nemokat patrumpinti nagu- savamoksle esat? rolleyes.gif  Nes nagu formu ir trumpinimo mokslai nebent manikiuro kursuose biggrin.gif Nes kaip galima pasakyti kaip ?Imat dilde ir dildinat visus vienodai tiksliai ir tiek...Jeigu jau super ilgi, kerpat su znyplutem, poto dilde suteikiat forma smile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Emsija @ 2012 08 24, 15:38)

Tai kad ryskiai nesusikalbejom...ten kur as ikeliau-tos pacios spalvos 4u.gif Tik mano nuorodoj daugiau spalvu parodyta.
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 08 24, 15:53)
unsure.gif Tai jeigu kliente vadinat svetima zmogu, o nemokat patrumpinti nagu- savamoksle esat? rolleyes.gif  Nes nagu formu ir trumpinimo mokslai nebent manikiuro kursuose biggrin.gif Nes kaip galima pasakyti kaip ?Imat dilde ir dildinat visus vienodai tiksliai ir tiek...Jeigu jau super ilgi, kerpat su znyplutem, poto dilde suteikiat forma smile.gif

Ai tiesa, kad but i tema , keliu greituka blush2.gif

2 sluoksniai HG "sweet dreams",IBD "cosmic red" galiukas.


taip, dar savamoksle, laukianti kursu rugsejo men., dekui uz atsakyma ax.gif
noriu pagirti jusu greituka, dailu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gmikute: 24 rugpjūčio 2012 - 15:25