Įkraunama...
Įkraunama...

Trakų darželiai

Na stai, pries pora dieneliu savaja uzrasiau i lentvario darzeli "SILAS" sekanciam rudeniui... ax.gif Sake ateiti rugpjuti, tada pasakys ar priims, nes tipo yra labai daug norinciu... unsure.gif tikekimes paims, o kysiu tai tikrai nedavinesiu... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lieputė: 29 rugsėjo 2006 - 14:56
na eiles is tiesu dideles. pernai buvo viena lopselio grupe, o siemet jau dvi padare, nes daug norinciu./ir tai turbut dar ne visi priimti norintys:)
Atsakyti
QUOTE(ciobrelis77 @ 2006 09 26, 16:29)
Nutarem nevesti i Traku Obelele. Uzrasiau Vilniuje netoli darbo. Bet visgi keista, man atrodo, kad direktore turetu pamineti darzelio specifiskuma. Jeigu ne jusu pasisakymai SM, taip buciua ir nesuzinojus, kol nebuciau pradejusi vesti savo mazyles i darzeli  blink.gif


Sveiki
mes lankom "Obelėlę" ax.gif kol kas dar neilgai, gal tik pilnas dvi savaites atlankėm. vis ligos pakerta doh.gif Bet apie darželio specifiškumą nieko neteko girdėti. galima smulkiau g.gif
Papildyta:
QUOTE(ciobrelis77 @ 2006 09 13, 21:30)
geras...
as uzrasiau i "Obelele". Apie globinukus ne vienu zodziu direktore neuzsimine blink.gif 
Nezinau, gerai cia, ar blogai g.gif

Mes lankom lopšelinukų grupę. ten tik vieną mergytė iš internato, bet jai tik 11 mėn., todėl nemanau, kad ji labai galėtų ką nuskriausti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutka: 20 spalio 2006 - 12:46
sumasciau leisti mazyte i darzeli, kaip manot ar priimtu?...o tai labai jau jai patinka su vaikuciais zaisti, bendrauti... wub.gif
Atsakyti
nebijai ligu?labai jau cia visi snargliuoti siuo metu. gal palauk iki pavasario arba pasiskambink, ar priims anksciau
Atsakyti
QUOTE(nnnata @ 2006 12 11, 16:24)
nebijai ligu?labai jau cia visi snargliuoti siuo metu. gal palauk iki pavasario arba pasiskambink, ar priims anksciau


buvau nuejus pas direktore, deja nepriims... verysad.gif per maza, jie priima nuo 2metuku...teks laukti iki rudens... ax.gif
Atsakyti
nu blyn, nesikeikiant gun_bandana.gif pradėjau skaityti ir nebaigiau, negaliu susilaikyti be komentarų. įdomu, iš kokių rūmų mamytės esate, kad jums globos vaikai netinka, snargliuoti netinka? jau jūsų tai šilkiniai ir niekada nesloguoja? kokius vaikus užauginsit su tokiom nuostatom, mielosios? mano vaikas kasdien važinėja autobusu į Obelėlę ir atgal ir mes nežadam jo leisti į darželį kitapus gatvės, prie namų. kodėl darželio direktorė turi aiškinti, kad yra globos vaikai grupėje?jie VAIKAI ir to pakanka, kad galėtų lankyti darželį. kuo jūsų vaikai kitokie? va, nudauš jus rytoj gatvėje, prasigersit, dar kas atsitiks ir liks vaikas našlaitis globinukas ir kas tada? izoliuokim, uždarykim - dar geriau - išsiūskim į Šiaurės ašigalį, kad netrukdytų "normaliems" vaikams į darželį eiti. kada tiek daug visuomenėje skiriama dėmesio nelaimingiems vaikučiams, jų integracijai į visuomenę, mūsų SM atsirado tokia PROBLEMA...gėda džiunglėms. daugiau net neatidarinėsiu šio skyrelio, nes esu žiauriai pasipiktinusi
Atsakyti
del traku darzelio tai ten gal ne globinukai kalti, gal tame darzelyje tvarkos nera ir tiek.bet visai nesidziaugciau, jei mano vaika kas mustu ir ledus atiminetu, o niekas nieko nesakytu.

o del snargliuotu vaiku, jei mano vaikas snargliuotu, tai as tikrai ta savaite neleisciau jos i darzeli, visu pirma, kad labiau neapsirgtu, o ir kad kitu vaiku neuzkrestu. yra mamu, kurios viakus cia atveda snargliuotus iki keliu, tai ka galima sakyti apie tokias mamas?kad jos labai rupestingos???o ir kiti paskui vaikai is eiles uzsikrecia.
Atsakyti
Taaaip... Su snarglėtais, kosinčiais vaikais problema... Bet kad vaikai serga, problema dar ir ta, kad auklėtojos ne visada gerai dirba - vėjuotą dieną paleidžia vaikus be pirštinių, šalikų, vėdina grupę kai vaikai joje, plius šildymo problemos ir t.t. sad.gif
Atsakyti
visas su artejanciomis sventemis. linkiu, kad kitais metais vaikuciai maziau sirgtu:)
Atsakyti
Labas trakietės. Savo vaiką vedžiojau į Obelėlę lygiai pusantros savaites ir daugiau į tą daržą nevesiu. Kas norit sužinot kodėl, parašykit man į AŽ, nes n enoriu čia viešai komentuoti. Kadangi tą laiką buvau su savo vaiku kasdien, mačiau viską iš arti. Virtuvė aiški.
Arba rinkitės Ežerėlį, arba aukles. Kiek žinau S. Trakuose neblogas.
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2006 12 27, 21:06)
Labas trakietės. Savo vaiką vedžiojau į Obelėlę lygiai pusantros savaites ir daugiau į tą daržą nevesiu. Kas norit sužinot kodėl, parašykit man į AŽ, nes n enoriu čia viešai komentuoti. Kadangi tą laiką buvau su savo vaiku kasdien, mačiau viską iš arti. Virtuvė aiški.
Arba rinkitės Ežerėlį, arba aukles. Kiek žinau S. Trakuose neblogas.

Senųjų Trakų darželis neseniai buvo baustas maisto veterinarijos tarnybos dėl maisto kokybės ax.gif
Atsakyti