Įkraunama...
Įkraunama...

Trakų darželiai

QUOTE(Lieputė @ 2007 07 02, 15:29)
Aš tai ne apie Ežerėlį kalbėjau, o apie Šilą...Ežerėlis tai čia gal jis prie lietuvių mokyklos, apie tą tai aš nieko negirdėjau, bet labai norėčiau ką nors išgirst rolleyes.gif

čia apie Trakų darželį kalbėjau.... Tokia ir tema.
manai čia tik apie Lentvarį kalba? NEA..... Nežinau apskritai, kaip čia apie tą Lentvarį kalbėt pradėjo
Atsakyti
QUOTE(karosiukas @ 2007 07 08, 13:33)
čia apie Trakų darželį kalbėjau.... Tokia ir tema.
manai čia tik apie Lentvarį kalba? NEA..... Nežinau apskritai, kaip čia apie tą Lentvarį kalbėt pradėjo


Nemanau, tik kažkaip susipainiojau... ax.gif Tai nejaugi vesim atskirą temą dėl vieno darželio... doh.gif Lentvaris Trakų rajonas, tai beveik tas pats...Nėra reikalo dešimt temų vest apie tą patį...
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 07 09, 10:20)
Nemanau, tik kažkaip susipainiojau... ax.gif Tai nejaugi vesim atskirą temą dėl vieno darželio... doh.gif Lentvaris Trakų rajonas, tai beveik tas pats...Nėra reikalo dešimt temų vest apie tą patį...

Užvesdama temą turėjau omenyje - Trakų rajoną ir aplink jį. Todėl įdomu nuomonė, patirtis apie visus šiame rajone esančius darželius 4u.gif
Atsakyti
Ojojoj.... Paskaiciau.... Pašiurpau.. Apie tą Trakų darželį Obelėlė.. Kažkada pačiai teko lankyt tą darželį, kai mažas vaikas buvau. Bet tada nebuvo nei globinukų, kurių man be galo gaila, nei auklėtojos blogos buvo. Tuo metu žmonės vertino savo darbą, buvo visai kitas požiūris...
Nežinojau, kad šiame darželyje dabar tokios problemos dėl ligų. Galvojau ir savo vaiką ten vesti, kai dar truputį paaugs. Dabar tenka susimastyt...
O dėl globinukų, ne taip lengva, kaip jums atrodo žiūrint iš šalies. Juk jie neturi kiekvienas šalia savęs nuolat esančią mamą, kurį jam skirtų pakankamai dėmesio, švelnumo, meilės. Dėl to ir auga tokie neišauklėti vaikai, bet kokiais būdais besistengiantys atkreipti į save dėmesį. dažniausiai tie būdai mums nėra malonūs. Deja, valstybė pernelyg mažai skiria dėmesio šiai problemai, tai didelis uždaras ratas... Gulėjau su mažiuku ligoninėj, gulėjo ten ir globinukė, teko ir pabart, ir paaiškint kas gerai kas ne, bet taip juk turi būti nuolat, kad išaugtų geras vaikas.

Dar nežinia, kokie bus mūsų vaikai, nors ir labai stengiamės dėl jų, norim tik geriausio, bet gyvenimas nenuspėjamas.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanitaa @ 2007 07 26, 12:27)
Ojojoj.... Paskaiciau.... Pašiurpau.. Apie tą Trakų darželį Obelėlė.. Kažkada pačiai teko lankyt tą darželį, kai mažas vaikas buvau. Bet tada nebuvo nei globinukų, kurių man be galo gaila, nei auklėtojos blogos buvo. Tuo metu žmonės vertino savo darbą, buvo visai kitas požiūris...
  Nežinojau, kad šiame darželyje dabar tokios problemos dėl ligų. Galvojau ir savo vaiką ten vesti, kai dar truputį paaugs. Dabar tenka susimastyt...
  O dėl globinukų, ne taip lengva, kaip jums atrodo žiūrint iš šalies. Juk jie neturi kiekvienas šalia savęs nuolat esančią mamą, kurį jam skirtų pakankamai dėmesio, švelnumo, meilės. Dėl to ir auga tokie neišauklėti vaikai, bet kokiais būdais besistengiantys atkreipti į save dėmesį. dažniausiai tie būdai mums nėra malonūs. Deja, valstybė pernelyg mažai skiria dėmesio šiai problemai, tai didelis uždaras ratas... Gulėjau su mažiuku ligoninėj, gulėjo ten ir globinukė, teko ir pabart, ir paaiškint kas gerai kas ne, bet taip juk turi būti nuolat, kad išaugtų geras vaikas.

Dar nežinia, kokie bus mūsų vaikai, nors ir labai stengiamės dėl jų, norim tik geriausio, bet gyvenimas nenuspėjamas..  ax.gif


Pilnai sutinku su tavim... drinks_cheers.gif Man taip pat gaila tu vaikuciu, ir jie tikrai niekuom nekalti...Cia jau valstybe turetu rupintis...Nezinau, gal pvz daugiau aukletoju priimti i darba, bet kaip zinia nelabai nori eiti ziureti 10-15vaiku ir dar pastoviai uz tokia alga, kuria galima gauti ziurint viena vaika...(cia jau kalbu apie aukles)...Ziema gulejau su dukryte ligoninej, tai irgi kartu gulejo globinuke (11m) jau nemaza, tai labai susibendravom su ja, ir bendravom po to, tik laikui begant rysys vis silpnejo kol galu gale visai nutruko... verysad.gif Labai noreciau kad visi vaikuciai butu laimingi, bet zinau kad taip nebus.... verysad.gif Bet cia jau nuklydau nuo temos...

Kita savaite eisiu i darzeli ziureti ar pakliuvo pupa i simetini sarasa... rolleyes.gif
Atsakyti
Na va, buvau nuejus i darzeli, ir deja, bet mes nepakliuvom...Esam 35 eileje (is viso 60 vienmeciu blink.gif )Tiesa pasakius nelabai suprantu is kur ju ten tiek... biggrin.gif 15 tik priima...Na sake, dar ateiti iki rugsejo 14d...Tai gal dar ir pakliusim, bet labai abejoju....Na bet as eisiu bandyti laime i grigiskes....Gal ten priims... rolleyes.gif
Atsakyti
o gal paplepam apie Trakų darželį Ežerėlis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ezerelis yra trakuose, o silas -vienintelis lentvario darzelis,uz tai, liepute, ir yra tokios eiles. reikia uzrasyti vaika greiyai po gimimo, tada ir vietos turetu buti
Atsakyti
QUOTE(nnnata @ 2007 08 16, 19:28)
ezerelis yra trakuose, o silas -vienintelis lentvario darzelis,uz tai, liepute, ir yra tokios eiles. reikia uzrasyti vaika greiyai po gimimo, tada ir vietos turetu buti


Tai gal reikia uzrasyti jau tada kai suzinai kad laukiesi?.. doh.gif Kai nuejau i darzeli ana savaite, tai pareiske nora eiti si rudeni i darzeli kazkur apie 30 vaiku (o gal tevu smile.gif )..O sudaroma tik viena grupe 15vaiku...Jei yra tiek daug vaiku uzrasoma (priminsiu 2005m gimusiu uzrasyta 60!) reiskias reikia sudaryti kaip min dar 1 grupe...O ne sedeti mostikuoti rankom ir sakyti "deja, labai daug norinciu yra"...neva cia labai jau superinis darzelis...Istikruju toks nera... schmoll.gif
Atsakyti
Lentvario darželis Šilas ,tikrai neblogas. Mano mažoji pradėjo lankyti jį nuo praeitų metų ir labai noriai jį lanko. Galiu pasakyti , kad labai gera auklėtoja Genutė Janulevičienė, labai daug užsiima su vaikais ir garai jos prižiūri. O apie lopšeli galiu pasakyti, kad labai patiko auklėtoja Onutė.
Atsakyti
QUOTE(amėlija @ 2007 09 21, 15:34)
Lentvario darželis Šilas ,tikrai neblogas. Mano mažoji pradėjo lankyti jį nuo praeitų metų ir labai noriai jį lanko. Galiu pasakyti , kad labai gera auklėtoja Genutė Janulevičienė, labai daug užsiima su vaikais ir garai jos prižiūri. O apie lopšeli galiu pasakyti, kad labai patiko auklėtoja Onutė.

Gal dar galėtu kas pakomentuot Lentvario darželį Šilas? aciuks.gif
Atsakyti
Maniškis lanko Lentvario darželį - blogo kol kas nieko negalu pasakyti 4u.gif
Atsakyti