Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo mamytės nei per žingsnį

Sveikutes!
nezinau, g.gif gal ir be reikalo nerimauju, bet mano mazoji nesitraukia nuo manes nei per zingsni,as negaliu jos vienos palikt nei minutei , ji kaip prielipukas visur su manim, net praustis ir tai eina kartu ir buna isitverusi man i ranka, o jei pabegu minutei tai ji rekia net springdama sad.gif ...gal ir jus turit panasia problema, tai parasykit sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciuncia: 15 liepos 2004 - 14:50
Manasis šią savaitę pradėjo irgi mane gaudyt. Visai neblogai galėjo vienas kuo nors užsiimti, o dabar kokią minutę susidomi ir vsio-atreplioja pas mamą ir kimba į kojas-tipo būkim kartu.
Reikėtų žurnalus pavartyti, nes buvau užskaičius, kad nuo kažkokio amžiaus vaikai pasidaro super maminukai. Ir tai yra jų normalus vystimosi etapas. Tai reikia išgyventi.
Gal rytoj pasklaidysiu žurnaliukus g.gif
Atsakyti
QUOTE (crocus @ 2004 07 15, 22:46)
Manasis šią savaitę pradėjo irgi mane gaudyt. Visai neblogai galėjo vienas kuo nors užsiimti, o dabar kokią minutę susidomi ir vsio-atreplioja pas mamą ir kimba į kojas-tipo būkim kartu.
Reikėtų žurnalus pavartyti, nes buvau užskaičius, kad nuo kažkokio amžiaus vaikai pasidaro super maminukai. Ir tai yra jų normalus vystimosi etapas. Tai reikia išgyventi.
Gal rytoj pasklaidysiu žurnaliukus g.gif

Butu labai domu suzinoti daugiau apie ta laikotarpi, nes mano kleckas irgi labai sumamejo, net i tulika kartu tempiuosi... unsure.gif Kai sedziu prie kompo, tai, 5min salia pazaides su zaisliukais, tuoj priropoja, isjungia kompa blink.gif ir lipa ant ranku... huh.gif Tas pats, kai sukuos virtuvej, plaunu indus, ar siaip ka veikiu.. doh.gif O jau kai viena palieku kelioms minutem, tai baisiausia katastrofa blink.gif
VA, va jau atvaro visas nelaimingas ir piktas gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odetux: 16 liepos 2004 - 13:07
Norsd manu maziui tik 4.5 men, bet jis irgi maminukas palikes blink.gif nieko nepripazysta. ant svetimu ranku negalibuti jei manes nemato. dar savo mamai galiu iduoti trumpam, bet jei iseinu ilgesniam laikui tai buna katastrofa...spiegia per visa buta. paskutini karta ji apgavo...kai gulde miegoti paderjo salia mano marskinius, tai nurimo pacaniukas...
Kai grizta trumpam tetukas, net ir jis vaikui nemielas jei manes nera sad.gif tikiuosi kai vyras gris pagaliau is tos juros ir ilgiau pabus su vaiku pripras mazius ir prie jo unsure.gif
Atsakyti
ech mamos mamos, smile.gif
dziaukites tuo. protingi jusu vaikai.
todel ir kimba, lipa, verzias prie jusu.
nes nori dalyvaut realiam gyvenime.
nes ten kur jus- jiems idomiausia.
turbut, aciu dievui, baiges laikai, kai mes-musu karta ar dar ankstesne-buvo guldomi i lovytes=kalejimus ar maniezus(nors siaip as ne pries juos-jei reik kur i tualeta nubegt ar siaip trumpam del saugumo) ir tie spoko patarimai-TIK NEIMKIT ANT RANKU NEIMKIT-

TAI KADA imt, gal kai bus paauglys....
maniskiui 11men. bet ir jis tas aktyvuolisnuomamosneper....nors jau ima vis labiau ir viens pabut...bet tas pabuvimas vienatvej-ne 20ministisai nesudaro. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 17 liepos 2004 - 14:52
Zuzu, musu 2.gif ta pacia diena gime rolleyes.gif .
Na manoji irgi maminuke rolleyes.gif . Kai vienos namie bunam tai nea, dabar jau kai vaiskto pati, tai dalyvauja viena, bet prie svetimu zmoniu, tai visai pas nieka neina unsure.gif , tik mane apsivyniojusi laugh.gif
Atsakyti
Manoji irgi "sumamejo" biggrin.gif Siaip kartais visai malonu,bet kartais ir atsipust noris.Musu tetis jau dukra mamyciuku vadina.as net negaliu nakti nueit pieno pasildyt,tuoj i baisiausias asaras puola sad.gif
Atsakyti
QUOTE (zuzu @ 2004 07 17, 14:51)
ech mamos mamos, smile.gif
dziaukites tuo. protingi jusu vaikai.
todel ir kimba, lipa, verzias prie jusu.
nes nori dalyvaut realiam gyvenime.
nes ten kur jus- jiems idomiausia.
turbut, aciu dievui, baiges laikai, kai mes-musu karta ar dar ankstesne-buvo guldomi i lovytes=kalejimus ar maniezus(nors siaip as ne pries juos-jei reik kur i tualeta nubegt ar siaip trumpam del saugumo) ir tie spoko patarimai-TIK NEIMKIT ANT RANKU NEIMKIT-

TAI KADA imt, gal kai bus paauglys....
maniskiui 11men. bet ir jis tas aktyvuolisnuomamosneper....nors jau ima vis labiau ir viens pabut...bet tas pabuvimas vienatvej-ne 20ministisai nesudaro. tongue.gif

Sutinku, jog netruks musu zuikos paaugti ir pasunketi, tuomet baigsis mielas ju pasisupavimas teveliams ant ranku.. Todel tegul lepinasi, o mums bicepsus teks kuri laika dar paauginti (mano zuikytis jau sveria 10kg thumbup.gif).. Bet va, kad tas mano zuikis be mamos isvis gyvenima juodom spalvom mato, tikra katastrofa blink.gif wink.gif
O tas Spokas, tai turbut mazu vaiku labai nemego, jei primaste tokiu, sveiku mamos protu nesuvokiamu, teoriju mad.gif
Atsakyti
Itariu atsipusit dar labai ngreitai biggrin.gif
Va mano vyruciui jau greit 2 m., o ant ranku pasedet ar pasimigdyt vis dar labai megsta biggrin.gif Ir nepaleidzia manes vienos nei i tuoleta, nei i vonia, labai priziuri laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (gitulia @ 2004 07 19, 10:27)
Itariu atsipusit dar labai ngreitai biggrin.gif
Va mano vyruciui jau greit 2 m., o ant ranku pasedet ar pasimigdyt vis dar labai megsta biggrin.gif Ir nepaleidzia manes vienos nei i tuoleta, nei i vonia, labai priziuri laugh.gif

Ui blink.gif .. Tai kazi ka reiks man daryt, kai teks grist rudeniop i darba... ohmy.gif Taigi mano vaikas pasius be mamytes svelnaus glebio! huh.gif unsure.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Odetux @ 2004 07 19, 22:23)

Ui blink.gif .. Tai kazi ka reiks man daryt, kai teks grist rudeniop i darba... ohmy.gif Taigi mano vaikas pasius be mamytes svelnaus glebio! huh.gif unsure.gif rolleyes.gif

Nepasius wink.gif Reikes ir grysi. Dirbu ir as. Buna rytais kai reikia iseit ir saukia, verkia, buna, kad pats ate parodo ir bucki duoda. Buna vakarais, kai gryztu, i mane neziuri ir aukle mama vadina. g.gif
Paskaudes sirdele ir tau, ir jam, bet svarbiausia, kad gera aukle susirastum, kuri kaip ir tu nesios, myluos ir kuria mama gales vadint wink.gif
Atsakyti
Pas mus irgi buvo tas pats nuo10men iki 1.5men , bet dabar jau viskas o.k clap.gif
Mociute kartais labiau reikalinga nei mama. ohmy.gif ohmy.gif
Atsakyti