Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos-III

Tuoj bus mėnuo, kaip ir aš gyvenu be skydliaukės, tikėkimės, ir be to, kas joje buvo. Jaučiuosi visai pakenčiamai, tik va, baimės kankina - visokius skausmus jaučiu - ypač gerklėje, o man ir prieš operacija ją perštėjo. Panikuoju - gal ko nors nepamatė, gal dar didesnę bėdą turiu, nors man metastazių nerado. Kaip jaučiatės/jautėtės jūs, Joliuke, Barone, Russne, kt.? Mūsų diagnozė panaši.
Ruošiuosi kitą savaitę daryti visokius kraujo tyrimus. Gal galite pakomentuoti, patarti.
Ir dar - visai neturiu apetito, net apmaudu. Anksčiau tai vykdavo didžiulė kova dėl kiekvieno kg, o dabar, kai reikia stiprėti - krenta kg, nes nenoriu/negaliu valyti. Aiškiai reikės pradėti gydytis raudonu vynu... dar nesulaukus Baranausko kameru.
Sveikatos visoms ir gero nekaršto oro.
Papildyta:
QUOTE(silvija.ss @ 2006 09 13, 13:10)
Sveikutės,forumas tikrai striginėjo,rašiau kelias žinutes,bet nieko.Kas per organizmo valymas?Aišku,jau ne vieną kartą turbūt rašei,fatali.Joliuke,Russne,ar naudojot kokius papildus,stiprinančias kokias priemones,nes pradedu panikuoti,jei atvirai.Važiuosiu jau 3 kartą pas Baranauską,nors prognozės buvo optimistiškos,dar tas tyrimas nekoks.Kažkaip mintys apie žoleles sukasi,berte,ar sunkiai papuolei pas Ruolią?Ką reikia turėti norint pas jį patekti.SĖKMĖS IR SVEIKATOS VISOMS.



Sveika, Silvija.ss,
atsakau apie Ruolią. Aš pas jį papuoliau nesunkiai, po operacijos paprašiau savo chirurgo Čeponio, kad paskambintų ir susitartų, nes buvau skaičiusi internete. Taigi nuėjau, priėmė mielai ir mane, ir 100 lt... Bendravome gal pusvalandį, prirašė jis man daug visokių piliulių, nusipirkau už maždaug 300 lt, bet paskui įdėmiau perskaičiau instrukcijas ir suabejojau, nes kai kurie homeopatiniai vaistai su daug jodo, kiti stimuliuoja apytaka, ko su musu diagnoze, mano galva, nereiketu, bent pradzioje. Taigi dabar kampe laukia geresniu laiku. O siaip tai, manau, galima pas ji užsiregistruoti, parasysiu vėliau telefonus, nes po ranka neturiu. Laikykis, sveikatos
Atsakyti
QUOTE(bertė @ 2006 09 13, 12:26)
Tuoj bus mėnuo, kaip ir aš gyvenu be skydliaukės, tikėkimės, ir be to, kas joje buvo. Jaučiuosi visai pakenčiamai, tik va, baimės kankina - visokius skausmus jaučiu - ypač gerklėje, o man ir prieš operacija ją perštėjo. Panikuoju - gal ko nors nepamatė, gal dar didesnę bėdą turiu, nors man metastazių nerado. Kaip jaučiatės/jautėtės jūs, Joliuke, Barone, Russne, kt.? Mūsų diagnozė panaši.
Ruošiuosi kitą savaitę daryti visokius kraujo tyrimus. Gal galite pakomentuoti, patarti.
Ir dar - visai neturiu apetito, net apmaudu. Anksčiau tai vykdavo didžiulė kova dėl  kiekvieno kg, o dabar, kai reikia stiprėti - krenta kg, nes nenoriu/negaliu valyti. Aiškiai reikės pradėti gydytis raudonu vynu... dar nesulaukus Baranausko kameru. 
Sveikatos visoms ir gero nekaršto oro.

Berte, dar mažai laiko praėjo po operacijos, man gydytoja sakė kad turi viskas susitvarkyti, reikia tik laiko ir kantrybės. Man irgi nėra gerai, po antros operacijos praėjo du su puse mėnesio, visokių bėdų yra, gal jos daugiau emocinės. Irgi neturiu apetito, neturiu noro iš viso ką nors daryti. Esu nerami, nervinga. Taigi, tik laukiu kol viskas praeis. Man dar yra didelė hipocalcemija(lyg taip vadinasi blush2.gif ) labai tirpsta rankos ir kojos dėl didelio kalcio trūkumo, kartais taip smarkiai sutraukia, ojoj.
Nurimk ir tu, pamatysi, viskas bus gerai, mes turim tuo tikėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baronė: 13 rugsėjo 2006 - 11:39
QUOTE(Baronė @ 2006 09 13, 13:36)
Berte, dar mažai laiko praėjo po operacijos, man gydytoja sakė kad turi viskas susitvarkyti, reikia tik laiko ir kantrybės. Man irgi nėra gerai, po antros operacijos praėjo du su puse mėnesio, visokių bėdų yra, gal jos daugiau emocinės. Irgi neturiu apetito, neturiu noro iš viso ką nors daryti. Esu nerami, nervinga. Taigi, tik laukiu kol viskas praeis. Man dar yra didelė hipocalcemija(lyg taip vadinasi  blush2.gif ) labai tirpsta rankos ir kojos dėl didelio kalcio trūkumo, kartais taip smarkiai sutraukia, ojoj.
Nurimk ir tu, pamatysi, viskas bus gerai, mes turim tuo tikėti  mirksiukas.gif


Užjaučiu, Barone, man irgi tai yra, bet ne taip smarkiai, tik jaučiu silpnumą rankose ir kojose, tikėkimės, po truputį atsistatys.
Na, o nerimas labai iškankina, nors teoriškai suprantu, kad reikia optimizmo ir gerų minčių, praktiškai tai ne taip lengva... Aš tai jau šią savaitę dirbu, man taip lengviau nei visa parą namie apie tą patį galvoti...
Ar darei kokius nors tyrimus? kada jodas?
Laikykis, Bertė

Papildyta:
QUOTE(bertė @ 2006 09 13, 13:36)
Tuoj bus mėnuo, kaip ir aš gyvenu be skydliaukės, tikėkimės, ir be to, kas joje buvo. Jaučiuosi visai pakenčiamai, tik va, baimės kankina - visokius skausmus jaučiu - ypač gerklėje, o man ir prieš operacija ją perštėjo. Panikuoju - gal ko nors nepamatė, gal dar didesnę bėdą turiu, nors man metastazių nerado. Kaip jaučiatės/jautėtės jūs, Joliuke, Barone, Russne, kt.? Mūsų diagnozė panaši.
Ruošiuosi kitą savaitę daryti visokius kraujo tyrimus. Gal galite pakomentuoti, patarti.
Ir dar - visai neturiu apetito, net apmaudu. Anksčiau tai vykdavo didžiulė kova dėl  kiekvieno kg, o dabar, kai reikia stiprėti - krenta kg, nes nenoriu/negaliu valyti. Aiškiai reikės pradėti gydytis raudonu vynu... dar nesulaukus Baranausko kameru. 
Sveikatos visoms ir gero nekaršto oro.
Papildyta:
Sveika, Silvija.ss,
atsakau apie Ruolią. Aš pas jį papuoliau nesunkiai, po operacijos paprašiau savo chirurgo Čeponio, kad paskambintų ir susitartų, nes buvau skaičiusi internete. Taigi nuėjau, priėmė mielai  ir mane, ir 100 lt... Bendravome gal pusvalandį, prirašė jis man daug visokių piliulių, nusipirkau už maždaug 300 lt, bet paskui įdėmiau perskaičiau instrukcijas ir suabejojau, nes kai kurie homeopatiniai vaistai su daug jodo, kiti stimuliuoja apytaka, ko su musu diagnoze, mano galva, nereiketu, bent pradzioje. Taigi dabar kampe laukia geresniu laiku. O siaip tai, manau, galima pas ji užsiregistruoti, parasysiu vėliau telefonus, nes po ranka neturiu.  Laikykis, sveikatos


pataisymas: ne Ceponis, o Cepulis
Atsakyti
QUOTE(bertė @ 2006 09 13, 13:04)
Užjaučiu, Barone, man irgi tai yra, bet ne taip smarkiai, tik jaučiu silpnumą rankose ir kojose, tikėkimės, po truputį atsistatys.
Na, o nerimas labai iškankina, nors teoriškai suprantu, kad reikia optimizmo ir gerų minčių, praktiškai tai ne taip lengva... Aš tai jau šią savaitę dirbu, man taip lengviau nei visa parą namie apie tą patį galvoti...
Ar darei kokius nors tyrimus? kada jodas?
Laikykis, Bertė

Man jodas spalio 27d. O tyrimus darė tik kalcio, hormonų nedarė, nes per mažai laiko geriu padidintą tiroksino dozę. Taigi, nežinau ar dozė man tinkama, ją man paskyrė Baranauskas. Prieš nutraukdama gerti tiroksiną pasidarysiu tyrimą ir tada žinosiu ar dozė tinka. Nors pagal savijautą atrodo kad per mažai geriu tiroksino. Bet matysim...
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2006 09 13, 14:06)
Man jodas spalio 27d. O tyrimus darė tik kalcio, hormonų nedarė, nes per mažai laiko geriu padidintą tiroksino dozę. Taigi, nežinau ar dozė man tinkama, ją man paskyrė Baranauskas. Prieš nutraukdama gerti tiroksiną pasidarysiu tyrimą ir tada žinosiu ar dozė tinka. Nors pagal savijautą atrodo kad per mažai geriu tiroksino. Bet matysim...


A, atsiprasau, prisiminiau, mes jau derinome jodo proceduras. Barone, o ka reiškia 'padidinta tiroksino dozė' ir 'per mažai laiko'? Man gydytoja pasakė gerti po 150, buvau ir pas Baranauska, jis sake 165, paskui sutiko, kad galima ir 150, nes numeciau kelis kg. Tai taip ir geriu, pradėjau maždaug savaite po operacijos, per savaite pasiekiau 150 didindama doze. Nezinau, ar pakankama doze, siandien, pvz., ryte buvo labai silpna, jutau sirdi. Nutraukti sake pries 3 savaites iki jodo. Bet as vis pasiskaitinėju apie tokias ligas, tai raso, kad reikia mazdaug po menesio tikrinti, paskui vel, vienu zodziu - stebeti. Nekenciu sito žodžio - man mat skydlaukę keletą metų 'stebėjo'. Kaip kitos darėte?
Atsakyti
sveikutės, jo supermama šiek tiek buvo pavargus lotuliukas.gif
kas dėl meeto tai tikrai visai nebloga idėja ax.gif
O aš Russne palaikau draugija 4u.gif , nes irgi sėdžiu su varvančia nosim, čiaudau ištisai, o jau koks balsas, nes kalbu pro nosi blush2.gif
Atsakyti
Hedera, o kiek laiko po jodo negalima su aplinkiniais bendrauti? Juk išgeri ir paleidžia namo....
Atsakyti
QUOTE(bertė @ 2006 09 13, 13:46)
A, atsiprasau, prisiminiau, mes jau derinome jodo proceduras. Barone, o ka reiškia 'padidinta tiroksino dozė' ir 'per mažai laiko'? Man gydytoja pasakė gerti po 150, buvau ir pas Baranauska, jis sake 165, paskui sutiko, kad galima ir 150, nes numeciau kelis kg.  Tai taip ir geriu, pradėjau maždaug savaite po operacijos, per savaite pasiekiau 150 didindama doze. Nezinau, ar pakankama doze, siandien, pvz., ryte buvo labai silpna, jutau  sirdi.  Nutraukti sake pries 3 savaites iki jodo. Bet as vis pasiskaitinėju apie tokias ligas, tai raso, kad reikia mazdaug po menesio tikrinti, paskui vel, vienu zodziu - stebeti. Nekenciu sito žodžio - man mat skydlaukę keletą metų 'stebėjo'. Kaip kitos darėte?

Po operacijos gėriau tiroksiną pagal schemą, kaip paskyrė chirurgai, paskui po pusantro mėnesio reikėjo pasidaryti kraujo tyrimą, ir nustatyti dozę, bet pas mus nei viena gydytoja manęs nepriėmė, taigi dozę pareguliavo Baranauskas, o pas jį buvau maždaug prieš 3-4 savaites, taigi tiek laiko ir geriu tikslesnę dozę. O tyrimus galima daryti tik po 1,5 mėn vartojimo, tada būna tikslūs, kitaip gauna netikslius atsakymus ir gali vaistais išreguliuoti hormonus. Nežinau ar suprasi, man gydytoja taip aiškino, tai aš paprastais žodžiais...
Atsakyti
QUOTE(Baronė @ 2006 09 13, 16:21)
Po operacijos gėriau tiroksiną pagal schemą, kaip paskyrė chirurgai, paskui po pusantro mėnesio reikėjo pasidaryti kraujo tyrimą, ir nustatyti dozę, bet pas mus nei viena gydytoja manęs nepriėmė, taigi dozę pareguliavo Baranauskas, o pas jį buvau maždaug prieš 3-4 savaites, taigi tiek laiko ir geriu tikslesnę dozę. O tyrimus galima daryti tik po 1,5 mėn vartojimo, tada būna tikslūs, kitaip gauna netikslius atsakymus ir gali vaistais išreguliuoti hormonus. Nežinau ar suprasi, man gydytoja taip aiškino, tai aš paprastais žodžiais...


O Dieve, kaip sudėtinga. Na, kad tik pamacytu. Tai pagal tokia buhalterija iseina, kad man tuos TSH (kitaip TTH) tyrimus reikia daryti tik viena karta pries pat nutraukiant LK-theroksina del jodo proceduros, nes tada ir bus apie 6 savaites, kaip as geriu ta 150. O kodel tau jodo procedura taip negreitai? Man tai darys po 2 men. ir nepilnu 2 savaiciu po operacijos. Atrodo, visais klausimais kiek daktaru, tiek nuomoniu, ir kiek zmoniu, tiek skirtingos patirties. Na, ir dalykimės ta patirtimi...
Atsakyti
QUOTE(bertė @ 2006 09 13, 15:52)
O Dieve, kaip sudėtinga. Na, kad tik pamacytu. Tai pagal tokia buhalterija iseina, kad man tuos TSH (kitaip TTH) tyrimus reikia daryti tik viena karta pries pat nutraukiant LK-theroksina del jodo proceduros, nes tada ir bus apie 6 savaites, kaip as geriu ta 150.  O kodel tau jodo procedura taip negreitai? Man tai darys po 2 men. ir nepilnu 2 savaiciu po operacijos. Atrodo, visais klausimais kiek daktaru, tiek nuomoniu, ir kiek zmoniu, tiek skirtingos patirties.  Na, ir dalykimės ta patirtimi...

Aš irgi darysiu TTH prieš nutraukiant. O dėl jodo nežinau, iš karto po operacijos nebuvo kaip nuvažiuoti, o paskui Baranauskas tokią datą paskyrė
Atsakyti
QUOTE(bertė @ 2006 09 13, 11:36)
Tuoj bus mėnuo, kaip ir aš gyvenu be skydliaukės, tikėkimės, ir be to, kas joje buvo. Jaučiuosi visai pakenčiamai, tik va, baimės kankina - visokius skausmus jaučiu - ypač gerklėje, o man ir prieš operacija ją perštėjo. Panikuoju - gal ko nors nepamatė, gal dar didesnę bėdą turiu, nors man metastazių nerado. Kaip jaučiatės/jautėtės jūs, Joliuke, Barone, Russne, kt.? Mūsų diagnozė panaši.
Ruošiuosi kitą savaitę daryti visokius kraujo tyrimus. Gal galite pakomentuoti, patarti.


Sveika 4u.gif po operacijos ir aš labai negreit atsistačiau, ir paskaudėjo ir silpna buvo. Man atrodo, kad geriau pasijutau tik po pirmo jodo g.gif Iki tol irgi prisigalvodavau apie visokias metastazes ir dar neatrastas blogybes doh.gif O kas liečia geriamų vaistų dozes, tai Baranauskas nori kad gertumei pagal jį, ką aš asmeniškai ir rekomenduoju daryt. Nors pati dariausi ir kraujo tyrimus ir hormonai jau nebuvo normoj, bet paliko tą pačią dozę, nes su mūsų diagnoze reikalinga didesnė dozė, kad užblokuotų skydliaukės atauginėjimą. Taip man aiškino gydytojas. g.gif
Papildyta:
QUOTE(silvija.ss @ 2006 09 13, 11:10)
Sveikutės,forumas tikrai striginėjo,rašiau kelias žinutes,bet nieko.Kas per organizmo valymas?Aišku,jau ne vieną kartą turbūt rašei,fatali.Joliuke,Russne,ar naudojot kokius papildus,stiprinančias kokias priemones,nes pradedu panikuoti,jei atvirai.Važiuosiu jau 3 kartą pas Baranauską,nors prognozės buvo optimistiškos,dar tas tyrimas nekoks.Kažkaip mintys apie žoleles sukasi,berte,ar sunkiai papuolei pas Ruolią?Ką reikia turėti norint pas jį patekti.SĖKMĖS IR SVEIKATOS VISOMS.

Labutis 4u.gif Aš tai nieko papildomai nenaudojau, tik gėriau kalcigraną, nes irgi kartais tirpsta rankos ir kojos. dar geriu Thyboną,(papildomas hormonas) bet jis tikriausiai neturi jokios įtakos vėžio gydymui.
Kas dėl organizmo valymo, tai noriu išsivalyti su detox lašiukais, pasiskaičiau čia forume, kad neblogai veikia g.gif Nieko apie jį pati nežinau, todėl ir klausiu Fatali. Šiaip organizmą rekomenduoja visiems pasivalyt, nes kažkur skaičiau, kad kai prisikaupia daug įvairių toksinų ir organizmas nebegali apsivalyt, tada prasideda visokie suvėžėjimai ir kt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2006 09 13, 19:24)
O kas liečia geriamų vaistų dozes, tai Baranauskas nori kad gertumei pagal jį, ką aš asmeniškai ir rekomenduoju daryt. Nors pati dariausi ir kraujo tyrimus ir hormonai jau nebuvo normoj, bet paliko tą pačią dozę, nes su mūsų diagnoze reikalinga didesnė dozė, kad užblokuotų skydliaukės atauginėjimą. Taip man aiškino gydytojas. g.gif

Pagal viską gaunasi kad mano dozė per maža g.gif Ir Baranauskas man tokią paskyrė g.gif
Atsakyti