Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Rugilė.....

Sito vaikucio greit laukia dar viena operacija ir chemoterapijos kursas  :'(
Atsakyti
Mazylei butinai reikia padeti... Tokia fainuole, tokia simpatiska mergyte. Su vyru nusprendem nors siek tiek padeti, juk niekad nezinai kada ir tavo seima gali nelaime aplankyti. Pagalbos jiems tikrai dabar reikia.

Beja, gal kas zinot kaip Rugilei dabar sekasi? Kokia jos sveikata? Ar yra viltis isvykti operacijai i Vokietija?
Atsakyti
;D mes irgi noretumeme padet ,dar priedo koki zaisliuka padovanot .Kaip juos surast ??? Gal kas zino ?
Atsakyti
Žinoma, padėti reikia, ypač jei dar šiokia tokia viltis yra - prieš pusę metų patyriau tą patį siaubą - mirė sūnėnas - mieloblastinė leukemija - ūmi forma. Vaikelis mirė praėjus 1 mėn. nuo diagnozės, nors lyg ir viltis buvo... Kaip Rugilei sekasi - gal kas žinote?
Atsakyti
Ši mergytės nelaimė labai skaudi. Kai pamačiau jos nuotraukas, tai negalėjau sulaikyti ašarų net darbe. Niekaip neišeina iš galvos, net nežinau ką daryti...Jei sužinosite kaip jai toliau sekasi, būtinai parašykite. (Iškračiau taupyklę - eisiu į banką).
Atsakyti
QUOTE
;D mes irgi noretumeme padet ,dar priedo koki zaisliuka padovanot .Kaip juos surast ??? Gal kas zino ?radau tik telefono numerius.
Telefonai: 8-616-70504; 8-45-440714.
Atsakyti
yra ir adresas.
Panevėžys, Kosmonautų 3-15  
Atsakyti
Rugilei neseniai padare dar viena operacija,aciu Dievui,ji praejo sekmingai,nes buvo didele komplikaciju tikimybe. Dabar mazyle vel gaus chemoterapijos kursa  :(.
Atsakyti
Indreja, o kaip su operacija Vokietijoje? Ar pavyks mergytei ten isvykti? Jei vis dar yra nors mazyte viltis, bet truksta pinigu, pabandykite susisiekti su Lijana, jinai turi nuostabia svetaine lietuviams gyvenantiems Vokietijoje www.svetaine.de. Galbut ir jie siek tiek gales padeti finansiskai, nes juk geru zmoniu netruksta. As savo ruoztu galeciau pabandyti persiusti laiska Hamburgo lietuviu bendruomenei. Tad jei zinai ka nors apie ta operacija -brukstelk.
Atsakyti
Labas visiems. Skaiciau Jusu visu zinutes ir verkiau. Aciu Jums mielieji. Taip, Rugilei siuo metu taikoma chemoterapija. Jau praejome du kursus. Gruodzio 8d. prasides treciasis. Liudniausia tai, kad nepraejus net menesiui po operacijos jau zinojome - vel turime navika. Kad ir kaip stengtusi chirurgai - kazkaip nepavyksta ir tiek. Po operacijos Rugile gauna nauja (vaikams) vaista topotecanum. Ilgai jo praseme gydytoju ... Taciau kol kas norimo rezultato nesulaukeme. Po antrojo kurso jis tik sustabde naviko augima. Zinodami, kad jo veikimas prasideda veliau, mes vis dar laukiame... . Taciau kartu neduodame gydytojams pamirsti, kad mes labai norime isvykti ten, kur gydant si navika yra sukaupta kur kas didesne patirtis.
Nenurimstame, patys nuolat ieskome ivairiu rysiu. Kol kas nurimti neleidzia ir dukrytes stiprumas. Po keturiu operaciju, begales anesteziju, ivairiu chemoterapiju, ji praejusi savo penkiu dienu chemijos kursa, vakare dar sugeba lyg niekur nieko begioti, zaisti, siausti. Ziuredama i ja zaviuosi. Stai todel ir manome, kad dar neturime teises nuleisti ranku.
Paradoksaliai liudna, sugebejome pabegti nuo tokio didelio, neoperuojamo darinio, kuri turejome pradzioje, o dabar jau beveik metai, kai niekaip neistengiame susidoroti su keliu centimetru darinuku.
Kadangi is ligonines beveik nebeiseiname, tai siuo metu visi glaudziames Vilniuje. I Panevezi sugristame labai retai.
Nuosirdziai dekojame Jums visiems. Dar karta aciu.
Tel.: 8-616-70504
Atsakyti
Stiprybes visai Jusu seimai ir ypac mazajai Rugilytei! Tikekit, kad ir Jus sulauksit savojo Kaledinio stebuklo wink.gif
Atsakyti
Šiandien ryte pamačiau Rugilės mamos laišką savo elektroniniam pašte, tai dar iki šiol paslapčiomis darbe ašaras braukiu. Be to mano pačios vaikelis lyg ir vėl apsirgo - slogytė, kosulys, bet aš tai žinau, kad jis pasveiks... Būtinai reikia padėti. Gal žinot kaip Rugilei sekasi...
Atsakyti