Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos :)

QUOTE(abiga @ 2012 11 29, 20:58)
Skaiciau jau senokai, bet kiek pamenu, tai buvo gana klasikinis atvejis, kai vyras moteri taip ibaugina ir ji taip nepasitiki savimi, kad net nedrista imtis veiksmu.


na, taip, tik visai nebuvo jokių užuominų apie tai, dėl to ir susimąsčiau.
Atsakyti
vėl pradėjau detektyvą, vaiko iš baseino laukdama. įdomus, apie bakų aferas, meno dirbinius, aprašomas bokštų dvynių griuvimas. bet nei autoriaus pavardės, nei pavadinimo nežinau biggrin.gif Archer Klaidingas įspūdis - pasizžiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
Moteros, nenorit meeto prieššventinio? 4u.gif Kokį kitą savaitgalį pavyzdžiui... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2012 11 28, 19:21)
Lauksiu komentarų smile.gif
Patiko,nepaisant išankstinio nusiteikimo dėl pretenzingo raudono viršelio su blizgučiais ir nuojautos,kad bus meilės istorija ax.gif
Skaitėsi greitai,stilius lengvas,neperkrautas detalėmis.Gal keletas siužeto detalių ir neįtikino,bet tikrai rekomenduoju Kalėdiniams skaitiniams.Ir net yra apie ką pamąstyti.Labai gražus baigiamasis autoriaus žodis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2012 12 01, 15:37)
Patiko,nepaisant išankstinio nusiteikimo dėl pretenzingo raudono viršelio su blizgučiais ir nuojautos,kad bus meilės istorija  ax.gif
Skaitėsi greitai,stilius lengvas,neperkrautas detalėmis.Gal keletas siužeto detalių ir neįtikino,bet tikrai rekomenduoju Kalėdiniams skaitiniams.Ir net yra apie ką pamąstyti.Labai gražus baigiamasis autoriaus žodis  4u.gif

Ačiū už nuomonę smile.gif
Šios autorės skaičiau 2 knygas, abi labai patiko, reikės ir šios ieškoti vadinasi smile.gif

Aš vis sėdžiu prie "Trobelės" biggrin.gif tiksliau piktybiškai nesėdžiu. Kol jos neskaitau, greitai suskaičiau Rachel Gibson "Beprotiškai Tavo". Labai eilinė knyga su keliom ero scenom, nepatiko pgr veikėja, silpna, susireikšminus. Viena iš "perskaičiau ir pamiršau" serijos.
Grįžtu prie "Trobelės" smile.gif
Atsakyti
Su didžiausiu malonumu perskaičiau Kate Morton "Tolimos valandos". Man ji yra geriausia iš jos parašytų knygų.Vakar net negalėjau užmigti,lindo visokios mintys rolleyes.gif Didelis dvaras ir trys seserys ,slepiančios kažkokią paslaptį.Iš tiesų,knyga man paliko kažkokį labai jau niūrų jausmą.
Atsakyti
Skaitau Jeff Lindsay "Deksteris.Tamsūs sapnai" Pirma serijinio žudiko Deksterio istorija.Labai patinka
Atsakyti
Kuri Mario Vargas Llosa knyga įdomesnė "Bjaurios mergiotės išdaikos" ar "Tetulė Chulija ir rašeiva"? Noriu pradėti pažintį su šiuo rašytoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 12 02, 18:08)
Kuri Mario Vargas Llosa knyga įdomesnė "Bjaurios mergiotės išdaikos" ar "Tetulė Chulija ir rašeiva"? Noriu pradėti pažintį su šiuo rašytoju  ax.gif



Man antroji. Pirmoji visai nelipo...
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 12 02, 18:08)
Kuri Mario Vargas Llosa knyga įdomesnė "Bjaurios mergiotės išdaikos" ar "Tetulė Chulija ir rašeiva"? Noriu pradėti pažintį su šiuo rašytoju  ax.gif

man pirmoji buvo tapusi kažkurių metų knyga smile.gif
o šiaip skaičiau visas lietuviškas (berods jų yra tik 4), tai mergiotė iš visų labiausiai patiko.
http://siukslynelis....o-vargas-llosa/

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Salomeja: 02 gruodžio 2012 - 19:55
Na va, kaip skirtingai. Šiaip planuoju skaityti abi, tik galvoju kurią kelti į kitų metų Knygų iššūkį. Kol kas linkstu ties tetule Chulija g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 11 23, 00:44)
Tai dabar klausausi "Didysis traukinio apiplėšimas".

Man patiko. Ir filmas labai smagus.
QUOTE(Germinė @ 2012 11 24, 13:35)
Vargstu su Elizabeth Gilbert "Piligrimais" .Gal kuri skaitėt?Paaiškintumėt,apie ką  ax.gif Jei jos išgirtoji "V...M...M" tokia.......... mega_shok.gif

O ką ten aiškinti, labai paprasti apsakymai. Tokie lyg ir be pradžios ir pabaigos, tik trumpas žvilgtelėjimas į įvairių žmonių gyvenimus.
"Valgyk. Melskis. Mylėk" visai kitaip parašyta. Daug smulkmenų ir kapstymosi po savo vidų, bet man, pvz., abi knygos patiko, nors antroji, tiesa, daug labiau.
QUOTE(Lyžuka @ 2012 11 27, 16:13)
O man Mėnulio akmens smulkmeniškumas buvo labai patrauklus ir nenuobodus.

Pritariu.

Labai mažai turiu laiko skaitymui, tai po truputį stumiuosi su Bergmano "Scenos iš vedybinio gyvenimo. Sarabanda". Kol kas galutinės nuomonės dar neturiu. O paskutinė perskaityta- Manuel Puig "Moters vorės pabučiavimas". Apie šitą irgi nelabai ką turiu pasakyti. Kaip jau rašiau anksčiau, visa knyga- beveik vien dviejų žmonių dialogai, o išnašose autorius pateikia visokių teorijų ir samprotavimų homoseksualumo tema (įsivaizduoju, kaip daugumą tai iš karto atbaido, bet man tos teorijos visai gerai susiskaitė). Trumpai apie siužetą- kalėjimo kameroje uždaryti du vyrai, vienas, gėjus, už seksą su nepilnamečiu, kitas- politinis kalinys. Kad greičiau eitų laikas, pirmasis pasakoja apie savo matytus filmus, abu daug kalbasi, ginčijasi, taikosi ir kažkaip užsimezga gana keista draugystė. Negalėčiau kam nors knygos rekomenduoti, nes ir pati nežinau, ar ji man patiko, bet tikrai yra gana išskirtinė. Dabar jau galėsiu pasižiūrėti ir ekranizaciją. Seniai jau noriu, o dabar dar ir įdomu, kaip ji pavyko, nes knyga ne iš tų, kurią lengva paversti filmu.
Atsakyti