Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos :)

QUOTE(Salomeja @ 2012 12 05, 10:40)
Na jei reikia rašyti laišką, tai čia jau išimtis, o ne paslauga smile.gif
Va tas "Tarnaitės pasakojimas" gal, bet tiek gerų atsiliepimų, kad pradedu abejoti ar ji gera smile.gif

Salomeja, nesu skaiciusi Tarnaites pasakojimo - tad nieko negaliu rekomenduoti - blush2.gif mano paskutine is Pegaso skaityta knyga "Bennet Vanoros Karaliskas kraujas -
tai jos tikrai pirkti nerekomenduociau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 12 05, 11:40)
Va tas "Tarnaitės pasakojimas" gal, bet tiek gerų atsiliepimų, kad pradedu abejoti ar ji gera smile.gif

va ir man tas pats, lyg ir nieko pagal anotaciją,bet va jos "Greisę" bandžiau skaityt, nieko,bet ne tas man schmoll.gif
Šiaip yra nusivylimų šiemet ,ir ta pati "Tigro žmona",ir abi Elif Shafak knygos rolleyes.gif

Parsinešiau iš bibliotekos K.Mcgowan "Meilės knyga.Jėzaus testamentas" ,tikiuosi,nebus nuklysta į lankas rolleyes.gif "Mėnulio akmenį " atidėjau ,palauksiu tinkamesnės nuotaikos.
Atsakyti
QUOTE(Salomeja @ 2012 12 05, 09:18)
Ne negalima. Įprasta kortelė. O ir pegaso internetinėje parduotuvėje po 25 lt nelabai yra vertų dėmesio knygų, plius dar 8 lt už atsiuntimą. smile.gif

Linkstu link Tigro žmonos, arba Tarnaitės pasakojimo. Bet vistiek kainos šokiruoja, gaila iš principo tiek mokėti.



Jeigu renkiesi tarp tų dviejų, tai rekomenduočiau Tarnaitę. kažkaip manau, kad tigrą po perskaitymo norėsis parduoti ax.gif Aš tai pardaviau.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 12 05, 13:32)
Jeigu renkiesi tarp tų dviejų, tai rekomenduočiau Tarnaitę. kažkaip manau, kad tigrą po perskaitymo norėsis parduoti  ax.gif Aš tai pardaviau.

Na matai, ir apie tigrą ir apie tarnaitę vien tik liaupsinantys atsiliepimai. Ir dar tuose pačiuose šaltiniuose lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tarnaitė spėju man gali nepatikti nes kitos dvi lietuviškai išleistos knygos niekada nepapuolė į akiratį. Bet šiuos dvi tokios iš rimtesnių, nepirksiu gi kokios gerritsen ar grange.
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2012 12 05, 12:47)
Šiaip yra nusivylimų šiemet ,ir ta pati "Tigro žmona",ir abi Elif Shafak knygos rolleyes.gif



Ką tik su džiaugsmu parsinešiau iš bibliotekos „Tigro žmona“.... Aprašymas taip labai intriguojantis.

Beje, visai ką tik perskaičiau Peter Høeg Dramblių prižiūrėtojų vaikai. Na be abejo, knyga tai tikrai ne tokia kaip visos, verta dėmesio, bet kažko ji man labai nenoriai skaitėsi. Perskaičiau be didelio džiaugsmo.

Dabar skaitau Maironio „Lyrika“, tai vietomis net įdomiau. Pasirodo, Maironis buvo dar geresnis cinikas už tą Høeg. Nežinojau... smile.gif
Atsakyti
katik perskaiciau Padavėja Nathan Melissa smile.gif sakyciau jaunatviska knyga, apie gyvenimo keliu paieska, meile ir draugyste smile.gif bet man 400psl taip lengvai susikaite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaitanti @ 2012 12 05, 18:53)

Dabar skaitau Maironio „Lyrika“, tai vietomis net įdomiau.  Pasirodo, Maironis buvo dar geresnis cinikas už tą Høeg. Nežinojau... smile.gif


? konkrečiau pavyzdžiais būtų smalsu smile.gif
Atsakyti
Pranešu, jog 2013m. Knygų iššūkis jau prasideda! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 12 06, 16:10)
Pranešu, jog 2013m. Knygų iššūkis jau prasideda!  bigsmile.gif

Aš jau senokai daugiau nei pusę sąrašo turiu susimąsčiusi. Tik klausimas: o nuotrauką būtina dėt? Negalima šiaip kokio paveiksliuko vietoj jos įkelt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2012 12 06, 15:51)
Aš jau senokai daugiau nei pusę sąrašo turiu susimąsčiusi. Tik klausimas: o nuotrauką būtina dėt? Negalima šiaip kokio paveiksliuko vietoj jos įkelt?  blush2.gif


Turi omeny pas save? Gali ir kitą, jei nori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 12 06, 15:10)
Pranešu, jog 2013m. Knygų iššūkis jau prasideda!  bigsmile.gif
Nieko nesuprantu...Kaip aš galiu žinoti,ką skaitysiu? g.gif Va,jei būtų pateiktas sąrašas ir iš jo galėčiau rinktis...Ar gal yra?
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2012 12 06, 16:10)
Pranešu, jog 2013m. Knygų iššūkis jau prasideda!  bigsmile.gif

Gal reiks ir man pabandyti sudalyvauti g.gif yra namuose keletas sunkiai skaitomų knygų,bet čia gautųsi kaip kokia prievolė, o aš skaitau savo malonumui. Be to,ir atsiliepimų nemoku gražių rašyti rolleyes.gif
Atsakyti