Įkraunama...
Įkraunama...

nenoras maitinti krutimi

QUOTE(bonda @ 2006 06 05, 09:16)
o va cia tai nepritariu... schmoll.gif ka tu del kiekvieno vaiko verksmo jam kruti kisi? schmoll.gif per puse metu nei sykio neraminau krutim, soskes niekada neime, nesiot, supt mazes irgi nereikejo ir dabar nereikia -nes niekas nepratino 4u.gif kaip pasiklosi -taip ir ismiegosi 4u.gif



O daba pasiteisinsiu blush2.gif
Pas mane dar vaikis labai mazas (3 men.), tai retsykiais ir raminu krutimi (dazniausiai nakti) ir tikrai ne kiekviena karta pravirkus. Kai buvo menesio amziaus - dazniau taip ramindavau, dabar ZYMIAI reciau. Ir, kaip cia kazkam atrode, as savo nuomones nepersu, as tik pasiulau viena is variantu ir tame nematau nieko blogo. Beje, ir ne pati tai sugalvojau, o skaiciau psichologu pasiulymus ir man tai pirmus menesius padejo, nes vaikui nepatiko buti ant ranku, o supti specialiai nepratinau. Tai tiek! Sekmes visoms maitinancioms!
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2006 06 05, 09:16)
o kaip paduot, kaip vaikas kandziojas? g.gif

Tiesiog neduot. Kai vaikas nori valgyti, jis tikrai nekandžios, o čiulps (ir dar dantukus po liežuviu paslėpęs), nes žino, kad kandant pieno nepasiims (na, kartą kitą daugelis visgi tą pabando taip padaryti, ypač dantukams dygstant). O jei kandžiojasi, vadinasi, nori žaisti. Pati mama kalta, jei tai leidžia. (Maitinau 8 dantukus turinti mažiuką ir tai didesnių problemų nesukėlė.)

Beje, pradėjus primaitinimus košėmis nepajutau esminio gyvenimo pagerėjimo. Gal net atvirkščiai - daugiau laiko esu priversta užtrukti namie, nes tenka košytes virti. Ir vakarienei jau kaičiu nebe 2 puodus, o 3...
Atsakyti
idomiai jus cia blink.gif skaiciau, skaiciau blink.gif pati maitinu jau beveik 15men. ir kazkaip dar net nekyla mintis, jog jau uztenka blink.gif tegu valgo, kol yra ka, ne gi gaila vaikui bigsmile.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2006 06 05, 09:33)
Tiesiog neduot. Kai vaikas nori valgyti, jis tikrai nekandžios, o čiulps (ir dar dantukus po liežuviu paslėpęs), nes žino, kad kandant pieno nepasiims (na, kartą kitą daugelis visgi tą pabando taip padaryti, ypač dantukams dygstant). O jei kandžiojasi, vadinasi, nori žaisti. Pati mama kalta, jei tai leidžia. (Maitinau 8 dantukus turinti mažiuką ir tai didesnių problemų nesukėlė.)

Beje, pradėjus primaitinimus košėmis nepajutau esminio gyvenimo pagerėjimo. Gal net atvirkščiai - daugiau laiko esu priversta užtrukti namie, nes tenka košytes virti. Ir vakarienei jau kaičiu nebe 2 puodus, o 3...

kad ir vaikai skirtingi -vieni ne sykio ne neikanda, o kiti (kaip manoji -vos ne kas karta doh.gif )..ir lengva sakyt -neduok...vat butent, kad ji ikasdavo, vos paemus kruti (ir butent, jau kai alkana)...ji viena syki krimsteldavo, o paskui valgydavo... bet man tas krimstelejimas (ne siaip koks gnybt, bet ir krauja paleisdavo, speneli pazeisdavo ir paskui skaudedavo doh.gif )... doh.gif jei ne tie dantys taip anskti, gal ir nebuciau pradejus anksciau nei 6 men primaitynet... tikrai bandziau ir uz zando imt, ir ausies, ko tik man nesake -(cia kad nesikandziotu) -niekas negelbejo... ir tai daugiau nei 2 men istveriau 4u.gif , nors kas syki bijodavau net maitint doh.gif

bet, be abejo, nereiskia, kad visu vaikai tokie 4u.gif
Atsakyti
Nu čia tas įkandimas, tai matyt vaiko charakterio bruožas lotuliukas.gif Maniškė turėjo nemažai dantų irgi kartais kasdavo, bet po to negaudavo pieno lotuliukas.gif

O čia rimtas argumentas nenorinčioms maitinti lotuliukas.gif MAn dar ligoninėje taip nugraužė spenelius, kad jau ligoninėj buvo žaizdos, jos negijo kažkur iki trijų mėnesių, kokių tik vaistų nenaudojau, oro vonias darydavau ištisai. Skylė buvo tai tikriausiai per mažą pirštelį, bliaudavau kiekvieną kartą maitindama, nu ir ką - iškentėjau, užgijo žaizda šiaip ne taip ir maitinau pakankamai ilgai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2006 06 05, 09:46)
kad ir vaikai skirtingi -vieni ne sykio ne neikanda, o kiti (kaip manoji -vos ne kas karta doh.gif )..ir lengva sakyt -neduok...vat butent, kad ji ikasdavo, vos paemus kruti (ir butent, jau kai alkana)...ji viena syki krimsteldavo, o paskui valgydavo... bet man tas krimstelejimas (ne siaip koks gnybt, bet ir krauja paleisdavo, speneli pazeisdavo ir paskui skaudedavo doh.gif )... doh.gif jei ne tie dantys taip anskti, gal ir nebuciau pradejus anksciau nei 6 men primaitynet... tikrai bandziau ir uz zando imt, ir ausies, ko tik man nesake -(cia kad nesikandziotu) -niekas negelbejo... ir tai daugiau nei 2 men istveriau 4u.gif , nors kas syki bijodavau net maitint doh.gif

bet, be abejo, nereiskia, kad visu vaikai tokie 4u.gif

Bonda, rašiau, kad aš už maitinimą krūtimi, kai jis malonus ir mamai, ir vaikui. Tad teisintis tikrai nereikia. O dėl kandžiojimosi, tai Tu pati rašai, kad neatimdavai krūties po įkandimo. Patikėk, ir mano, ir draugių patirtis sako, kad krūties atėmimas pats veiksmingiausias būdas išmokyti mažių nesikandžioti. Čia ateičiai. mirksiukas.gif (O kaip skaudžiai gija atviros įkandimo žaizdos ant spenelio ir aš žinau. blush2.gif Užteko venintelio karto.)
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 06 03, 20:05)
kur tau sporto sale..  irnesakyk.gif taigi rase kad zindant vaika reikia su juo lovoj visa diena gulet  mastau.gif na guli ir grauzi  lotuliukas.gif

(kas cia tiem mano rasymo igudziams pasidare blink.gif )

Oi apsiverkiau... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
Mano mažajai tuoj metai vis dar maitinu, ale nagus turiu ir net nulakuotus... nail.gif Kai maitini pati tai tikrai daug problemų atkrenta: naktį nereikia keltis ir mišinukų daryti, tik krūti pakiši thumbup.gif Gali su vaikeliu eit kur nori ir užtrukti, kiek nori, nes pienukas visada su savimi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lipisinas @ 2006 06 05, 10:15)

Mano mažajai tuoj metai vis dar maitinu, ale nagus turiu ir net nulakuotus... nail.gif Kai maitini pati tai tikrai daug problemų atkrenta: naktį nereikia keltis ir mišinukų daryti, tik krūti pakiši  thumbup.gif Gali su vaikeliu eit kur nori ir užtrukti, kiek nori, nes pienukas visada su savimi...  ax.gif

vat butent thumbup.gif problemu daug maziau, ir vaikas neserga ir mama laiminga ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lipisinas @ 2006 06 05, 10:15)
Kai maitini pati tai tikrai daug problemų atkrenta: naktį nereikia keltis ir mišinukų daryti, tik krūti pakiši  thumbup.gif Gali su vaikeliu eit kur nori ir užtrukti, kiek nori, nes pienukas visada su savimi...  ax.gif

na ir -su antraja nakti netekdavo keltis. Miegodavau nuo 12-7 be kelimusi. Jei vaikas tuo metu atsibusdavo, pareiga ja pasirupinti tekdavo vyrui. Cia jau pliusas maitinimui is buteliuko, o ne kruciai.
Atsakyti
QUOTE(Vaidullka @ 2006 06 05, 10:04)

O čia rimtas argumentas nenorinčioms maitinti  lotuliukas.gif MAn dar ligoninėje taip nugraužė spenelius, kad jau ligoninėj buvo žaizdos, jos negijo kažkur iki trijų mėnesių, kokių tik vaistų nenaudojau, oro vonias darydavau ištisai. Skylė buvo tai tikriausiai per mažą pirštelį, bliaudavau kiekvieną kartą maitindama, nu ir ką - iškentėjau, užgijo žaizda šiaip ne taip ir maitinau pakankamai ilgai  mirksiukas.gif


man ir tas pats buvo -irgi iskenciau ax.gif

QUOTE(Baltike @ 2006 06 05, 10:06)
Bonda, rašiau, kad aš už maitinimą krūtimi, kai jis malonus ir mamai, ir vaikui. Tad teisintis tikrai nereikia. O dėl kandžiojimosi, tai Tu pati rašai, kad neatimdavai krūties po įkandimo. Patikėk, ir mano, ir draugių patirtis sako, kad krūties atėmimas pats veiksmingiausias būdas išmokyti mažių nesikandžioti. Čia ateičiai. mirksiukas.gif  (O kaip skaudžiai gija atviros įkandimo žaizdos ant spenelio ir aš žinau. blush2.gif Užteko venintelio karto.)

tai kad pradzioj atiminedavau, bet tada vaikas is alkanumo taip rekdavo, kad maza nepasirodydavo..ir bandziau treniruot -ale nesitreniravo...vis tiek darydavo savo... kol truko kantrybe (plius dar ir virsutiniai isdygo doh.gif ) ir gavo kose... aisku, tempiau, kad misini kuo veliau paragautu ax.gif

ai dar - kai visai visai nebegavo MP - pradejo visai ir nebesikelt nakti... miega nuo 21 iki 6,7 ryto thumbup.gif anksciua visa nakti ismiegodavo tik kartais...

o MP karjiera greit uzsirauke...as ne nebuciau galejus iki metu maitint...vos tik viena maitinima pakeiciau kose -pienas ryskiai ryskiai mazejo..o kai du sykius- tai savsiem... doh.gif tai nori nenori teko baigt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 05 birželio 2006 - 09:59
Graužiau nagus ir žvengiau lotuliukas.gif Čia ne spamas, čia chat'as, gerai, kad moderatoriai neužeina (3xtfu) cool.gif
Iš savo karčios mirksiukas.gif patirties galiu pasakyti, kad kai esi nestuke.gif visi giminės ir artimieji pasiryžę padėti auginti vaikelį - močiutės, seneliai, tetos ir dėdės... Kai gimsta lėliukas, jie visi staiga patampa laaabai užsiėmę - duok Dieve porą kartų į savaitę kelioms valandoms ateina doh.gif Manau, kad Soskės vyro ir tuo labiau jos pačios motinos dar ganėtinai jaunos, jos turi savo reikalų, pramogų ir t.t. nail.gif Taip kad aš jos vietoj nedėčiau per daug vilčių, kad kažkas visą parą non-stop jai padės vaikelį auginti. Ir ryte atsibudus pirmiausia reikės pakeisti pridirbtas sauskelnes, tada pamaitinti, tada vėl sauskelnes pakeisti, tada vėl užmigdyti. O jau paskui, jeigu bus laiko, pažiūrėti į veidrodį tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(lipisinas @ 2006 06 05, 10:15)
Kai maitini pati tai tikrai daug problemų atkrenta: naktį nereikia keltis ir mišinukų daryti, tik krūti pakiši  thumbup.gif Gali su vaikeliu eit kur nori ir užtrukti, kiek nori, nes pienukas visada su savimi...  ax.gif


Nelabai, supratau, kaip nereikia keltis? Nebent jūsų lovoj miega. Bet kai miega savo lovelėj, tai šiaip ar taip keltis reikia. Tik tiek, kad nereikia stovėt prie lovelės su buteliuku (man tai tada kojos linksta, kaip norisi prigult lotuliukas.gif ). Aš persikeliu į didelę lovą ir pati šalia atsigulu, bet kartais būna problemų, kai reikia vėl į įlovelę perkelt doh.gif (atrodo užminga, vos paguldai ir akys stačios rolleyes.gif ). Nors iš kitos pusės, maitinant iš buteliuko, vistiek reiktų pakelt, kad atsirūgtų, tai irgi išsibudina g.gif
Atsakyti