Įkraunama...
Įkraunama...

nenoras maitinti krutimi

Na, net geda pasidare.. blush2.gif prispamino, prichatino cia... blush2.gif
Pasidalinsiu patirtim ir as ax.gif
Matinau MP... is tingejimo... rolleyes.gif Budama nescia, pasiziurejau i pazistama, kuri maitino misinukais... Vaikas keliasi valgyt kas 3 valandas kiaura para... ji irgi kelias, eina misinuko daryt...Vyro kelt kelis kart per nakti nenori- juk dirba... Na ir vaiksto kaip vaiduoklis zmogus...
Pasikalbejau su kita drauge, maitinancia savo pienu... sako, as net neissibudinu, snausdama pamaitinu, nezinau tiksliai, net kiek kartu per nakti vaikas valgo...
Na, galvoju- is as taip noriu bigsmile.gif
Kaip norejau, taip ir buvo smile.gif Maitinau iki 11 menesiu.Po maitinimo pries nakti paguldydavau ja i lovyte, kai nubusdavo valgyt, vyras atnesdavo i musu lova-cia ji ir likdavo iki ryto wub.gif Visur ejom, vaziavom kartu, man minties nekilo, kad vaika toki maza kam palikt, ji juk tookia soske.gif
Tiesa, cia kazkas pasakojo apie melyna piena, kaip bloga... mastau.gif Nezinau, kokios problemos buvo butent tai mamai, bet nebutinai tas "melynas" yra blogas.
Daugiausia esu nusitraukus 30 ml... jei traukdavau, tai kazkur 15 ml... taip, taip, 15, ne 150 lotuliukas.gif ir jis budavo mesvas.... blink.gif Bet dukryte valgydavo kas 2 valandas, salia manes budavo rami, svoris augo geriau nei reikia- tai jokiu veiksmus nesiemiau... 2.gif
O misinukus isbandziau baigus maitint MP... na, ka... ji iki beveik 3 metu keldavosi valgyt nakti, tai sitas darbas buvo perduotas vyrui- jis greiciau iminga...As kol misinuka padarydavau, man visi miegai issilakstydavo ir guledavau tokiom bigsmile.gif akim iki ryto, o diena paskui snuduriuodavau. As prisimenu maitima MP, kaip tinginystes laika smile.gif Manes nervint negalima- dar vaika apmaitinsiu(cia anytos ismislas, bet aciu jai rolleyes.gif ) Reikia vaika maitint, i lova susirangau ir snuduriuoju... Vaziuojam kur nors- pienelis visad salia... Nezinau.. man maitint patiko ...Kita, jei tik galesiu, tai butinai maitinsiu MP...
Nors pagalvojus geriau... tai gal ne is tinginystes..Jei buciau zinojus, kad vaikui bent kiek geriau kai mama maitina atsistojus ant galvos, tai buciau ismokus ir tai... wub.gif Juk tai tiek nedaug, palygint su tuo, kiek mums suteikia vaikai...
O del tu vyru, matronu ir kitu nesusipratimu... tai ka as zinau... jei vyras vede tik del papu(atsiprasau), tai gal tada ir pasekmes kitokios, bet kai sieja kiti dalykai, tai .... neturiu ka pasakyt irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa_uoga @ 2006 06 07, 20:21)
Jei buciau zinojus, kad vaikui bent kiek geriau kai mama maitina atsistojus ant galvos, tai buciau ismokus ir tai... wub.gif Juk tai tiek nedaug, palygint su tuo, kiek mums suteikia vaikai...

pup_uoga, visas tavo postas superinis drinks_cheers.gif , bet sitie žodžiai nerealūs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Augustina @ 2006 06 03, 09:51)
Ir dar keleta zodeliu noreciau apie vaiko raminima pasakyti.
Visi zinome, kad krutis yra fantastiskas vaiko nuraminimo "irankis". Maniskiam kartais uztenka prie lupu ja prideti (ypac nakti) ir jis jau miega. Tai per diena as


Aš labai palaikau tokį raminimo būdą. Man atrodo, kad tai pats natūraliausias ir priimtiniausias raminimo būdas,ypač vakarop ar jau nakčiop, nes tuo pačiu vaikutis ir troškulį numalšina, ir pavalgo. Ir svarbiausia, dėmesiu palepinamas.
Nešioti jau kokį ūgtelėjusį kūdikėlį, sūpuoti ant rankų - aišku, liuks, bet man jau rankos nelaikydavo..
O be to, kiek dar jis bus toks mažulėlis... Mėnesį kitą.. Metus kitus dar atbėgs pasiguosti, paprašyti, kad užgautą vietelę papūstum.. O po to.. Atia mamka, draugai..
Atsakyti
QUOTE(Ingushka @ 2006 06 07, 22:29)
pup_uoga, visas tavo postas superinis  drinks_cheers.gif  , bet sitie žodžiai nerealūs  thumbup.gif

Aciukas bis.gif hihihi.gif Bandau reabilituotis smile.gif
Ir naitui pritariu.... Dievuleliau, juk tie kudikeliai sitokie mazuciai buna taip trumpai...Mane siurpina tokie pasakymai- prisipratinsi, nenesiot, nesupuot, jei nemoki kitaip nuramint, tik papa tarp dantu kist, soskes vaidmeni atlieki- tarsi tai nebutu tavo kunas ir kraujas, o kazkoks padaras, kuris tik ir taikosi ant galvos uzlipt ... niu baisu...verysad.gif Juk jie tam ir yra, kad juos mylet, niuniuot, supuot, nesiot...Mes puse gyvenimo pramiegam- ka reiskia panesiot vaikuti tuos metus...Jei vaikutis prie kruties nurimsta-jis mamos artumo nori- tai kame blogis?Matyt, yra dalyku, kuriu as niekada nesuprasiu ... irnesakyk.gif O jei ir nesuprasiu bigsmile.gif tuo geriau tongue.gif

Atsakyti
arba mano mergina nenormali, arba as... blush2.gif nes tik syki per tuos 7 men as ja nesiojau, akd uzmigtu (ligoninej antra nakti doh.gif )..daugiau nesu nei supavus,nei nesiojus...mat mano vaikas gulscioj padeti ant ranku -jokiu budu nuo pirmos dienos doh.gif doh.gif

o del soskes vaidmens (kad kruti nuraminimui) nepritariu schmoll.gif schmoll.gif kiek zinau paskui vargstanciu ir niekaip negalinciu atpratint ir duot vaikui suprast, kad krutis tik maisto saltinis... schmoll.gif
Atsakyti
As irgi ant ranku nesupu ir nemigdau, nes paprasciausi jis taip neuzmiega. Pradzioj dar prasupus koki pusvalandi uzmigdavo penkiolikai min, o dabar tai tik issibudina ir juoktis pradeda doh.gif . Geriausiai uzmiega pats lovytej beguledamas arba valgydamas MP.
Atsakyti
na del kruties kaip raminimo irankio as ir nepritariu schmoll.gif , tam yra ciulptukai mirksiukas.gif kam kruti tam naudot? kad paskui kandziotusi ir zaistu kaip su ciulptuku? kad sunkiau butu atpratint? schmoll.gif
o va del supimo manau,kad priklauso ir nuo vaiko, jei maniskis paguldytas reks valanda, kol uzsikukciojes uzmigs, o ant ranku paemus uzmigs per 5min, tai as geriau supsiu, neilgai jis leisis supamas, jokios problemos tame nematau, man net malonu, kai prigludes uzmiega wub.gif
Atsakyti
Na, del pripratinimo as turiu savo nuomone. Kuo ilgiau naudosi kazkoki buda vaiko raminimui (supima, kruti ar ciulptuka), tuo labiau jis prie to pripras. Jeigu ciulptuka naudosi iki 3-4 menesiu ir po to nebeduosi, vaikas ji greitai pamirs. Jeigu duosi ilgesni laika - jau bus sunkiau. Krutimi raminti siuloma tik pirmus du tris menesius, o ne kai vaikas jau didesnis. Beje, kam ji raminti krutimi, jeigu jis jau domisi zaisliukais, gali ji kalbinti ir t.t.
O SVELNUMO niekada vaikui nebus per daug. drinks_cheers.gif su naitu ir pupa uoga. Netgi, jeigu vaikas labai ramus, SIULOMA ji vis tiek panesioti bent pusvalandi ar valanda per diena, kad jis galetu pasidairyti (cia kol nesliauzioja). Tokiu budu jis mokosi, priima informacija.
O atsisakymas supti, nesioti ar duoti kruti yra tik mamytes pasilengvinimas sau (nes be abejo tai yra fizinis darbas ir beje sunkus), kad vaikas nepriprastu. Taciau vaikui TO labai reikia. Velgi, nepersu savo nuomones, o vadovaujuosi tik psichologu rekomendacijomis.
Beje, ir vaikai gi isauga, vieni agresyvus, o kiti svelnus, ir tikrai nebe tevu PAGALBOS.
Izeisti nieko nenorejau.
P.S. papasakosiu anekdota, kuri jau pasakojau "Aukliu" skyrelyje:
Ateina tevai pas psichologa ir klausia:
- Patarkit kaip mums aukleti savo vaika?
- O koks jo amzius?
- Vieni metai.
- Jau per velu.
Taigi, kiek silumos atiduosi pirmais metais, tiek ir turesi. Be abejo, visada yra isimciu ir del savo pasisakymu nenoriu su niekuo gincytis.
Atsakyti
QUOTE(Augustina @ 2006 06 08, 13:53)
Be abejo, visada yra isimciu ir del savo pasisakymu nenoriu su niekuo gincytis.

Labai graziai ir mano galva teisingai, parasei. smile.gif Del savo pasisakymo irgi nesigincysiu.Tai tik mano nuomone, kuri nebutinai turi sutapti su kitu nuomone smile.gif
Atsakyti
smile.gif Nenesiojau, kad uzmigtu nei karto.Net nesupau, kad uzmigtu.Visada uzmigdavo zisdama kruti.Verke iki tiek, kad krutim reiktu ramint gal kokius 3-4 kartus. Krutis ne vienintelis, o vienas is raminimo budu.Nei zaisdavo, nei kandziodavosi.Nuo kruties savaime atprato, soske metuku metem (nors su soske susidraugavo tik kai dantys dygo bigsmile.gif )
Ir apie nesiojima ne kaip apie raminimo buda kalbu. Kaip apie tiesiog dienos dali.Mano dukryte miegojo mazai, buvo aktyvi, anksti galvyte pati laike, tai apie nesiojima gulimoj padetyj, net neprisimenu smile.gif
Atsakyti
Sutinku su pupos uogos postais visu 100 proc. drinks_cheers.gif Skaciau cia visus pasisakymus ir tiesa sakant tikrai daznai kraupau, net pagalvojau, kad matyt tureciau gedytis jog maitinau(dukra dar tebemaitinu) MP doh.gif Ir visgi man negeda tongue.gif As esu labai patenkinta, kad galejau ir galiu tai daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smiling @ 2006 06 08, 12:18)
na del kruties kaip raminimo irankio as ir nepritariu schmoll.gif , tam yra ciulptukai mirksiukas.gif  kam kruti tam naudot? kad paskui kandziotusi ir zaistu kaip su ciulptuku? kad sunkiau butu atpratint? schmoll.gif
o va del supimo manau,kad priklauso ir nuo vaiko, jei maniskis paguldytas reks valanda, kol uzsikukciojes uzmigs, o ant ranku paemus uzmigs per 5min, tai as geriau supsiu, neilgai jis leisis supamas, jokios problemos tame nematau, man net malonu, kai prigludes uzmiega wub.gif


aš ramindavu vaiką krūtim iki 6mėn, o poto jau taip neveikė, bet nė vieno karto jis su krūtim nežaidė ir labai lengvai nuo jos atprato. Dėl supimo pritariu, kai vaikas aktyvus jis pervargsta, o tada, kad užmigtų pats turbūt nežinia kiek laiko reiktų klausytis rėkimo. Aš irgi supu ir man savotiškai patinka, jis man glosto plaukus ar prisiglaudžia ir man taip miela wub.gif Aišku pripratęs prie supimo, bet ateis laikas ir atpras, o man dabar nesunku ir nematau tame jokios problemos. Kaip ir su miegojimu kartu, kad jis kartais pas mus miega, tai dar nereiškai, kad neišlips iš lovos iki pilnametystės.
Atsakyti