Turejau omeny ne kraujo vezio tyrima, bet is kraujo daromus vezio zymenis. Atsiprasau, kad suklaidinau.
QUOTE(braske01 @ 2012 11 04, 17:28)
mano vyras maudos uzpiltine vis dar ruosiasi naudoti, bet dar nenaudojo, jo mama naudojo profilaktiskai, nesirgdama jokiu veziu, nors sake irgi kai kuriuo metu riaugiojo tais supuvusiais kiausiniais, bet pagere ramuneliu, tos maudos ir issivale lyg visus brudus, tiksliau galesiu parasyti kai vyras gers.
net ir nezinau ar tyre del kraujo vezio
Jam jau ligonineje, po operacijos buvo uzeje stiprus pilvo skausmai ir tada jam ir pamate kad yra tas susiaurejimas, bet tada praplove ir buvo viskas gerai, dabar kaip ir dideliu skausmu nejaucia, kartais sona padiegia, bet tipo gydytojas sake reikes tiksliau pasiziuret ta zarnyna.
Papildyta:
Aciu uz informacija, Nida44. Matyt, kad kiekvieno organizmas reaguoja skirtingai i vaistus. Tai ir tyrimu rezultatai skirtingi. Tik dar vienas momentas, neaisku kiek is tiesu netradicines medicinos preparatai yra veiksmingi, nes zmones paprasciausia ju neisbando. Suprantu, kad moksliniais tyrimais paremtus preparatus galima laikyti maksimaliai duodancius naudos didziajai daliai pacientu. Bet juk yra atveju, kai nebeteikiant jokios vilties, zmones pradeda gerti ar dar ka nors vartoti ir isgyja.
QUOTE(nida44 @ 2012 11 04, 14:58)
Viena iš temų, dėl kurių jau daugiau kaip du dešimtmečius ietis kryžiuoja mokslininkai, gydymas didelėmis vitamino C dozėmis.
Šalininkai teigia, kad jų studijos rodo, kad didelės leidžiamo vitamino C dozės suardo piktybinių ląstelių DNR, neigiamai veikia jų aplinką ir priverčia ląsteles žūti. Šios teorijos vienas šalininkų - Nobelio premijos laureatas L.Paulingus su kolegomis, kurie tvirtino, kad jiems pavyko dar 1979 m. įrodyti gydymo didelėmis vitamino c dozėmis naudą.
Priešininkai gi tvirtina, kad vitaminas c tik sustiprina vėžines ląsteles ir padaro jas atsparias chemoterapijai ir radiacijai.
Dar kiti sako, kad nepastebėjo jokios vitamino c naudos lyginant su placebu.
Bet ir vieni, ir kiti teigia, kad gydymas vitaminu c pagerino ligonių gyvenimo kokybę, nes sustiprino imunitetą.
Tačiau - gydymas tik intraveniškas, jokiu būdu ne tabletės. Atliekamas tik pasitarus su gydytoju ir jam kontroliuojant. Gydytojas turi turėti praktikos: žinoti, kokias dozes leisti, kas kiek laiko ir pan.
Bet šiaip aišku: čia irgi gydymas va bank.