Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 38

QUOTE(Jorky @ 2013 01 25, 20:00)
Kitas dalykas mano mamyte apvoge. jai nuo kaklo nueme grandinele, kuria ji nesiojo daug metu. aisku ne tame aukse esme, bet kokia zmoniu morale, ar tas aukso gabalas, nuimtas nuo ligonio, gulincio mirties patale atnes laimes? arba kaip kita ligone mate, kad kaip manes nebuvo krauste slauge mamos rankinuka... baisu slykstu. kaip mamyte mire jos daiktus sukrove i siuksliu maisa o kaip pasakiau kad man nieko nereikia, puole kaip kokie maitvanagiai ir viska issigraibste sad.gif nuzmogejimas visiskas....


Uzuojauta del netekties

Bet...slauges apvoge...daiktus isgraibste...i siuksliu maisa sukrove... doh.gif
O i ka sudeti mirusio zmogaus daiktus? Spec. dezuciu niekas neduoda, o daiktu tikrai susirenka nemazai. Atnesti is namu maksimos maisiuku?
Pagal tvarka nuo mirusio zmogaus turi buti visi papuosalai. Ta grandinele prie daiktu maise ir guli arba seife pas vyr. slaugytoja. Dar varianntas, kad Jusu Mamyte is tiesu apvoge.
Ir jau tikrai nerasykite nesamoniu, kad daiktus isgraibste doh.gif Mirusiu zmoniu drabuziu darbuotojai tikrai nenesioja. Jeigu lieka maisto-viskas keliauja i konteineri, sauskelnes - tiems, kurrie neturi uz ka ju nusipirkti, o drabuzius atiduoda i skalbykla ir paguldytus i ligonine bomzus aprengia. Jus prie progos pasidomekite, kur slaugutes ir sesutes deda nereikalingus nudevetus rubus.
Del 20 lt. - pagal Jus as turejau po visu 3-ju operaciju (ir keliolikos gulejimu ligonineje) guleti neperrengta, slapia, nenuprausta. Taip tikrai nebuvo. Bet apvogta tikrai buvau (vidury dienos).
Atsiprasau, kad taip grieztai, bet negalejau susilaikyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiandien besišypsanti: 26 sausio 2013 - 10:00
QUOTE(Shaiba1 @ 2013 01 26, 01:15)
Sveikos panelės. Turėjau seniau pranešti šia liūdną žinią. Shaibos tarp gyvujų nebera. Ji mire 2010-07-02. Ja pagulde i Kauno ligonine jai buvo sunku išpradžiu pasidare trapesni kaulai,kojos ištino.Ji atsilaike 6metus. Buvome pas Ją nuvyke 07-01 savijauta jos buvo labai baisi ;( akys stiklines,nelabai i ką reagavo ir tos dienos vakara mums paskambino ir pasake.
Ji buvo pati geriausia mama. Skaičiau visa jos istorija verkiau jau 2valandas nuo pradžios. Labai dekoju visoms už tai kad palaikėt mano Mama sad.gif

as irgi isiterpsiu.Labai prasau ateiciai merginu neaprasineti mirciu.Suprantu jus tai matet,bet smulkmenu nereikia kas kaip numire.Pati esu palaidojus mama ir viskas vel pries akis iskila nors praejo 14 metu,o dabar pati toje valtyje sedziu ir dar kaip pradeda rasyt kas kaip pries mirti atrode,tai zinokit nuotaika visai dienai sugadinta.o juk norisi paskaicius foruma geru istoriju isgirsti,o ne kas kaip numire.aciu
Atsakyti
QUOTE(Shaiba1 @ 2013 01 26, 01:15)
Shaibos tarp gyvujų nebera.

Ji buvo pati geriausia mama. Skaičiau visa jos istorija verkiau jau 2valandas nuo pradžios. Labai dekoju visoms už tai kad palaikėt mano Mama sad.gif

uzjauciu. prisimenu ja, buvom keleta kartu susitikusios.
Atsakyti
QUOTE(šiandien besišypsanti @ 2013 01 26, 09:50)
Uzuojauta del netekties

Bet...slauges apvoge...daiktus isgraibste...i siuksliu maisa sukrove...  doh.gif
O i ka sudeti mirusio zmogaus daiktus? Spec. dezuciu niekas neduoda, o daiktu tikrai susirenka nemazai. Atnesti is namu maksimos maisiuku?
Pagal tvarka nuo mirusio zmogaus turi buti visi papuosalai. Ta grandinele prie daiktu maise ir  guli arba seife pas vyr. slaugytoja. Dar  varianntas, kad Jusu Mamyte is tiesu apvoge. 
Ir jau tikrai nerasykite nesamoniu, kad daiktus isgraibste  doh.gif Mirusiu zmoniu drabuziu darbuotojai tikrai nenesioja. Jeigu lieka maisto-viskas keliauja i konteineri, sauskelnes - tiems, kurrie neturi uz ka ju nusipirkti, o drabuzius atiduoda i skalbykla ir paguldytus i ligonine bomzus aprengia. Jus prie progos pasidomekite, kur slaugutes ir sesutes deda nereikalingus nudevetus rubus.
Del 20 lt. - pagal Jus as turejau po visu 3-ju operaciju (ir keliolikos gulejimu ligonineje) guleti neperrengta, slapia, nenuprausta. Taip tikrai nebuvo. Bet apvogta tikrai buvau (vidury dienos).
Atsiprasau, kad taip grieztai, bet negalejau susilaikyti

As Jums sakau kaip buvo, nuo mano mamoo nueme ir pavoge grandinele ir kaip klausiau sesuciau visos guzciojo peciais. Nera mano tikslas smeizti, bet buvo viskas kaip sakau.nes kaip pavoge ta grandinele as pati nuo jos rankos numoviau zxiedukus kad ir jie nedingtu, nes tai mano mamytes atminimas ir nenoriu kad kazkas juos nesiotu. o del kitu daiktu tai sakau vyras grizo ir pamate siaubinga vaizda kaip viska graibste ir net viena sesele matavosi jos nauja chalata doh.gif baisu daugiau bei baisu doh.gif tai yra visisikas nuzmogejimas ir morales nerasta. Ir turiu konkreciu faktu kaip kraustytas buvo jos rankinukas kaip ji miegojo, nes tai man papasakojo jos palatos kaimyne. Jus paskaitykite internete apie kauno onko ligonine kas ten vyksta ne vien as tai rasau. tik gaila kad per velai tuo pasidomejau nes man i galva ne sove kad tokie dalykai gali vykti...vat tai ir yra artejanti pasaulio pabaiga kad zmones dirbantys toki darba neturi jokios morales... ir sakau ne daiktuose ir piniguose esme, jie jiems neatnes laimes, bet lazda turi du galus as tuo tikiu. Ir jus nemanykite kad as tokia kvaila ir nepaklausiau kur dingo grandinele. bet visi israude tik guzciojo peciais... bet cia ne esme... zmogaus nebera... jai nebereikia nei toks grandineles nei pinigu kuriuos pavoge is jos. nusivyliau pacia sistema nes man i galva net nebuvo sove tokie dalykai...
Papildyta:
QUOTE(ragnez @ 2013 01 26, 16:41)
uzjauciu. prisimenu ja, buvom keleta kartu susitikusios.

Uzuojauta del shaibos...
Atsakyti

Įdomi informacija, kuria noriu pasidalintiItalas gydytojas sugriovė tradicinį medikų ir visuomenės požiūrį į vėžį


Gavau šitą puikų straipsnį elektroniniu paštu. Tai Anglijos rašytojo ir lektoriaus Devido Aiko (David Icke) straipsnio vertimas, kurio originalą galima rasti svetainėjewww.davidicke.com.
Skaičiai, žinoma, įspūdingi. Kasmet nuo vėžio pasaulyje miršta aštuoni milijonai žmonių, Vien tik JAV – daugiau nei pusė milijono.Apie 2030 metus tikėtinas mirtingumas – 12 milijonų. Vėžys yra pati dažniausia mirties priežastis amžiaus grupėje iki 85 metų. JAV nuo šios ligos miršta kas ketvirtas žmogus. Kas ketvirtas!

Mes praradome daugelį savo laisvių, kai sutikome, kad mus „gintų nuo terorizmo“, žmonės ir toliau miršta nuo susirgimų, kuriuos elitinės šeimos ir jų farmacininkų karteliai atsisako gydyti.
Aš jau pasakojau savo rugpjūčio 9 dienos publikacijoje, kad daktaras Ričardas Dėjus, <…> kalbėjęs 1969 metais Pitsburge daktarų auditorijai, pasakojo jiems apie artėjančią globalią visuomenės transformaciją. Jis paprašė daktarų išjungti įrašymo įrangą ir neužsirašinėti, kol jis skelbs ilgą planuojamų priemonių sąrašą. Bet vienas iš gydytojų vis tik užsirašė, kas buvo ruošiama šio socialinės inžinerijos projekto rėmuose, ir ši informacija tapo prieinama visuomenei.
Dabar, po 40 metų, mes galime akivaizdžiai pamatyti, kokie tikslūs pasirodė Ričardo Dėjaus pranašavimai. Tą galima paskaityti mano svetainėje rugpjūčio 9 dienos medžiagoje. Kodėl aš miniu šį faktą? Todėl, kad konferencijoje 1969 metais Ričardas Dėjus pareiškė: „Mes dabar galime išgydyti bet kokios rūšies vėžį. Visa informacija yra Rokfelerio fonde ir gali būti paskelbta tam tikru sprendimu“. Tarp kitko Dėjus pasakė, kad jei žmonės lėtai mirs „nuo vėžio ar dar nuo ko nors“, tai tas gali sulėtinti gyventojų prieaugio tempus… Šie žmonės elgiasi taip, nes jie visiškai neturi žmogiškumo.
Farmacininkų verslas nekelia sau tikslo išgydyti vėžį. Kam gydyti ligą, jeigu galima susižerti pinigus už kovą su jos simptomais. Tuo pačiu nebūtina pasakoti patikliems klientams, kad chemoterapijos nuodai žudo ne tik vėžines, bet ir sveikas ląsteles, galų gale ir patį žmogų. Aš manau, kad tai daroma net ne dėl pinigų… Elitas nori sumažinti gyventojų skaičių, todėl reikia, kad žmonės kentėtų ir mirtų anksčiau laiko.
O jeigu koks nors gydytojas atranda veiksmingą vėžio gydymo būdą, tai jis iš karto pakliūna į įtakingų medikų sluoksnių ir valdančiųjų struktūrų taikinį. Vienas iš tų, kurie atvirai stojo prieš sistemą – italas Tulijo Simončini. Jį ėmė pulti iš visų pusių ir trims metams uždarė į kalėjimą, nes jis ėmė sėkmingai gydyti žmones ne paskutinėse vėžio stadijose. Jis nusikalto tuo, kad suprato, jog piktybiniai augliai – tai išvešėjęs grybelis kandida (parazitinės prigimties mieliagrybis, gyvenantis net sveikų žmonių organizme; stiprus imunitetas kandidą suvaldo, bet jei organizmas nusilpęs, grybelis plinta po visą kūną ir sudaro piktybinius auglius).
Štai ką mano draugas Maikas Lambertas iš Šeno klinikos sako apie kandidą: „Grybeliai, ir ypač kandida, gyvena šeimininko kūno sąskaita. Šiam mikroorganizmui, kaip ir bet kokiam kitam parazitui, dauginimuisi reikalingas šeimininkas. Kandidos veikimo produktai silpnina imuninę sistemą ir veda į tai, kad žmogus blogai jaučiasi ir fiziškai, ir psichiškai“.
Tulijo Simončini mano, kad vėžys ir yra išvešėjęs kandidos grybelis, ir kad tradicinis vėžio kilmės aiškinimas visiškai neteisingas. Pats būdamas specialistu onkologojos ir metabolinių pažeidimų srityje, jis nuėjo prieš tradicinės medicinos intelektualinį komformizmą, prieš tradicinius globalios vėžio epidemijos „gydymo“ metodus. Jis nusprendė sakyti savo pacientams tiesą, o ne kartoti medicinos institute iškaltas frazes.Nuo to momento, kai pradėjo užsiimti medicinine praktika, Simončini suprato, kad vėžį gydo kažkaip neteisingai: „Aš mačiau dideles žmonių kančias. Vaikų onkologijos skyriuje, kuriame dirbau, visi vaikai mirdavo. Mane labai slėgė, matant vargšus mažylius, žūstančius nuo chemoterapijos ir radiacijos“. Noras padėti pacientams atvedė jį į naujų šios ligos gydymo kelių paiešką. Simončini nusprendė atmesti viską, ką jis žinojo apie onkologiją, ir pradėti savus nepriklausomus tyrimus. Jis aptiko, kad visos vėžio rūšys pasireiškia vienodai, nepriklausomai nuo to, kokiame organe ar audinyje susidarė auglys. Visi naujai susidarę piktybiniai dariniai buvo baltos spalvos. Simončini ėmė galvoti, į ką panašus vėžinis auglys. Kandidos grybelis? Nejaugi tai, ką tradicinė medicina laiko nekontroliuojamu ląstelių dalinimusi – apsauginis procesas, kurį organizmas įjungia prieš kandidozę (pienligę)?
Jeigu remsimės šia prielaida, tai ligos vystymasis vyksta pagal tokį scenarijų:
Kandidos grybelis, paprastai stipraus imuniteto suvaldomas, pradeda daugintis nusilpusiame organizme ir sukuria savotišką „koloniją“.
Kai koks nors organas užsikrečia pienlige, imunitetas stengiasi jį apsaugoti nuo svetimkūnio įsiveržimo.
Imuninė sistema sukuria apsauginį barjerą iš organizmo ląstelių. Būtent tą tradicinė medicina vadina vėžiu.
Laikoma, kad plintančios po organizmą metastazės – tai „piktybinių“ ląstelių išplitimas po organus ir audinius. Bet Simončini tvirtina, kad metastazės atsiranda todėl, kad kandidos grybelis išsklinda po organizmą. O grybelius gali sunaikinti tik ląstelės, kurių imunitetas funkcionuoja normaliai. Imuninė sistema – raktas į pasveikimą.
Kiekvienais metais didėja susirgusiųjų vėžiu skaičius. O ar tai nėra gerai suplanuotas karas prieš žmogaus imunitetą, karas, kuris tampa vis labiau ir labiau žiaurus. Imunitetą silpnina maisto produktai, maisto priedai, pesticidai ir herbicidai, vakcinacijos, elektromagnetinės ir mikrobangų technologijos, farmaciniai preparatai, šiuolaikinio gyvenimo stresas ir pan. Vaikai iki dviejų metų gauna apie 25 skiepus. O juk tuo metu imunitetas tik formuojasi!
Iliuminatų planas – masinė depopuliacija per imuninės sistemos silpninimą. O kas greičiausiai pakerta imunitetą? Chemoterapija. Pridėkite čia dar radioterapiją. Šiandien tai patys efektyviausi metodai ardyti organizmo ląstelėms.
Šiuolaikiškiausias visų pripažintas onkologijos „gydymas“ grindžiamas postulatu (postulatas – teiginys, kuris, negalint įrodyti, priimamas dėl teorinės ir praktinės būtinybės kaip teisingas), kad vėžinės ląstelės bus sunaikintos anksčiau, negu sveikos paciento ląstelės. Nuodingi chemoterapijos junginiai žudo imuninę sistemą. Bet kandida juk niekur nedingsta.
Imuninės sistemos likučiai nebesugeba suvaldyti kandidos ląstelių. Grybelis pereina į kitus organus bei audinius. Vėžys išplinta po organizmą. Tie, kurie tarsi pasveiko po chirurginio įsikišimo ir chemoterapijos, gavo bombą su laikrodžio mechanizmu. Imunitetas suardytas. Recidyvų atsiradimas – laiko klausimas. Kitaip sakant, chemoterapija žudo žmones, kuriuos tarsi turėtų gydyti. Chemoterapija gydo tik nuo infekcinio susirgimo, perduodamo lytiniu būdu ir vadinamo gyvenimu. Tam, kad išgydyti nuo vėžio, reikia stiprinti imunitetą, o ne silpninti jį.
Kai Simončini suprato, kad vėžys yra grybelinės kilmės, jis ėmė ieškoti efektyvaus fungicido. Tada jam tapo aišku, kad priešgrybeliniai preparatai neveiksmingi. Kandida greitai mutuoja ir prisitaiko prie preparato, netgi ima juo tarsi maitintis. Liko tik sena, patikrinta, pigi ir prieinama priemonė nuo grybelių – natrio bikarbonatas. Pagrindinė geriamosios sodos sudedamoji dalis. Simončini pacientai geria sodos tirpalą arba natrio bikarbonatas leidžiamas tiesiai į auglį, prietaiso, primenančio endoskopą (ilgas vamzdis, kurį naudoja vidinių organų apžiūroje) pagalba. 1983 metais Simončini gydė vieną italą Gennaro Sangermano, kuriam gydytojai dėl plaučių vėžio parnašavo belikusius keletą mėnesių gyvenimo. Po neilgo laiko šis žmogus visiškai pasveiko. Vėžys išnyko.
Patyręs sėkmę ir su kitais pacientais, Simončini pateikė savo duomenis Italijos sveikatos apsaugos ministerijai, tikėdamasis, kad jie pradės klinikinius tyrimus ir patikrins jo metodo veikimą. Koks buvo Simončini nustebimas, kai Italijos įtakingų medikų sluoksniai ne tik neperžiūrėjo jo tyrimų, bet atėmė jam licenciją už pacientų gydymą vaistais, kurie nebuvo patvirtinti. Masinės informacijos priemonės pradėjo kampaniją prieš Simončini, išjuokė jo asmenį ir apdrabstė purvais jo metodą. Greitai šis talentingas gydytojas pakliuvo trims metams į kalėjimą už tai, kad neva „žudė savo pacientus“. Simončini buvo apsuptas iš visų pusių. Įtakingi medikų sluoksniai pareiškė, kad onkologinių susirgimų gydymas natrio bikarbonato pagalba yra „beprotiškas“ ir „pavojingas“. Ir tai tuo pačiu metu, kai milijonai pacientų miršta kankinančia mirtimi nuo „patikrintos“ ir „nepavojingos“ chemoterapijos, medikai toliau draudžia gydymą natrio bikarbonatu. Jiems nusispjauti į žmones.
Laimei, Tulijo Simončini nepavyko įbauginti. Jis tęsė savo darbą. Dabar apie jį žino iš nuogirdų ir interneto dėka. Šis gydytojas daro stebuklus ir gydo net labiausiai užleistus onkologijos atvejus paprastu ir pigiu natrio bikarbonatu. Kai kuriais atvejais procedūros tęsiasi mėnesius, o kai kuriais (pavyzdžiui, krūties vėžio) – tik keletą dienų. Dažnai Simončini tiesiog aiškina žmonėms, ką jiems reikia daryti, telefonu arba elektroniniu paštu. Jis netgi asmeniškai nedalyvauja gydant ir vis tiek rezultatas viršija visus lūkesčius.
Bet tai dar ne viskas.
Vėžinės ląstelės turi unikalų biožymeklį, enzimą CYP1B1. Enzimai – tai baltymai, kurie yra cheminių reakcijų katalizatoriai. CYP1B1 keičia cheminę struktūrą medžiagos, vadinamos salvestroliu ir randamos vaisiuose bei daržovėse. Cheminė reakcija paverčia salvestrolį į komponentą, žudantį vėžines ląsteles ir nekenkiantį sveikatai. Enzimas CYP1B1 atsiranda tik vėžinėse ląstelėse ir reaguoja su salvestroliu, esančiu vaisiuose ir daržovėse, sudarydamas substanciją, kuri užmuša tik vėžines ląsteles!
Salvestrolis – natūrali apsauga, esanti vaisiuose ir daržovėse, kovai su grybeliais. Kuo labiau augalas pažeistas grybelinių susirgimų, tuo daugiau jis turi salvestrolio. Tokiems vaisiams ir daržovėms priklauso: braškės, mėlynės, avietės, vynuogės, juodieji serbentai, raudonieji serbentai, gervuogės, bruknės, obuoliai, persikai, žalios daržovės (brokoliai ir visos kitos kopūstinės), artišokas, raudonoji ir geltonoji paprika, avokadas, šparagai ir baklažanai.
Bet agro- ir farmacinės kompanijos apie tai žino. Ir štai, ko jie imasi:
1.Gamina cheminius fungicidus, kurie naikina grybelius ir kliudo natūralios apsaugos susidarymui (salvestroliui) augaluose, kaip atsakui į grybelinius susirgimus. Salvestrolį turi tik tie vaisiai ir daržovės, kurie neapdorojami fungicidais.
2.Labiausiai paplitę fungicidai blokuoja CYP1B1 susidarymą. Todėl, jeigu jūs valgote chemiškai apdorotus vaisius ir daržoves, jokių sveikatai padedančių efektų negausite.
Ar jūs vis dar manote, kad visa tai vyksta atsitiktinai? Jūs manote, kad Tulijo Simončini norėjo sunaikinti per klaidą?! Jie nori, kad žmonės mirtų nuo vėžio ir kad jokie vaistai tam netrukdytų. Jie protiniai ir emociniai ligoniai ir mano, kad žmonės – tai galvijai. Jie abejingi jūsų kančioms. Netgi priešingai – kuo blogiau, tuo geriau. Jie ne visai sveiko proto.
Gerai, kad „beprotis“ Simončini toliau gydo žmones, nes „normaliųjų“ pasaulyje milijonai pacientų ir toliau miršta nuo neteisingo gydymo, kuris, savo ruožtu, grindžiamas neteisingais postulatais. Ačiū tokiems kaip jis už tai, kad suteikia viltį šiame iškreiptame pasaulyje, kurį valdo bepročių šeimos. Mums reikalingi tokie, kaip jis!
P.S. Grybeliai ima daugintis organizme, kai žmogų veikia rūgštinantis organizmą stresas. Tas pats stresas, apie kurį kalbėjo Liukas Montanje ir kuris neva veda prie AIDS. Vadinasi, visa esmė organizmo rūgščių ir šarmų pusiausvyroje…
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2013 01 25, 11:27)
sveikute.ir as jau nusimeciau skarele biggrin.gif siandien ejau iki drauges be kepures tai taip nejauku atrodo,kad visi zino blush2.gif vienu zodziu atrodau kaip bachuriukas ax.gif kita saaite ir as jau leksiu nedarbinguma nusistatyti.tai tas 55% kelinta cia grupe gaunasi?


Eikit galva iskelusi ir neimkit i galva, ka zmones pagalvos mirksiukas.gif stiprybes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VyteVytule @ 2013 01 21, 02:52)
Labas! Pas Balvociute nebuvau, maudos negeriu.
Darausi denditriniu lasteliu procedura. Rekomendavo chemoterapeute. Naujausi klinikiniai tyrimai rodo, kad denditriniu lasteliu procedura turi teigiamos itakos prevenciskai remisijos periodu arba esant pirmosioms ligos stadijoms.
O kaip su Jusu vyro mitybos racionu? Ar jis laikosi kokios nors dietos? Ar gali valgyti ka nori? Kaip jus jauciasi?Jauciasi jis gerai, net pradeda isviso abejot , kad jam ar tikrai buvo rastas v., nes jauciasi kaip sveikas normalus zmogus.
Seip su skrandziu ar zarnynu neturiu jokiu problemu. Del kepenu dare kompiuterine tomografija, tai sake viskas gerai.
Dietos specialios jis nesilaiko, tik stengiasi nevalgyti kiaulienos (valgo vistiena, kalakutiena), na beveik kepto atsisake, stengiames troskinti, virti maista, saldumynu maziau vartoja, nes anksciau smalyzius buvo didelis. Pieno produktu labai nedaug vartoja,...na kaip sakoma visko po truputi. Pradejo daznai gerti naturalias sultis. Seip nieko ypatingo, bet pvz, anksciau daznai ji vargines remens edimas, dabar jau visai dingo.
Papildyta:
QUOTE(Kezija @ 2013 01 28, 09:39)
Įdomi informacija, kuria noriu pasidalinti

g.gif seip idomi informacija, bet kazkodel ir tikiu ir ne
o del sodos kazkur jau skaiciau kad kazkas gydosi, nu bet nezinau kazkodel man labai abejojanciai viskas skamba g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske01: 28 sausio 2013 - 16:08
QUOTE(baltoji_feja @ 2013 01 28, 15:43)
Eikit galva iskelusi ir neimkit i galva, ka zmones pagalvos  mirksiukas.gif stiprybes  4u.gif

ok taip ir darysim thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti