Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja Vilnia: Saulėtekis

QUOTE(dira @ 2008 05 09, 15:27)
Na, va, turbūt mažai kas iš SM vaikus į šį darželį veda..... ax.gif
Va, dabar artėja išleistuvės - ir vėl reikia privaloma personalą [nuo valytojos ir virėjos iki vedėjos] pamaloninti gėlėmis ir puokštėmis g.gif


Pas mus dar išleistuvių nedaro, bet tie "privalomi" sveikinimai kai nervina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kariste @ 2008 05 27, 23:04)
Pas mus dar išleistuvių nedaro, bet tie "privalomi" sveikinimai kai nervina smile.gif

Na, mes jau paliekame darželį - eisim į mokyklą. Todėl ir išleistuvės
O tos privalomos dovanėlės gi ne tik išleistuvėms, bet ir Kalėdoms.... ax.gif ir dar brendis saldainiai ir t.t. [čia darželio valdžiai] g.gif
įdomu, ar ir mokykloje taip pat......
Pamatysit, kiek visko reikia išleistuvėms..... mirksiukas.gif
Atsakyti
nuo rugsejo 1-mos pradesime lankyti si darzeli ir be jokiu kisiu tik eiles teko laukti daugiau nei dvejus metus
Atsakyti
sveikos... as ir planuoju savo pipira leist i si darzeli....pati ji lankiau... buvau neperseniausiai uzejus, tai ir aukletojos jaunos... graziai su vaikais, jei reikia ir sudrausmina.... o dar planuoja langus keisti tai is vis liuks...
tiesa mes ir uzsirasem kai tik gimem... 4u.gif
Atsakyti
Na mes jau eisim nuo pirmadienio i si darzeli doh.gif Po koki menesi galesiu parasyti atsilepima smile.gif
Atsakyti
O i kokia grupe jus einate? Mano dukryte vaiksto i grupe Pipiras smile.gif
Papildyta:
oj, atsiprasau, ne ten uzejau. Musu kitas darzelis-Vilnele smile.gif
Atsakyti
O cia tas darzelis,kur prie 25mokyklos? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Mes cia ne per seniausiai pradejom nuomoti buta..
Gal kas netinges ir gales man parasyti i AZ ar emaila elvina1981@mail.ru apie si darzeli. Mane domina atsiliepimai apie lietuviskas rupes.
Kokia siuo darzelio vedeja-direktore? Rugsejo 9 dukrelei bus 2 metukai.norim savo dukrele vest kaip ir nuo rugsejo i darzeli..Bet pabandymui noreciau gal nuo kokio balandzio ar geguzes men Idomu, ar paimtu direktore kokius pinigelius, kad priimtu mus ji lankyt...
Gal zinot kokius atsiliepimus: apie direktore (gal dar gal galite i az direktores varda, pavarde), vaiku maitinima, aukletojas, vaiku uzimtuma, ar yra kokiu bureliu?..
busiu labai dekinga o tai mes cia nieko nepazistam..zinot, turetume cia pazistamu..tai gal kaip nors ilistume i si darzeli..o kadangi mes cia nuomojames, tai zinot..tik per supermama noriu kazka suzinot...
Labai labai aciu, jei kas atsilieps ir papasakos apie savo ispudzius..
Atsakyti
Labas visoms, parasykit prasau kaip darzelis siai dienai - ar pasikeites? ir duokit instrukciju kaip uzrasymas vykdomas- ar ten reikia paskambinti is anksto tartis, ar tiesiog darbo dienos metu galima pas dir. uzeiti, ar leidzia darzeli apziureti, kokiu dokumentu praso; ar daznai serga jusu ten lankantys vaikuciai; ar patenkinti aukletojomis; koks menesinis mokestis ir ar praso dar kasmenesi kazka papildomai moketi ar nupirkti?
Is anksto aciu Jums.
Atsakyti
QUOTE(Aistulis @ 2009 03 16, 14:46)
Labas visoms, parasykit prasau kaip darzelis siai dienai - ar pasikeites? ir duokit instrukciju kaip uzrasymas vykdomas- ar ten reikia paskambinti is anksto tartis, ar tiesiog darbo dienos metu galima pas dir. uzeiti, ar leidzia darzeli apziureti, kokiu dokumentu praso; ar daznai serga jusu ten lankantys vaikuciai; ar patenkinti aukletojomis; koks menesinis mokestis ir ar praso dar kasmenesi kazka papildomai moketi ar nupirkti?
Is anksto aciu Jums.


Sveiki, mes lanko šį darželį nuo rugsėjo. Dėl pasikeitimo, tai ką turit omeny? Kas lėčia užrašymą, tai paskambinau ir pasikalbėjau su direktore, susitarėm kada ateisiu su dokumentais (gimimo liudijimas). Sirgom tik 1 karta, bet kiti serga dažniau, manau tai nuo vaiko organizmo priklauso, o ne nuo darželio. Savo auklėtojomis patenkinti, dėl kitu nežinau. Per mėnesi mokam 160-170 Lt. Papildomai tai po 5Lt nuo rugsėjo iki gegužės mėn, viso 45Lt per metus. Jei ką klaskyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elvina44 @ 2009 01 27, 23:51)
Sveikos mamytes.  Mes cia ne per seniausiai pradejom nuomoti buta..
Gal kas netinges ir gales man parasyti i AZ ar emaila elvina1981@mail.ru apie si darzeli. Mane domina atsiliepimai apie lietuviskas rupes.
Kokia siuo darzelio vedeja-direktore? Rugsejo 9 dukrelei bus 2 metukai.norim savo dukrele vest kaip ir nuo rugsejo i darzeli..Bet pabandymui noreciau gal nuo kokio balandzio ar geguzes men  Idomu, ar paimtu direktore kokius pinigelius, kad priimtu mus ji lankyt...
Gal zinot kokius atsiliepimus: apie direktore (gal dar gal galite i az direktores varda, pavarde), vaiku maitinima, aukletojas, vaiku uzimtuma, ar yra kokiu bureliu?.. 
busiu labai dekinga o tai mes cia nieko nepazistam..zinot, turetume cia pazistamu..tai gal kaip nors ilistume i si darzeli..o kadangi mes cia nuomojames, tai zinot..tik per isupermama noriu kazka suzinot...
Labai labai aciu, jei kas atsilieps ir papasakos apie savo ispudzius..



Sveiki. Mano sunuciui rugsejo bus dveji metai. Mes cia uzsirasem nuo triju menesiu. Mus geriausiu atveju zadejo priimti tik nuo triju metu. Mamos, kurios noretu vesti vaikucius i lietuviu grupes N.Vilnioje parasykit man (jei nepriima). Gal pavyks mums susivienyti ir parasyti i savivaldye. As laukiuosi antro, tai dar negimusio neuzraso, nes butinas asmens kodas. Kadangi man gimdyti spali, tai geriausiu atveju priims nuo triju metu. O tokios prabangos negalesiu sau leisti.O dar sako, kad mamoms dveji metai yra labai daug. doh.gif
Atsakyti
Sveikos, planuoju i si darzeli leisti sunu. Bet mes neuzsirase is anksto... Net neisivaizduoju i ka kreiptis..vedeja ar direktore..? Kiek ir ko..? g.gif
Atsakyti