Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja Vilnia: Saulėtekis

gaila, kad tiek nedaug atsiliepimu apie si darzeli.... g.gif

siandien buvau nuejus ir uzrasiau abu savo pipirus. kaip del eiles nezinau, ziuresim kaip bus kita pavasari.

na o del kysio, tai kiek man pasirode - akivaizdziai norejo..... blink.gif

tai stai tokie ispudziai cool.gif

Atsakyti
Sveiki,noreciau paklausti ar sunku patekti i si darzeli,kiek reikia paremti,kad patekti.Ruosiosi leisti vaika nuo rugsejo i priesmokykline grupe(rusu),mes neuzsirase.Butu dar idomu suzinoti apie aukletojas.Busiu dekinga uz informacija smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif na ieskojau temos apie si darzeli, bet niekur neradau g.gif gal niekam neidomu asiliepimai apie si lopseli/darzeli, o vat man idomu. As tik ka irasiau savo maziu i eile siame darzelyje ir laaabai domina mamyciu, kurios jau veda savo vaikucius i si darzeli nuomones smile.gif
Gal kas galit ar norit parasyti atsiliepimus ar patarimus, ar tiesiog pamastimus apie si Sauleteki smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dušara: 11 gegužės 2010 - 18:57
QUOTE(dušara @ 2010 05 11, 18:55)
Sveikos mamytes  4u.gif na ieskojau temos apie si darzeli, bet niekur neradau  g.gif  gal niekam neidomu asiliepimai apie si lopseli/darzeli, o vat man idomu. As tik ka irasiau savo maziu i eile siame darzelyje ir laaabai domina mamyciu, kurios jau veda savo vaikucius i si darzeli nuomones  smile.gif
Gal kas galit ar norit parasyti atsiliepimus ar patarimus, ar tiesiog pamastimus apie si Sauleteki  smile.gif

Sakykit kaip su eilem,ar ilgai laukt?Mes siek tiek uzsivelinom,tai ar butu sansu patekt 2011-12m? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iruncia @ 2010 05 13, 21:25)
Sakykit kaip su eilem,ar ilgai laukt?Mes siek tiek uzsivelinom,tai ar butu sansu patekt 2011-12m? smile.gif


Eiles kosmines doh.gif mes irgi gavom priekaista kad per velai atejom ax.gif na bet irase 2011 metams. Ten kazkokia keista tvarka. Ne tik turi gatve jiems priklausyti, bet dar ir namo numeris priklauso-porinis jis ar ne blink.gif kazkoks bardakas doh.gif
Atsakyti
Mes eisim nuo rugsejo,uzsirasem kai tik gyme dukryte mirksiukas.gif
Del gatviu ir namo numeriu negirdejau schmoll.gif ,gal mes jam tiesiog priklausom g.gif
Atsakyti
keliam tema,gal kas nors parasys atsiliepimu 4u.gif
Atsakyti
Na gal as per anksti rasau, nes tik pries menesi uzrasiau sunu i si darzeli. gavome priekaista, kad per velai ateiname, nes tuo metu maziui buvo 6 menesiai. Na direktore man pasirode labai faina. Taciau parasysiu visa epopeja vaiko uzrasymo i darzeli.
Buvo grazi pavasario diena, kai pasisodinus savo maza bernuzeli i jo super puper ratus nutariau uzrasyti ji i ta vienintele istaiga, kuri priims ji astuonioms valandoms nepertraukiamo bendravimo, kol jo tevai aria valstybes naudai. Nuvaziavome i darzeli"Vilnele". Direktore labai fainuole pasirode, tik vat sako toki finta:siuo metu pas juos yra tokios raisykles-tam tikras darzelis priima vaikiukus ne tik is jiems priklausancios gatves, bet ir namo numeris turi buti tam tikras. man si direkrtore istraukia lapa A4 su nurodymu jame, kad ji privalo priimti vaikus is tos gatves tik is namu su poriniu numeriu. Jums sako (t.y. man.) reikia eiti i darzeli "Sauletekis", kur jus priims. Mes graziai vaziuojame i darzeli "Sauletekis"prisiparkuojame, einame vidun ir ieskome direktores. Surade isibrauname i kabineta. Isklausius musu adresata ji mums traukia popieriu A4, kuriame velgi parasyta, kad ji privalo priimti vaikiukus tik is poriniu namu. Taigi kur neporiniams namams detis?!-saukkiu as!!! Tikriausiai pamacius mano isprogintas akis, ji uzrase mano bernioka i eile. Bet tai neaisku ar jis tikrai tam laikui priejus gales eiti i si darzeli. tai vat tokia istorija, ir tai dar ne pabaiga........
Atsakyti
Labai patarčiau pasiskambinti į Švietimo skyrių.
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif
lankom šį darželi jau dveji metai cool.gif .
Vilnelei pareikalavo 400lt kyšio doh.gif blink.gif , iš principo atsisakiau ir užrašiau į "Saulėtėkį".
Auklėtojos šaunios thumbup.gif , gaila tik kad mūsų grupėj jų kaita biškiuką buvo, bet viena pagrindinė auklėtoja liko. Mokestis priklauso nuo vienišumo, nuo pamaininių darbų ir panašiai,kiekvienam individualiai, mokame dar po 5lt. į mėnesį galima sakyti administracinio mokesčio... popieriukas, pieštukai, sąsiuvinukai ir t.t...
Sveikinimai: be jų neapsieinama niekur, tenka mestis ir po 20lt ir po 100lt žiūrint kokia šventė smile.gif
Vaikai pamaitinti,pamigdinti,aprūpinti ir viskas kuo puikiausia. Auklėtojos tikrai geros, bent mūsų grupėj. Mano vaikui labai patinka ir noriai einam. Šventės irgi būna paruoštos gražiai, vaikučiai mokomi dainelių eilėraštukų ir daug visko.
Sergamumas: na pirmus metus tai kas dvi savaites beveik sirgom, buvo sunku, bet lygtais įgavo imunitetą, tai šiais metais sirgom žymiai mažiau gal tik kelis kartus.
Vasarą darželio nelankom nes grupės sujungtos tai maniškis nenori svetimoj grupėj būti su svetima auklėtoja draugauti smile.gif todėl vasara būna kaime smile.gif
Tai tiek, manau tai geriausias darželis N.Vilnioj. NESAVANAUDIŠKAS, o apie kitus ypač Vilnelę tai geriau nuomonės nereikšių... tik naudos iš tėvelių ieško. Baisu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ROMA'ntike @ 2010 06 13, 12:18)
Sveiki, 4u.gif
lankom šį darželi jau dveji metai cool.gif .
Vilnelei pareikalavo 400lt kyšio doh.gif  blink.gif , iš principo atsisakiau ir užrašiau į "Saulėtėkį".
Auklėtojos šaunios thumbup.gif , gaila tik kad mūsų grupėj jų kaita biškiuką buvo, bet viena pagrindinė auklėtoja liko. Mokestis priklauso nuo vienišumo, nuo pamaininių darbų ir panašiai,kiekvienam individualiai, mokame dar po 5lt. į mėnesį galima sakyti administracinio mokesčio... popieriukas, pieštukai, sąsiuvinukai ir t.t...
Sveikinimai: be jų neapsieinama niekur, tenka mestis ir po 20lt ir po 100lt žiūrint kokia šventė smile.gif
Vaikai pamaitinti,pamigdinti,aprūpinti ir viskas kuo puikiausia. Auklėtojos tikrai geros, bent mūsų grupėj. Mano vaikui labai patinka ir noriai einam. Šventės irgi būna paruoštos gražiai, vaikučiai mokomi dainelių eilėraštukų ir daug visko.
Sergamumas: na pirmus metus tai kas dvi savaites beveik sirgom, buvo sunku, bet lygtais įgavo imunitetą, tai šiais metais sirgom žymiai mažiau gal tik kelis kartus.
Vasarą darželio nelankom nes grupės sujungtos tai maniškis nenori svetimoj grupėj būti su svetima auklėtoja draugauti smile.gif todėl vasara būna kaime smile.gif
Tai tiek, manau tai geriausias darželis N.Vilnioj. NESAVANAUDIŠKAS, o apie kitus ypač Vilnelę tai geriau nuomonės nereikšių... tik naudos iš tėvelių ieško. Baisu blink.gif

Tai turbūt jūsų auklėtoja Staselė ir kita (nes Liuda dekrete) - viskas su jomis tikrai gerai ir dabar dar mūsų vaikus prisimena, pakalbina, kai sutinka
Atsakyti
QUOTE(dušara @ 2010 06 03, 00:11)
kuriame velgi parasyta, kad ji privalo priimti vaikiukus tik is poriniu namu. Taigi kur neporiniams namams detis?!-saukkiu as!!! Tikriausiai pamacius mano isprogintas akis, ji uzrase mano bernioka i eile.  Bet tai neaisku ar jis tikrai tam laikui priejus gales eiti i si darzeli. tai vat tokia istorija, ir tai dar ne pabaiga........

drinks_cheers.gif mums siand ta pati istorija buvo,tik as 4 darzus apejau biggrin.gif
o istorija tokia kad nuo kazkurio cia men naujas istatymas isejo kad kiekvienas eina i savo darza ,tipo va SAULETEKIUI priklauso parko,linksmoji gt ,tai va faina si direktore pasirode,maniskei kai jau 1.6,tai jau kategoriskai atsisake uzrasynet i bet kokia grupe,per velu,kur anksciau tipo buvau,sakau vilnelei buvau uzsirasius pries daugiau nei metus,bet siand pareiske kad nepriims,mat musu gatve jiems nepriklauso,sauleteki seip tas pats,drauges vaikui 6men ir tai nenorei uzrase i sauleteki ir tai i rusu grupe,ir plius kad ji skaitosi vienisa mama tai pirmenibe,i saraso virsu pateko,bet ji vistiek ne is tu gatviu,tai irgi kaip papildoma lauks eiles,jei kas ateis veliau is reikiamu gatviu,tai jie vistiek bus pirmesni uz mano drauge,tokia vat ju politika doh.gif bet del kisiu manau ten galima butu kazka pramust,nors rode mum kompe visa programa ivedinejo musu adresus ir rode kaip neleidzia toliau ivedinet nes mes nepriklausom,bet per papildomus ten punktus kazkaip uzrase...
uztat i zuvedra prieme be jokiu kisiu ar pasirinkimo kada,iskart rudeniui i rusu ar lenku grupe gali pasirinkt net,uztat darzelis man nekoks,pavarges toks doh.gif nezinau ,uzrasiau,o kaip toliau bus neisivaizduoju g.gif
Atsakyti