Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų Sanatorija''Saulutė''

QUOTE(Fera82 @ 2015 11 16, 15:33)
Laba diena

Ar kasnors važiavo su vaiku į sanatoriją, jei vaiko  diagnozė F84- vaikystės autizmas?

Maniškis (5 m.) šiuo metu turi F83- mišrų raidos ir F82- judesių sutrikimą. Bet greičiausiai nuo kitų metų bus F84, nors F82 irgi turėtų likti.

Nestandartinė situacija. Sunku prognozuot kaip bus, bet balandžio mėn jau db reiktų registruotis, nes vietų neliks. g.gif O neįgalumas bus tęsiamas tik sausio gale.

Ir mane domina.
Atsakyti
Mes su vaiku pries kelias dienas gryzom is Saulutes. Buvom ankstyvojoj, diagnoze F83.
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2015 11 16, 15:33)
Laba diena

Ar kasnors važiavo su vaiku į sanatoriją, jei vaiko  diagnozė F84- vaikystės autizmas?

Maniškis (5 m.) šiuo metu turi F83- mišrų raidos ir F82- judesių sutrikimą. Bet greičiausiai nuo kitų metų bus F84, nors F82 irgi turėtų likti.

Nestandartinė situacija. Sunku prognozuot kaip bus, bet balandžio mėn jau db reiktų registruotis, nes vietų neliks. g.gif O neįgalumas bus tęsiamas tik sausio gale.

tai jam dabar tik 5metukai ką tik suėjo. F83 bus jums iki 7 metų.T.y.jūs dar ši balandį važiuosit su senom diagnozėm. Ir dar sekantį balandį su senom galėsit važiuot. Tada jau prieš pat 7 metus įsivertinsit raidą ir F83 pakeis į kitą. O F82 tai turėtų palikt.
Jūs turbūt žinto, kad galit į "Saulutę" važiuot 2 kart metuose. Vieną kart raidos ištyrimui (ankstyvajai reabilitacijai), kitą kart su diagnoze F83 tiesiog reabilitacijai
Papildyta:
QUOTE(Puponautė @ 2015 11 17, 01:37)
Mes su vaiku pries kelias dienas gryzom is Saulutes. Buvom ankstyvojoj, diagnoze F83.

kaip aš pasiilgau "Saulutės" wub.gif Mums "Saulutė" jau kaip namai patapo, viskas taip sava, personalas kaip seni geri draugai , ir tas antelių maitinimas - taip mėgstamas vaiko...... kaip norėčiau gruodį ten pailsėt, kai ten tuščia, ramu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shantal: 17 lapkričio 2015 - 13:27
QUOTE(shantal @ 2015 11 17, 13:16)
tai jam dabar tik 5metukai ką tik suėjo. F83 bus jums iki 7 metų.T.y.jūs dar ši balandį važiuosit su senom diagnozėm. Ir dar  sekantį balandį su senom galėsit važiuot. Tada jau prieš pat 7 metus įsivertinsit raidą ir F83 pakeis į kitą. O F82 tai turėtų palikt.
Jūs turbūt žinto, kad galit į "Saulutę" važiuot 2 kart metuose. Vieną kart raidos ištyrimui (ankstyvajai reabilitacijai), kitą kart su diagnoze.



Maniškis lanko Kauno vaiku abilitacijos centra. Nuo siu metu keitesi tvarka ir darzelio valdzia liepia keist diagnoze, nes centras priima tik vaikus autistukus. Maniskis turi autizmo bruozu labai daug. Jei sausi nepakeisim diagnozes, tai negalesim lankyt sito darzelio. Jei pakeisim, tai viskas sanatorijos negaunam, nors ji jam labai reikalinga, kadangi maniskis atsilikes visapusiskai tie protiskai, tiek fiziskai. Uztat ir klausiu gal kam teko susidurti, ar galima vaziuot i sanatorija su F84, jei salia dar yra F82 diagnoze.
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2015 11 17, 14:28)
Maniškis lanko Kauno vaiku abilitacijos centra. Nuo siu metu keitesi tvarka ir darzelio valdzia liepia keist diagnoze, nes centras priima tik vaikus autistukus. Maniskis turi autizmo bruozu labai daug. Jei sausi nepakeisim diagnozes, tai negalesim lankyt sito darzelio. Jei pakeisim, tai viskas sanatorijos negaunam, nors ji jam labai reikalinga, kadangi maniskis atsilikes visapusiskai tie protiskai, tiek fiziskai. Uztat ir klausiu gal kam teko susidurti, ar galima vaziuot i sanatorija su F84, jei salia dar yra F82 diagnoze.

Supratau...kaip man aiškino ligonių kasose su F82 galite į Sanatoriją važiuoti, su F84 - ne. Galit dar savo psichiatrės paklausti. Vistiek jau būtų nežmoniška, jei vaikui nepaliks kokios diagnozės, be kurios jis negaus sanatorinio gydymo.
Mano galva, kad F82 jums liks, o F83 pakeis į F84. Taigi turėtų viskas su sanatorija būt gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shantal: 17 lapkričio 2015 - 13:49
QUOTE(shantal @ 2015 11 17, 13:41)
Supratau...kaip man aiškino ligonių kasose su F82 galite į Sanatoriją važiuoti, su F84 - ne. Galit dar savo psichiatrės paklausti. Vistiek jau būtųš nežmoniška, jei vaikui nepaliks kokios diagnozės, kad negaus sanatorinio gydymo.


Tai va man irgi nelogiskai cia viskas atrodo. akivaizdziai vaikas atsilikes net labai ir koordinacija sutrikus ir protiskai atslikes ir dar autizmas. Ir ka tipo jau tokiam sanatorijos nereik, nes beviltiskas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fera82: 17 lapkričio 2015 - 13:46
QUOTE(Fera82 @ 2015 11 17, 14:46)
Tai va man irgi nelogiskai cia viskas atrodo. akivaizdziai vaikas atsilikes net labai ir koordinacija sutrikus ir protiskai atslikes ir dar autizmas. Ir ka tipo jau tokiam sanatorijos nereik, nes beviltiskas.  g.gif

Nepergyvenkit, manau viskas gerai bus, gydytojai irgi žmonės...Mums kai baigėsi F83, nes 7 metai suėjo, irgi kai vertino raidą, žiūrėjo, kad rašyt tokias diagnozes, kad gaut sanatorini gydymą ir neįgalumą. Pvz. galima parašyt dizartrija R47.0 - ir vaikas jokios pagalbos negaus...galima tą pačią ligą parašyt kitu kodu G80.8 - gaus visą pagalbą, tame tarpe ir sanatoriją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shantal: 17 lapkričio 2015 - 14:11
Na ka, paskambinau i Saulute katik. Su F84 galima vaziuoti ankstyvajai reabilitacijai, nes maniskiui 5 m. dar tik. O jei lieka dar ir F82, tai sekmingai gali vaziuot i sanatorija ir toliau 2 kart metuose be problemu. Nesvarbu, kad ir F84 yra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fera82 @ 2015 11 17, 14:58)
Na ka, paskambinau i Saulute katik. Su F84 galima vaziuoti ankstyvajai reabilitacijai, nes maniskiui 5 m. dar tik. O jei lieka dar ir F82, tai sekmingai gali vaziuot i sanatorija ir toliau 2 kart metuose be problemu. Nesvarbu, kad ir F84 yra.  smile.gif

kaip gerai 4u.gif , jums svarbiausia, kad F82 paliktų, kai F83 nuims. Čia kaip gelbėjimosi ratas, žalia šviesa sanatorijai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shantal: 17 lapkričio 2015 - 14:09
QUOTE(shantal @ 2015 11 17, 14:02)
kaip gerai 4u.gif  , jums svarbiausia, kad F82 paliktų, kai F83 nuims. Čia kaip gelbėjimosi ratas, žalia šviesa sanatorijai mirksiukas.gif



Manau paliks smile.gif nes juk koordinacija sutrikus. Nemoka begti, sokineti, laiptais lipti.
Atsakyti
Laba diena
Gal kam buvo tokia situacija.
Gulim ligoninej su pneumonija iskart po gydymo siuncia i sanatorija. Reikalas toks kad isvaziuojant mergaitei bus 7m taciau bunant sanatorijojsueis 8m. Tokiu atveju mama kelelapi gauna ar ne?
Atsakyti
Sveikos
O galbūt žinote, iki kelių metų galima važiuoti į sanatoriją su F.83?
Man vaikų gydytoja yra sakius, kad šis ligos kodas naudojamas tik vaikams iki 7 metų. Nuo 7 m. ši diagnozė vaikams neberašoma.
BET. Praeitais metais 12 metų dukrai tvarkiau neįgalumą ir gavome neįgalumą būtent su F. 83. Man įdomu - kaip bus su sanatorija šiais metais. Ar priklausys ar ne? Ar yra kur nors tai apspręsta (Vyriausybės nutarimai ar pan).
Ačiū žinančiomsir atsakiusioms smile.gif
Atsakyti