Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

Kad pakels ragelį tai šansų mažai, kol buvom savivaldybėj ciocės nei karto nepakėlė ragelio, nors jie ir skambėjo non stop. Filmavo televizija:) Tik tik televizija išvažiavo, ciocės pakilo iš darbo vietų, pasiėmė kažkokią dovaną ir nuėjo sveikinti kažkokio kolegos Simo lotuliukas.gif . O jūs paduskit tose eilėse su savo vaikais.
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2012 12 17, 11:21)
As is tu, kurios dar vis krapstosi po sia nesamone su nauja tvarka. Mes nepatekom i darzeli nuo rugsejo. Buvau savivaldybeje gal 10 kartu. Kasdiena buvo po naujiena, net siutas eme. Toks ispudis kad sistema veikia pati sau ir nieks jos nekontroliuoja ir nezino kodel pvz. mes tam tikroje vietoje.
Turiu vilties pakliut nuo sio rugsejo, nes per ta laika tapom ir daugiavaikiais.
O dabar visos info darau print screen ir visus klausimus uzduodu rastu, ka galima padaryt ir internetu. Kad butu medziaga teismui, nes jie vis labiau vercia mane apie tai galvot.
Papildyta:
duomenys gaunami is gyventoju registro. Man iorgi taip buvo, skambinau informatikams, sutvarke.
Papildyta:
Be tu oficialaus telefono 211 2074,  jei nerodo vaiku, skambinkit informatikams tel. 2112191

del vietos ir panasiai, adnministratore duomenu bazes tel. 2112510.

Dekui, pasinaudojau jusu info ir suzinojom kelinti eileje, nors man visiskai nerodo. Supratau jiems ten irgi sokas, per nakti turi programa pertvarkyt, kad leistu papildyti prasymus neanuoliojant senesniu.
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2012 12 17, 17:41)
Dekui, pasinaudojau jusu info ir suzinojom kelinti eileje, nors man visiskai nerodo. Supratau jiems ten irgi sokas, per nakti  turi programa pertvarkyt, kad leistu papildyti prasymus neanuoliojant senesniu.


o kada ir kam prisikambinote?
jau isivaizudoju dabar ten niekas nekelia ragelio..?
Atsakyti
QUOTE(urte23 @ 2012 12 17, 18:50)
Ar yra nors viena mamyte, kuri sistemoje mato, kad jos vaikas 100 proc patenka, bent pagal preliminarias eiles, kurios matomos siai dienai



pas mane raso taip:

Darželis Laukia grupėje Vieta eilėje Iš viso laukiančių

Kodėlčiukas Nuo 3 iki 4 metų 1 21
Pelenė Nuo 3 iki 4 metų 7 20
Medynėlis Nuo 3 iki 4 metų 25 38
Papartis Nuo 3 iki 4 metų 19 28
Nuo 3 iki 6 metų 24 34
Pasakaitė Nuo 3 iki 4 metų 36 40
Nuo 3 iki 6 metų 44 49

Tai kaip suprantu mes patenkame y Kodelciuka - ta kuri pirmoje vietoje paraseme? bigsmile.gif gerai suprantu, ar per anksti dziaugtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥♥♥Lunaaaa♥♥♥: 17 gruodžio 2012 - 17:52
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2012 12 17, 17:48)


kelintu metu gimimo Jusu vaikas?
Atsakyti
Maniske 2010 m. buvom ir darzeli medyneli eileje (popierinieme variante gal 17-jei gerai pamenu), tai nesigilinau kad man nerodo, nes issikrausteme is Karoliniskiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥♥♥Lunaaaa♥♥♥: 17 gruodžio 2012 - 18:04
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2012 12 17, 18:04)
Maniske 2010 m. buvom ir darzeli medyneli eileje (popierinieme variante gal 17-jei gerai pamenu), tai nesigilinau kad man nerodo, nes issikrausteme is Karoliniskiu...

Jusu situacijos kuo tikriausiai ivertinti negaliu, tik palyginti su savaja. Mano didelis 2009, jis pretenduoja i grupes nuo 3 metu, taciau sios grupes jau buvo suformuotos, ir mes galimybe patekti turime tik tuo atveju, jei kazkokie vaikuciai issibrauktu.

Jusu eiles nuostabios, tik Jums reikia issiaiskinti, ar Jusu mergyte pretenduoja i jau sudarytas grupes?
Atsakyti
QUOTE(june-july @ 2012 12 17, 20:08)
Jusu situacijos kuo tikriausiai ivertinti negaliu, tik palyginti su savaja. Mano didelis 2009, jis pretenduoja i grupes nuo 3 metu, taciau sios grupes jau buvo suformuotos, ir mes galimybe patekti turime tik tuo atveju, jei kazkokie vaikuciai issibrauktu.

Jusu eiles nuostabios, tik Jums reikia issiaiskinti, ar Jusu mergyte pretenduoja i jau sudarytas grupes?



o cia jau reikia paciai kreiptis kazkur ar kaip? nes as kaip supratau bus el. pastu pranesta ar patekom? beje as kai pildziau - norejau nuo 2013 03 01 d. o ne nuo rugsejo - tai gal dar tai turi ytakos kad tokios vietos geros...nes jei pavasari nepateksim kur, tai viliuosi rudeniui galios viskas...
Atsakyti
t.y. pretenduoja i grupe nuo triju dabar, 2013iems rudeniui pretenduos i grupe nuo 4 metu, bet esme ta pati, jo amziaus grupes jau lanko darzelius, grupes suformuotos
Atsakyti
kuo tolyn tuo didesne makalyne, net baisu gilintis darosi.... fear.gif lens.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2012 12 17, 17:41)
Dekui, pasinaudojau jusu info ir suzinojom kelinti eileje, nors man visiskai nerodo. Supratau jiems ten irgi sokas, per nakti  turi programa pertvarkyt, kad leistu papildyti prasymus neanuoliojant senesniu.

Suprantu jiems irgi sunku, bet turejo but pasiruose tokiam skambuciu ir apsilankymu antpludziui. As sian nuo 10.30 iki 16 skambinau, ir neprisiskambinau.
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2012 12 17, 17:41)
Supratau jiems ten irgi sokas, per nakti  turi programa pertvarkyt, kad leistu papildyti prasymus neanuoliojant senesniu.


kazkaip pries tai neuzfiksavau - paaiskinkite raudonai kur pazymejau?
Atsakyti