Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

QUOTE(inaja @ 2012 12 18, 14:45)
bet ten eile i grupes nuo 2-3 m. bet rugseji jau bus 3m. tai kaip ir reiktu grupes nuo 3m.  g.gif


Pavyko kai ka del to suzinot, kad kai sueis gimtadienis, tai sistema automatiskai perkels vaika i grupe 3-4 metu. Gal tada bus didesne galimybe pakliut. Nors pas mus darzelyje priims tik 10 tokiu vaiku. O dabar mes eileje su 170 norinciu doh.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą 4u.gif
QUOTE(UZZY @ 2012 12 18, 14:42)


Man taip pat, paspaudus siųsti prašymą, tėčio duomenų neliko g.gif bet prašymą priėmė...
QUOTE(lialkaa @ 2012 12 18, 14:50)
ir dar.. lenteleje uzpildau abieju tevu skiltis, o kai spaudi siusti- tecio duomenu nebelieka.. doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Vakarė @ 2012 12 18, 15:33)
Ačiū už atsakymą  4u.gif
Man taip pat, paspaudus siųsti prašymą, tėčio duomenų neliko  g.gif bet prašymą priėmė...


Jau issiunciau prasyma, prieme. Gal pirmai kazkas uzstrige buvo... g.gif Bet tecio duomenu neliko. Dabar baisu daros... nes nei i viena is 5 darzeliu nepatenkam unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialkaa: 18 gruodžio 2012 - 14:57
Na va, prisiskambinau ir as tam berniukui.

Musu situacija tokia:

2011.12 men gime antroji mergaite, uzraseme ja 2012.01 i darzeli 2013 metams.
Tuo metu neturejo jokios pirmenybes. Pries menesi jos brolis siaip ne taip pateko i darzeli, taigi ji automatiskai igijo pirmenybe.

Taigi berniukui skambinau del dvieju klausimu:

kodel nematau eiles? ir ar gali padaryt mums pirmenybe?

Eiles nemaciau, nes kazkodel vartotojas (Vyras) buvo ju sistemoj susidubliaves, ir dar nebuvo ivestas jo kodas (cia turbut daugeliui del tos problemos nerodo eiles).
O pirmenybes mergaites irgi nesimate, nes sunus i darzeli pateko, kai prasyma pateikiau AS. Gaunasi kad as turiu dukra, o vyras turi sunu:D Na ju sistema taip supranta.
Taigi dabar berniukas pazadejo sujungti mano ir vyro vartotojo prieigas i viena bendra, ir tada pasimatys eile ir suteiks pirmenybe.
Atsakyti
Gal to berniuko telefona butu galima gaut, kuris ten stebuklus daro? biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(DomingoFaustas @ 2012 12 18, 15:45)
Gal to berniuko telefona butu galima gaut, kuris ten stebuklus daro?  biggrin.gif  blush2.gif

mums pagelbejo 85 2112191 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2012 12 18, 15:18)
Pavyko kai ka del to suzinot, kad kai sueis gimtadienis, tai sistema automatiskai perkels vaika i grupe 3-4 metu. Gal tada bus didesne galimybe pakliut. Nors pas mus darzelyje priims tik 10 tokiu vaiku. O dabar mes eileje su 170 norinciu doh.gif

mums tai sueis rugsejo 22d, tai mes tada kaip ir patenkam kartu u dvimetinukais i grupe ar kaip?
Atsakyti
Graudu iki begalybes....
Siandien telefnu prisikmbinau ir pasakiau, kad vieno darzelio isvis nematau, o kitam rodo, kad tokios grupes nera, man paaiskino, kad to kurio nematau darzelio ives per puse dienos, o ten kur ivestas, bet grupes nera tai tipo ta grupe tik rusu,o pas mane parasyta lietuviu k.
Nuvaziavau i savivaldybe- darzelis kurio nebuvo atsirado ir net paciam prieky mes, o tas, kuri maciau tai nerodo vietu, nes tipo maniskei dar 2m nera ir darzelyje dvimeciai pays jauniausi todel grupe, kuri yra uzimta tai po menesiuko turetu eiles matytis doh.gif

Parvaziuoju namo- isijungiu kompiuteri- ten kur buvom pradzioj eiles, rodo netoli 100 skaiciu lotuliukas.gif

Tai kaip juos suprast????????????

Beje man nauju, papildomu darzeliu parasyt neleido, pasake kad jei rasysiu naujus, tie 2 is anksciau anuliuosis tikrai

Parasiau emeila i darzeliai.lt sestadieni dar ats negavau

niekuom netikiu, sedziu ir nieko nebesitikiu doh.gif
Atsakyti
oj...koks auksinis berniukas! ir mums padejo, bent jau tikiuosi. Sake sutvarkys sistemoje savaites eigoje.

mano klausimai bu du:

-kodel vieno vaiko registracija matau, kito vaiko nematau? (dubliavosi kazkokie duomenys)
- ir ar galima papildyti prasyma dar 4iais darzeliais. Ne negalima, uzdrausta po vakar dienos. Tokios galimybes nera. Nebent rasyti nauja prasyma ir atsidurti eiles gale.

Aciu mamytems isdavusi gerojo berniuko nr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(varliukai @ 2012 12 18, 16:28)
oj...koks auksinis berniukas! ir mums padejo, bent jau tikiuosi. Sake sutvarkys sistemoje savaites eigoje.

mano klausimai bu du:

-kodel vieno vaiko registracija matau, kito vaiko nematau? (dubliavosi kazkokie duomenys)
- ir ar galima papildyti prasyma dar 4iais darzeliais. Ne negalima, uzdrausta po vakar dienos. Tokios galimybes nera. Nebent rasyti nauja prasyma ir atsidurti eiles gale.

Aciu mamytems isdavusi gerojo berniuko nr smile.gif


o mums leido unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2012 12 18, 13:55)
man ir rodo kad mes pirmi viename darzelyje, tai ir bijau dziaugtis dar labai...nes ir jokiu privilegiju neturim biggrin.gif


Va pasidžiaugiau čia ir neberodo nei eilės nei grupių amžiaus. Tik darželių pavadinimus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(varliukai @ 2012 12 18, 17:28)
oj...koks auksinis berniukas! ir mums padejo, bent jau tikiuosi. Sake sutvarkys sistemoje savaites eigoje.

mano klausimai bu du:

-kodel vieno vaiko registracija matau, kito vaiko nematau? (dubliavosi kazkokie duomenys)
- ir ar galima papildyti prasyma dar 4iais darzeliais. Ne negalima, uzdrausta po vakar dienos. Tokios galimybes nera. Nebent rasyti nauja prasyma ir atsidurti eiles gale.

Aciu mamytems isdavusi gerojo berniuko nr smile.gif


Cia informatikas, tvarkantis sistema kaip supratau. Nes man dave jo nr. iki sio vajaus, kai nerode vaiku ir sutvarke. Dabar jauciu neduotu nr biggrin.gif
Atsakyti