Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo į darželius tvarka

QUOTE(InOut @ 2013 01 04, 16:57)
Taip, as noriu tik 2014 metais leisti I darzeli. Aciu uz atsakyma biggrin.gif man tada ramiau. Tik kazkodel visi man sako, jog era ko laukti ir dabar reikia registruoti. Bet , mano manymu, logiska, jog jei noriu veti vaika I darzeli tik 2014, tai ir tureciau tik tada registruotis. O gal banddyti pasiskambinti I savivaldybe?

siais metais registruoja i siais metais formuojamas grupes. Nes rasiau sunu i lopseli ir norejau papildyt sarasa irasytdama i darza nuo 3 metu 2014 metais, tai sake, kad sistema neleidzia.
Mano dukriukas gimes 11.26, tai priklausomai nuo grupes (lopselis ar darzelis) reiketu registruoti nuo nepilnu 2 ar nepilnu 3.
Atsakyti
QUOTE(KRIAUKLELE @ 2013 01 04, 20:03)
As dar negavau atsakymo nuo gruodzio 17 d doh.gif

doh.gif Gal tuomet tikrai bandykime skambinti informatikams unsure.gif
Atsakyti
Niu pradejau ir as matyt musu eile. Bet vyra nemato per savo prieeiga. Mes 11 is 25 laukianciuju. g.gif Mastau, nejaugi tiek daug daugiavaikiu, kazkaip man nepatinka sis skaicius. Nes lopselinej grupej bus tik 15 vaiku.
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 04, 22:31)
Niu pradejau ir as matyt musu eile. Bet vyra nemato per savo prieeiga. Mes 11 is 25 laukianciuju. g.gif Mastau, nejaugi tiek daug daugiavaikiu, kazkaip man nepatinka sis skaicius. Nes lopselinej grupej bus tik 15 vaiku.

mes 170 iš 214 smile.gif pas jus dar grazus skaicius
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 04, 21:31)
Niu pradejau ir as matyt musu eile. Bet vyra nemato per savo prieeiga. Mes 11 is 25 laukianciuju. g.gif Mastau, nejaugi tiek daug daugiavaikiu, kazkaip man nepatinka sis skaicius. Nes lopselinej grupej bus tik 15 vaiku.

tai jei jus raset prasyma, tai ir nematys vyras.. nes mato tik tas, kuris rase prasyma 4u.gif
Atsakyti
Iš kur jus žinot kiek bus priimta vaikučių i grupe?
Atsakyti
QUOTE(jurgitaa @ 2013 01 04, 21:33)
mes 170 iš 214  smile.gif pas jus dar grazus skaicius


doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gricie @ 2013 01 04, 21:44)
Iš kur jus žinot kiek bus priimta vaikučių i grupe?

IS VAIKU PRIEMIMO I DARZELIUS APRASO:
17. Vietų skaičius Įstaigos grupėse nustatomas pagal Lietuvos higienos normą HN 75:2010 „Įstaiga, vykdanti ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programą. Bendrieji sveikatos saugos reikalavimai“.
IS NORMOS
9. Ugdymo grupės formuojamos iš to paties arba skirtingo amžiaus vaikų, užtikrinant vaiko dienos ir ugdymo režimo fiziologinius ir amžiaus ypatumus: grupėse iki 1 metų amžiaus gali būti ne daugiau kaip 6 vaikai, nuo 1 iki 1,5 metų – ne daugiau kaip 10 vaikų, nuo 1,5 iki 3 metų – ne daugiau kaip 15 vaikų, nuo 3 iki 7 metų – ne daugiau kaip 20 vaikų. Skirtingo amžiaus vaikų grupėse nuo gimimo iki 3 metų gali būti ne daugiau kaip 8 vaikai. Grupių sąrašai turi būti sudaromi neviršijant pagal amžiaus grupes nurodyto vaikų skaičiaus.

O REALYBE DAR KITOKIA:)
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 01 04, 22:42)
tai jei jus raset prasyma, tai ir nematys vyras.. nes mato tik tas, kuris rase prasyma  4u.gif

kodel? man atrode, kad abu tevai turi vienodas teises ir pareigas, ir info apie ju bendrus vaikus turetu buti matoma abiem g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2013 01 04, 22:56)
kodel? man atrode, kad abu tevai turi vienodas teises ir pareigas, ir info apie ju bendrus vaikus turetu buti matoma abiem  g.gif

"Primename, kad šią informaciją gali matyti tik tas iš tėvų, kuris teikė prašymą."
http://www.vilnius.l....php?3761562236


o kodel jie taip padare, tai cia jau ju reikia klausti wink.gif gal programuotojai nelabai moka iki galo sutvarkyti sistemos ir jiems taip patogiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tommika @ 2013 01 05, 00:02)
"Primename, kad šią informaciją gali matyti tik tas iš tėvų, kuris teikė prašymą."
http://www.vilnius.l....php?3761562236
o kodel jie taip padare, tai cia jau ju reikia klausti wink.gif gal programuotojai nelabai moka iki galo sutvarkyti sistemos ir jiems taip patogiau smile.gif


gal buna taip, kad koks tetukas gali turet tris vaikus nuo skirtingu moteru ar del panasiu atveju padare kad info matytu tik tas, kuris registravo, t.y. tas su kuriuo vaikas gyvena
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2013 01 05, 14:46)
gal buna taip, kad koks tetukas gali turet tris vaikus nuo skirtingu moteru ar del panasiu atveju padare kad info matytu tik tas, kuris registravo, t.y. tas su kuriuo vaikas gyvena

dabar visko buna. Bet manau, turetu matyt abu tevai. Cia gi ne mobilaus pokalbiu israsas. Kokia cia gali but paslaptis?
Atsakyti